18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
35i 2022-12-16, 13:16 7
ErwinR napisał/a:

Nie tak, te chamstwo i bydlo w wiekszych miastach robia ci wielcy miastowi ktorzy nie dalej jak 10 lat wczesniej napierdalali gnój z kupki na kupke widlami w rodzinnej "posiadlosci"



Jeszcze do tego dochodzi to, że w wielkim mieście czują się anonimowi, a w rodzinnej wiosce czy miasteczku natychmiast by każdy wiedział, co odjebał. Stąd tylu pedałów w Warszawie, nad czym boleje.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-12-16, 14:07 5
35i napisał/a:

Jeszcze do tego dochodzi to, że w wielkim mieście czują się anonimowi, a w rodzinnej wiosce czy miasteczku natychmiast by każdy wiedział, co odjebał. Stąd tylu pedałów w Warszawie, nad czym boleje.



Kolega narzekał, że 30 lat temu chodzili z ziomkami pobawić się w bicie pedziów, brali rurki mosiężne czy tam miedziane, ciężkie w każdym razie i lapali takich i przeprowadzali kurację. Teraz mu smutno, bo to dobre czasy były i fajnie można było się wyszaleć. No myślę, że nie dla każdego były równie fajne

Ale do rzeczy - w wawie jest tyle ścierwa, skurwysynów i bydła, a Ciebie najbardziej jakieś zaburzone mniejszości bolą?
No bo mnie np dużo bardziej triggerują kolejki do lekarzy oraz cała reszta funkcjonowania eeeee xD infrastruktury XD państwowej.

No serio - problemy z sercem, Kardiolog na nfz za 2 lata xD

A każdy ciągle o pedałach, lewych, prawych i kurwa że Kaczyński pierdnął.
Zgłoś
Avatar
Acik 2022-12-16, 14:15 1
"A to kurwa nie taksówka jest"
No na restaurację mi to też nie wygląda a frytki żre
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-12-16, 14:26 8
Igorek95 napisał/a:

Też to zauważyłem już kiedyś, ludzie z większego miasta to w dużej większości zakompleksione kurwy z chowu klatkowego i dziwaki, gdy właśnie w mniejszych miastach doświadczysz jakiejś kultury i uprzejmości, między ludźmi jak i na drodze.



Jako rodowity Warszawiak - potwierdzam - miasta to skupiska nieporadnych życiowo imbecyli, którzy mają o wszystko, do wszystkich pretensje. Może kiedyś było inaczej.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-12-16, 15:05 2
sothis napisał/a:

Kolega narzekał, że 30 lat temu chodzili z ziomkami pobawić się w bicie pedziów, brali rurki mosiężne czy tam miedziane, ciężkie w każdym razie i lapali takich i przeprowadzali kurację. Teraz mu smutno, bo to dobre czasy były i fajnie można było się wyszaleć. No myślę, że nie dla każdego były równie fajne
Ale do rzeczy - w wawie jest tyle ścierwa, skurwysynów i bydła, a Ciebie najbardziej jakieś zaburzone mniejszości bolą?
No bo mnie np dużo bardziej triggerują kolejki do lekarzy oraz cała reszta funkcjonowania eeeee xD infrastruktury XD państwowej.
No serio - problemy z sercem, Kardiolog na nfz za 2 lata xD
A każdy ciągle o pedałach, lewych, prawych i kurwa że Kaczyński pierdnął.



Wiem coś o tym, w tym roku zaliczyłem mały wylewik z powodu zakrzepicy. Jeszcze dochodzę do siebie, po pół roku. A lekarzy pierdolę, kuruje się sam.
Najbardziej mnie boli, że byle seba, czy saszka sobie przyjedzie i robi bydło, chociaż nie przypominam sobie, żebym kogokolwiek zapraszał. Natomiast jak wyjedziesz na wioskę i rwiesz jakąś lokalną świnię, od razu Cię sztachetami pogonią. Warszawa jest jak stara kurwa, przyjmuje każdego.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-12-16, 15:29 1
sothis napisał/a:

A każdy ciągle o pedałach, lewych, prawych i kurwa że Kaczyński pierdnął.



To bzdura, podobno Kaczyński nie pierdzi.
Zgłoś
Avatar
Raflik 2022-12-16, 16:35 1
Ale co było prędzej KURWA zawsze pokazują od dupy strony !!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2022-12-16, 21:51 3
Może i się poróżnili, za to później i tak wszyscy uczestnicy tej jakże wysublimowanej w słowach konwersacji pójdą wspólnie, z uśmiechem na ustach zagłosować na pis.
Zgłoś
Avatar
weezyxboss2137 2022-12-16, 23:13 1
I ma racje stare kurwisko przychodzą te śmierdzące brudasy zawszone oszczane osrane i jeżdżą z porządnymi ludźmi kierowcy powinni ich z miejsca wypierdalać z buta
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2022-12-17, 7:43 4
Chłop się pyta swojej baby czy mu zajebać, normalka, kiedyś pozwoliłem sobie nie zapytać czy mogę delikwentowi wyjebać, to mnie baba napierdalała potem, że burdy robię na ulicy i mnie parasolką napierdalała aż rozjebała parasolkę a potem się wyjebała na ryj, bo mnie butem chciała napierdalać i zdejmując go się wyjebała, pruła mordę tak głośno i w domu też, że pożałowałem, że gościowi zajebałem w ryj. Pierdoliła, że bandyta jestem i w ogóle, dajcie sobie spokój, lepiej zapytać, bo jak też nie przyjebiesz, to wasza będzie pierdoliła, że jesteście tchórz, mięczak i pizda, więc lepiej zapytać, jak odpowie to zrobić to co każe, jak każe zajebać, to zajebać, będzie się pruła, to masz wymówkę "sama kazałaś", jak każe nie przyjebać to powiesz "zabroniłaś, kochanie", lepiej zapytać, patronem współczesnych mężczyzn jest Święty Spokój.

sothis napisał/a:

Kolega narzekał, że 30 lat temu chodzili z ziomkami pobawić się w bicie pedziów, brali rurki mosiężne czy tam miedziane, ciężkie w każdym razie i lapali takich i przeprowadzali kurację. Teraz mu smutno, bo to dobre czasy były i fajnie można było się wyszaleć. No myślę, że nie dla każdego były równie fajne
Ale do rzeczy - w wawie jest tyle ścierwa, skurwysynów i bydła, a Ciebie najbardziej jakieś zaburzone mniejszości bolą?
No bo mnie np dużo bardziej triggerują kolejki do lekarzy oraz cała reszta funkcjonowania eeeee xD infrastruktury XD państwowej.
No serio - problemy z sercem, Kardiolog na nfz za 2 lata xD
A każdy ciągle o pedałach, lewych, prawych i kurwa że Kaczyński pierdnął.



Brązowe, miedź się kruszy sama w sobie, mosiądz też, brąz robi się z mieszanki cyny i miedzi i czegoś jeszcze, jest mocniejsza niż stal ale przy tym cięższa i trudniejsza w obróbce.
Zgłoś
Avatar
turbonekro 2022-12-17, 8:05
Każdy kurwa burak, co żre w autobusie, powinien dostać wpierdol za przyzwoleniem państwa
Zgłoś
Avatar
Arbitro 2022-12-17, 13:08
Buddaa09 napisał/a:

"moge mu zajebać w ryj?"
haha ja pierdole padłem, Janusz z wąsem w lśniącej zbroi



jeszcze o pozwolenie spytał
Zgłoś
Avatar
Mevv 2022-12-17, 18:18 1
krasnal_hałabała napisał/a:

Chłop się pyta swojej baby czy mu zajebać, normalka, kiedyś pozwoliłem sobie nie zapytać czy mogę delikwentowi wyjebać, to mnie baba napierdalała potem, że burdy robię na ulicy i mnie parasolką napierdalała aż rozjebała parasolkę a potem się wyjebała na ryj, bo mnie butem chciała napierdalać i zdejmując go się wyjebała, pruła mordę tak głośno i w domu też, że pożałowałem, że gościowi zajebałem w ryj. Pierdoliła, że bandyta jestem i w ogóle, dajcie sobie spokój, lepiej zapytać, bo jak też nie przyjebiesz, to wasza będzie pierdoliła, że jesteście tchórz, mięczak i pizda, więc lepiej zapytać, jak odpowie to zrobić to co każe, jak każe zajebać, to zajebać, będzie się pruła, to masz wymówkę "sama kazałaś", jak każe nie przyjebać to powiesz "zabroniłaś, kochanie", lepiej zapytać, patronem współczesnych mężczyzn jest Święty Spokój.
Brązowe, miedź się kruszy sama w sobie, mosiądz też, brąz robi się z mieszanki cyny i miedzi i czegoś jeszcze, jest mocniejsza niż stal ale przy tym cięższa i trudniejsza w obróbce.


Święte słowa! Piwko!
Zgłoś
Avatar
NałkowyBeukot 2022-12-17, 18:38 1
Raflik napisał/a:

Ale co było prędzej KURWA zawsze pokazują od dupy strony !!!!!!!



Prędzej? Chyba wcześniej.

Gwardek napisał/a:

Może i się poróżnili, za to później i tak wszyscy uczestnicy tej jakże wysublimowanej w słowach konwersacji pójdą wspólnie, z uśmiechem na ustach zagłosować na pis.



A przedtem lub potem (nie wiem, co dla nich ważniejsze) razem też do kościoła.

krasnal_hałabała napisał/a:

Brązowe, miedź się kruszy sama w sobie, mosiądz też, brąz robi się z mieszanki cyny i miedzi i czegoś jeszcze, jest mocniejsza niż stal ale przy tym cięższa i trudniejsza w obróbce.



Brązowe akurat łatwe w obróbce ;-] wiem, że zjebany żart, ale chuj mnie to obchodzi iksde
Zgłoś