18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Pojazd marki BMW(przypadek?) ok. 20:00 uderzył z ogromną siłą w stalową podporą bramową.








Kierujący w stanie ciężkim trafił do szpitala.
Pasażerka niestety... :dead:

info z bielskiedrogi.pl / Foto: 112Tychy

2024-02-06, 14:54
Dziewczyna miała 16 lat , kierowca to Ukrainiec ...

2024-02-06, 22:19
Jak w stanie ciężkim kierowca? Uraz ręki, opatrzony trafił do izby zatrzymań.

2024-02-06, 23:43
Ma ktoś jakieś zdjęcia? Jestem strasznie ciekawa

2024-02-07, 13:18
typowe beemkarze suka zdechła jeszcze jej właściciel zjedzie do bazy i spokój ale trzeba przyznać że rozj***li się profesjonalnie niekogo postronnego nie uszkodzili jak dla mnie 10/10 :) oby takich więcej :D cieszę się ich szczęściem :)

2024-02-07, 16:05
LadyMagbet napisał/a:

Dziewczyna miała 16 lat , kierowca to Ukrainiec ...



Z ukrami nie ma co się zadawac

2024-02-08, 01:48
kranik123 napisał/a:

Trochę tolerancji nie każdy jest pedałem, żeby jeździć wyp***zianą Honda lub Kałdi jak ty.



Się k***a odezwały cioty z gruzów :D

"Tłumiki" nak***iają jak złe, a byle czym takiego szmatławca się na trasie bierze :D

2024-02-08, 05:03
Ghost1938 napisał/a:

Piernąć to ja ci mogę do ryja głupi bucu zapie**alający rowerem starego...



Aaah mamy tu beemkarza hehe too kiedy planujesz swój ostatni rajd?? Tylko pamiętaj o nagraniu swoich wyczynów żebym miał do czego zwalić konia hehe aaah kochajmy beemkarzy bo tak szybko się rozjebują noo to wypchaj swojego pierdzącego gruza i zardzewiały pedał do dechy

IronBB napisał/a:

A mogła kobitka dalej żyć gdyby nie wolała łobuza, a tak... no cóż selekcja naturalna. Jednego pajaca w BMW mniej, bezpieczeństwo na drogach wzrasta.



Wolała łobuza co miał niemieckiego gruza

2024-02-09, 16:56
Szanowni Panstwo, kierowca nie byl zaden ukrainiec, a polak- tyszanin, Mateusz P. Wiecej szczegolow mozna znalezc na stronie superekspresu, a te foty ktore autor wątku tu wstawil, cienizna