18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Radsey 2022-03-07, 12:37 12
Ło kurwa, ale się wystraszyłem.
Zgłoś
Avatar
kedzior242 2022-03-07, 12:38 21
Jechałeś za blisko zderzaka.
Odpalił defensywne pociski balistyczne.
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2022-03-07, 12:44 6
I to jest chujowe w ruchu drogowym, ty jedziesz dobrze, uważasz a chuj ktoś ci wymusi albo w Ciebie przypierdoli. Tu to już w ogóle sytuacja unikatowa..
Zgłoś
Avatar
MichalPL 2022-03-07, 13:12 3
John-Flopp napisał/a:

I to jest chujowe w ruchu drogowym, ty jedziesz dobrze, uważasz a chuj ktoś ci wymusi albo w Ciebie przypierdoli. Tu to już w ogóle sytuacja unikatowa..


To akurat tak, ale strzelające kamyczki spod kół to w sumie norma. Sam miałem pajączka na szybie.
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-03-07, 13:41 40
Dlatego zawsze mówię: lepiej siedzieć w domu. Po co kusić los? No, chyba że ktoś ma jaja ze stali, albo lubi czasem stanąć ze śmiercią twarzą w twarz i powiedzieć ,,Albo ty, albo ja, suko!,, Wtedy można wyjść na balkon.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-03-07, 14:44 12
Znawca_Cipek napisał/a:

Dlatego zawsze mówię: lepiej siedzieć w domu. Po co kusić los? No, chyba że ktoś ma jaja ze stali, albo lubi czasem stanąć ze śmiercią twarzą w twarz i powiedzieć ,,Albo ty, albo ja, suko!,, Wtedy można wyjść na balkon.



Masz balkon w piwnicy?

Zgłoś
Avatar
Riikko 2022-03-07, 17:59
pewnie po tym poszedl pierwsze co na klopa, a potem zagrac w lotto...
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-03-07, 23:59
Znawca_Cipek napisał/a:

Dlatego zawsze mówię: lepiej siedzieć w domu. Po co kusić los? No, chyba że ktoś ma jaja ze stali, albo lubi czasem stanąć ze śmiercią twarzą w twarz i powiedzieć ,,Albo ty, albo ja, suko!,, Wtedy można wyjść na balkon.



Ja wolę wyjść niż siedzieć na balkonie, na balkonie srają muchy i komary gryzą mimo ciepłego klimatu i wysokiego piętra. Dlatego więc wolę dzidę w łeb.
Wolę zginąć jak bohater że Sparty jak Spartanin niż przez muchy obesranin i komary wyssanin.
Zgłoś
Avatar
URAGE 2022-03-08, 11:51 1
marcino_zly napisał/a:

Ja wolę wyjść niż siedzieć na balkonie, na balkonie srają muchy i komary gryzą mimo ciepłego klimatu i wysokiego piętra. Dlatego więc wolę dzidę w łeb.
Wolę zginąć jak bohater że Sparty jak Spartanin niż przez muchy obesranin i komary wyssanin.



fightforua.org/

No to leć bohaterze. Za honor, za chwałę i jeszcze 300 dolców od fraga podobno dają to dwóch ruskich odstrzelisz i masz naszą średnią krajową.
Zgłoś