18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
riddick19902721 2021-11-06, 16:46
djpyza napisał/a:

nie szczekaj tam a ty skąd z warszafki słoiczek ? tak szczekasz i szczekasz a pewnie sam czekasz pierwszy na przelew +500 dla twoje świadomośći nie pobieram +500 bo mam na nie wywalone jajca i nie mam bachora i tu twoje zdziwko !



Ciebie pewnie już ślina poleciała xD stulejarzu z tej strony xD
Zgłoś
Avatar
Zpider 2021-11-06, 17:06 3
a ja zróciłem uwagę na pazury tej małpki
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-11-06, 17:41 2
Hulaj dusza ejca nie ma.
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2021-11-06, 18:49
djpyza napisał/a:

tak mówisz do swoich dzieci ?
bykowe chciał byś ! jak na razie to w twoje kofanej warszafce jest więcej słoiczków niż rodowitych warszafiaków więc wiesz w moim mieście na całe szczęście tego nie ma ! i się nie zapowiada by coś takiego miało mieć miejsce i całe szczęście!



Kazdy ambitny typ i typiara z twego miasteczka wyemigrowali już do większego miasta. U ciebie zostali sami emeryci urzędasy i przegrywy. Do której z tych grup zaliczyć ciebie?
Zgłoś
Avatar
Bejker 2021-11-06, 20:44
ciezko zjebac sie dwa razy w cipę w ciągu 10 minut i to w dwie
Zgłoś
Avatar
raistpol 2021-11-06, 20:53 2
Zpider napisał/a:

a ja zróciłem uwagę na pazury tej małpki



szpony kurwa
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-11-06, 23:31 2
baronturbina napisał/a:

Reasumując cała powyższa wypowiedz, twoje miasto to Białystok, wiec jesteś imbecylem z polski „C” jak reszta twoich krajan. Nie masz się czym chwalic bo twoi przodkowie byli sowieckim chujem robieni. Idź z ojcami bimber pędzić w lesie i nie wchodź na ten porwał więcej.



ty kurwa jesteś imbecylem mając tyle lat co masz w profilu jesteś niemiecką sprzedajną wiadomo kim jak uważasz ze podlasie to nie polska jebnij się w głowę znasz coś takiego jak baranek w ścianę idioto my mamy więcej honoru niż ty i twoja rodzina razem wzięte więc skacz pierdolić sprzedasz matkę i rodzinę taka twoja wartość cioto gardzę takimi jak ty tfu ci na ryj lubisz to ?

Nyrewesa napisał/a:

Kazdy ambitny typ i typiara z twego miasteczka wyemigrowali już do większego miasta. U ciebie zostali sami emeryci urzędasy i przegrywy. Do której z tych grup zaliczyć ciebie?



buahha sprzedajna jak o ile to prawda w twoim profilu to jesteś tu ty ojojo żebyś się przypadkiem nie pochlastała jak cię dupa zapiecze !

riddick19902721 napisał/a:

Ciebie pewnie już ślina poleciała xD stulejarzu z tej strony xD



tobie ślina leci jak ci stary daje co noc do twoje niemieckiej mordy
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-11-07, 6:51 1
djpyza napisał/a:

ty kurwa jesteś imbecylem mając tyle lat co masz w profilu jesteś niemiecką sprzedajną wiadomo kim jak uważasz ze podlasie to nie polska jebnij się w głowę znasz coś takiego jak baranek w ścianę idioto my mamy więcej honoru niż ty i twoja rodzina razem wzięte






Ten wasz honor było szczególnie widać podczas meczu z Legią jak zostaliście spakowani do jagiellonia.rar

Jesteście pośmiewiskiem Polski, takimi wpisami tylko to potwierdzasz wieśniaku.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-11-07, 8:31
djpyza napisał/a:

ty kurwa jesteś imbecylem mając tyle lat co masz w profilu jesteś niemiecką sprzedajną wiadomo kim jak uważasz ze podlasie to nie polska jebnij się w głowę znasz coś takiego jak baranek w ścianę idioto my mamy więcej honoru niż ty i twoja rodzina razem wzięte więc skacz pierdolić sprzedasz matkę i rodzinę taka twoja wartość cioto gardzę takimi jak ty tfu ci na ryj lubisz to ? !


Oj widzę ze chłopczyka ze wschodu zabolało. Kretynie bez szkoły. Podlasie to Polska wschód polski to Polska „C” bo mentalnie jestescie ze 100 lat za resztą kraju. Macie tyle honoru co ruska krew w was płynie. Nawet po polsku mówić nie potraficie tylko trąca ruskimi. Idź dzieciaczku granicy pilnować bo uchodzcy ci się do bimbru w lesie dobiorą.
Zgłoś