18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Matt 2020-04-22, 10:21 62
Ale kurwa śmieszne z chęcią bym ta babe tak kurwa powiesił na drzewie i gniazdo os między nogi wsadził.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-04-22, 10:22
Matt napisał/a:

Ale kurwa śmieszne z chęcią bym ta babe tak kurwa powiesił na drzewie i gniazdo os między nogi wsadził.


a ja bym tylko wydupczył...
Zgłoś
Avatar
SPIERDOLIX 2020-04-22, 10:26 4
I z czego ta nagrywająca ciota się śmieje? Pośmiejmy się z niego (niej) że za niedługo dostanie kulke w ten pusty łeb ;D

~HAL9000/2 napisał/a:

a ja bym tylko wydupczył...



To już wiemy dla kogo te niektóre pedalskie filmiki są tu wrzucane ^^
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-04-22, 10:29 1
SPIERDOLIX napisał/a:

I z czego ta nagrywająca ciota się śmieje? Pośmiejmy się z niego (niej) że za niedługo dostanie kulke w ten pusty łeb ;D
To już wiemy dla kogo te niektóre pedalskie filmiki są tu wrzucane ^^



dokup sobie okulary i doczytaj jedno słowo: babe i na przyszłość nie wpierdalaj sie miedzy wódkę i zakąskę...
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2020-04-22, 10:40 2
To ja będę Poligonem od koni:)
Dobrze tak kopytnym skurwielom,bo Francuzi by je zjedli.Powinny kurwy tak wisieć trzy dni,to by się kurwa nauczyły robić porządną staropolską zrywkę .Chomąto mają,ale za luźne i to na plus,ale konie bez kagańca?Nikt tego nie wymyślił?To ja mam nowy pomysł,bo przecież koń też może ugryźć.Trzeba też amputować nogi z tyłu,żeby kogoś czasem nie kopnął,niech ciągną drzewo na dwóch przednich.Człowiek sobie radzi,chodząc na dwóch nogach,to takiemu silnemu koniowi będzie tylko lżej....
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-04-22, 10:56
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

To ja będę Poligonem od koni:)
Dobrze tak kopytnym skurwielom,bo Francuzi by je zjedli.Powinny kurwy tak wisieć trzy dni,to by się kurwa nauczyły robić porządną staropolską zrywkę .Chomąto mają,ale za luźne i to na plus,ale konie bez kagańca?Nikt tego nie wymyślił?To ja mam nowy pomysł,bo przecież koń też może ugryźć.Trzeba też amputować nogi z tyłu,żeby kogoś czasem nie kopnął,niech ciągną drzewo na dwóch przednich.Człowiek sobie radzi,chodząc na dwóch nogach,to takiemu silnemu koniowi będzie tylko lżej....



Wiesz co poligonem nie zostaniesz za chuja pana.... Brakuje ci tego jego pierdolenia.. I robisz to bez składni i wytłumacz mi na co koniowi kaganiec?...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-22, 11:35 18
Akurat o konie trzeba dbać, kazdy z nich wykonuje konkretna pracę. Nie ma takiego, który by nic nie robił.

Nie to co durne pchlarze, no chyba że opierdalanie im odbytu przez psiarzy to też praca.
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-04-22, 11:53 1
Człowiek to najgłupsza istota żyjącą na ziemi
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2020-04-22, 12:38 1
No to będą kabanosy i klej
Zgłoś
Avatar
Garbik28 2020-04-22, 12:41 1
Sprawa jest prosta im ktoś głupszy tym więcej rzeczy go bawi.
Zgłoś
Avatar
gieie 2020-04-22, 12:44
Wiedzieli, że tak si stanie dlatego filmował to ten dureń.
A batem skurwieli pociągnąć kilka razy to by we łbach się poukładało !!!
Pojeby.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2020-04-22, 12:46
No i on wtedy do tych koni mówi "wiśta"...
Zgłoś
Avatar
Bartsad 2020-04-22, 12:56 1
Pegazy kurła
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2020-04-22, 13:00 1
I do Ikea na kuleczki. Swoją drogą jak były z koniny, to były rewelacyjne, a teraz niejadalne.

stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

To ja będę Poligonem od koni:)



To żeś sobie wzór do naśladowania znalazł. To już lepiej było wzorować się na jakichś normalniejszych postaciach, bo ja wiem, np. Ławrientij Pawłowicz czy Eichmann.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie