18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
Vendetti 2015-01-28, 8:24
VisaInfinity napisał/a:

Kolejny.... . A na filmiku to kogo podwoził? CIotkę? Matkę? Ojca? Kurwa zastanów się! Ludzie powiedzieli, że go nie znają, mieli sprzeczne zeznania a Ty się przepierdalasz jakby chorą matkę do szpitala podwoził. Po co inspektor pytał się kierowcy i tych, których podwoził? Tak dla picu? Gdyby zeznania się potwierdziły to by dalej puścili i obyłoby się bez afery. Tylko takiego filmiku nikt nie wstawi, bo zaraz wszedłbyś i napisał żeby "spierdalać z tym gównem to jest sadistic".



Ale chuj Cię obchodzi kogo podwoził?! Komu konkretnie stała się krzywda w tym przypadku? Kto ucierpiał? Klient, który zamiast 50 zł płacił 15? Czy kierowca, który sobie dorobił do zapewne dosyć marnej wypłaty? A! Wiem! Pierdoleni socjaliści stracili, którzy nie mogą znieść, że ktoś coś robi i nie odprowadza od tego haracz, więc ktoś ze stołkiem będzie mógł ukraść trochę mniej...

Jesteś debilem. Przykro mi.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2015-01-28, 8:30
AntyMuslim napisał/a:

Dlatego z tej cwelowskiej strony nie korzystam, cwele namawiaja do współpracy z psami powiem krótko HUJ W DUPE POLICJI



Trzymam za słowo.
Jak ci ukradną auto albo zajebią matkę to zadzwonisz na Pogotowie Gazowe.
Zgłoś
Avatar
daymaker 2015-01-28, 8:50 3
Niech zgadnę kto ich podpierdolił. TAKSÓWKARZE!!! Bo zieloni przecież nie jeżdżą za każdym autem i sprawdzają, kto do niego wsiada.

Chuje chcą mieć monopol na wożenie ludzi i każą sobie płacić jak za zborze i nie mieć żadnej konkurencji. Też by mi tak pasowało! Ktoś nie chce się włóczyć po ulicach w środku nocy po pijaku to wtedy musi im za dojechanie na drugi koniec miasta płacić nie wiadomo ile. Zrobią kilka kursów dziennie i wyjdą na swoje, a tak to stoją na postoju, czytają gazety i pierdolą o dupie Maryny.

Licencję wydawane przez dane miasto, gminę są ograniczone, przez co ta cała świta trzyma się razem bo podaż jest ograniczona, a co za tym idzie mogą dyktować ceny. Chuj że im dowalili kasy fiskalne jak i tak nie włączają licznika w nocy - nie raz się o tym przekonałem jadąc ugadanym "na gębę" na koszt przejazdu.

Teraz popularność zyskują takie serwisy jak blablacar.pl - podejrzewam że to ich w dupie też boli także radzę uważać jak ktoś wozi obcych ludzi przy okazji, po drodze chcąc oszczędzić na paliwie.
Zgłoś
Avatar
romozomo 2015-01-28, 9:21
"Przesłuchanie jak w PRL-u" - następny.
Zgłoś
Avatar
atreidespl 2015-01-28, 10:14
Zastępy anarchistów, jak to źle i niedobrze...
Zapraszam do "TAKI" albo innego przewozu osób i płaćcie 1200 za przejazd 5 kilometrów "bo tak jest w cenniku"... Ciekawe jak wtedy "obrońcy wolności" będą śpiewać...
Taksówki są regulowane prawnie, każdy wie jakie są warunki, a tacy debile świadomie naginają prawo i to oni chcą oszukać państwo i tak naprawdę nas wszystkich.. a nie odwrotnie...
A jeśli się nie podoba - zgłoś jeden z drugim projekt zmian w odpowiednim kodeksie, zbierz podpisy i wnieś do uchwalenia.
Takie jest prawo, takie są mechanizmy w demokratycznym państwie prawa...
Zgłoś
Avatar
Vendetti 2015-01-28, 10:23
Cytat:

Zapraszam do "TAKI" albo innego przewozu osób i płaćcie 1200 za przejazd 5 kilometrów "bo tak jest w cenniku"... Ciekawe jak wtedy "obrońcy wolności" będą śpiewać...



No to właśnie na tym to powinno polegać, że jest wolna konkurencja i jak nie chcesz płacić 1200 za 5 km, to idziesz do kogoś innego...
Zgłoś
Avatar
Pablo_OPC 2015-01-28, 11:26
Up

To w takim bądź razie, czy zdarzyło się Tobie zatrzymać na przystanku autobusowym i zaprosić (nie spytać) osoby, które chciały przedostać się z punktu A do punktu B. Można przecież nie płacić (np. 2.50) za bilet, a jechać za friko.

Poza tym, te osoby które jechały wraz z kierowcą, zapewne świadomie skorzystały z jego usług, a teraz odwracają się tyłkiem do "przewoźnika" i sprzedają się przed Inspekcją. Taka odpowiedzialność.
Zgłoś
Avatar
Vendetti 2015-01-28, 11:36
UP - Nie, nie zdarzyło, chyba, że znałem ludzi na przystanku. Ale nie rozumiem, gdzie jest problem. Jeśli chcesz płacić mniej, to szukasz taniego "taxi", a jak nie, to nie. Podobnie - jeśli chcesz kogoś wozić za friko, to stajesz i zapraszasz, a jak nie, to nie.
Zgłoś
Avatar
Tracha 2015-01-28, 13:27
Ogólnie to orientuje się w tym zawodzie jak to wygląda i doskonale wiem, że w większości Ci kierowcy to młodziaki, którzy nie chcieli pracować w McDonaldzie, Call Center czy rozwożeniu pizzy. Jest to szansa dla nich na czarną robotę ale jednocześnie ryzyko mandatu 10.000 zł. Jednak tutaj też wychodzi na jaw coś takiego jak spryt, którego tym dwóm osobom zabrakło. Jeśli tych dwóch pasażerów nie było "agentami ITD" to sprawa jest wygrana i nic nie udowodnią - Dwa słowa przeciwko słowu, pewnie na poziomie sądu rejonowego sprawa będzie umorzona.

Dlatego zachowanie tych dwóch Panów było co najmniej debilne, bo trzeba się wtedy wypierać na siłę zarzutów. Dowodów twardych nie było
Zgłoś
Avatar
n................o 2015-01-28, 13:46 1
Bez sensu. Licencja rozumiem, brak podatku rozumiem, ale kurwa jak samochód nie jest dopuszczony do przewożenia pasażerów. Ma w dowodzie 5cio osobowy i chuj mnie obchodzi wszystko inne. Nie przyjąłbym tej drugiej kary.
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2015-01-28, 14:05
VisaInfinity przyjacielu ale ja nie chce od Ciebie złotówki ani od twojej rodziny ani nawet od twoich sąsiadów jestem przeciwko państwu socjalnemu jak chcesz wspierać Ryśka z Radomia to twoja sprawa ode mnie nic nie dostanie i nieważne czy ma ciężko w życiu, czy nie ma nogi i czy ma 5 dzieci ja mam biednych u siebie w wiosce i im pomagam
Zgłoś
Avatar
kydeM 2015-01-28, 14:37
MidasPL napisał/a:

@kydeM
To nie policjanci, tylko inspektorzy...



Jeden chuj. Chciałbym zauważyć, że odpierdalają takie dziwne akcje za NASZE podatki.
Zgłoś
Avatar
domints 2015-01-28, 16:08 2
Chciałbym zauważyć, że nie ma ŻADNEGO limitu na ilość taksówkarzy. Licencję (przynajmniej w Krakowie) może zrobić KAŻDY. Tylko problemem jest ANARCHICZNY w dzisiejszych czasach egzamin, który trzeba zdać. Egzamin z topografii miasta, w dobie GPS, do którego kurs przygotowujący kosztuje 400 zł, a sam egzamin 120. Potem taksometr, naklejki, chuje muje tak, że trzeba mieć olbrzymi wkład własny w to gówno. Gdyby nie to, sam bardzo chętnie zrobiłbym licencję i jeździł legalnie. Ale oczywiście nie, państwo musi zarobić więcej odemnie, więc zostaje mi na czarno podwozić "znajomych" po imprezach.
No i jeszcze inna sytuacja z tego złodziejskiego państwa. Każda ekonomiczna ameba wie, że większy zysk dla państwa daje przedsiębiorstwo zarabiające nawet 3 tys. miesięcznie niż Janusz kopiący rowy za najniższą krajową. Troszkę bardziej rozwinięta ameba zauważy, że działalność gospodarcza nie staruje od razu, nie od razu zarabia się kokosy, wszystko musi się rozwinąć i rozpędzić. Tylko, że to samo państwo postanowiło udupić młodych ludzi, z dobrymi pomysłami, jednak nie zawsze pewnymi co do zarobków, ale jak nie spróbuje to się nie dowie. I tu zaczyna się problem ryzyka wchuj, narzuconego przez państwo, oczywiście nie wliczając ryzyka z samej działalności (kupno sprzętu, materiału, inne inwestycje) - PODATKI i ZUS.
Co do podatków - jestem w 100% za, nawet w tym kurewsko wielkim wymiarze 18%. Zarobię coś, oddam im 18% tego, co zarobiłem, jak zarobię wchuj to oddam 32%, chyba, że przejdę na liniowy 19%, to zawsze oddam 19%, no chyba, że wybiorę coś jeszcze innego. Tutaj też ukazuje się to, dlaczego między innymi to aż tak bardzo nie przeszkadza. Nawet 32% z 0zł, to 0zł, więc gdy jednak coś nie pójdzie po naszej myśli to nie zarobię ani ja, ani państwo. To wg. mnie jest sprawiedliwe.
Ale do mojego hajsu rzuca się też, mniej łagodnie ZUS. Te kurwy nie podarują sobie w żadnym momencie. Oczywiście, żeby było "pięknie", socjalistycznie, no i propagandowo (jakie to państwo dobre i wgl) przez pierwsze 24 miesiące (oczywiście i od tego są obostrzenia) możesz płacić tzw. "mały ZUS", czyli ZUS w wysokości 30% najniższej krajowej. KURWA LUDZIE, 30% NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ. Czy ktoś sobie w chuja leci? Niezależnie, czy zarobię czy nie, czy kurwa jestem -30000zł, czy +200, muszę tym chciwym kurwom oddać w 2015r. prawie 600zł CO MIESIĄC. Po tych 24 miesiącach (dla mniej ogarniętych - 2 lata) kurewskiej łaskawości przechodzi się już na "duży ZUS" - normalną kwotę w wysokości 60% "prognozowanego przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto" wymyślone przez kogoś w 2015 roku na 3959zł, czyli tym kurwom trzeba oddać 1581,6zł !!!!!!! to więcej, niż zarabia większość Januszy.
Za co? Za żywota? Ja rozumiem kurwa zdrowotne, jakieś tam kurwa grosze na społeczne (w końcu trzeba z czegoś opłacić emerytury), ale no kurwa bez przesady, gdy okaże się, że jestem w finansowej dupie (nawet tymczasowej) to do tego dojdzie mi jeszcze 1600 zł w dupę, bo tak.

P.S. nie wiem jak to jest w Polszy ogólnie regulowane, ale w Krakowie, żeby być legalnym taksiarzem, dostać licencję i wgl trzeba założyć działalność gospodarczą, CZYLI PODDAĆ SIĘ CAŁEMU TEMU ZŁODZIEJSTWU.
P.S.2 Dajcie maść bo mnie dupa boli od tego kurewskiego systemu.
Peace \m/
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-01-28, 21:53 1
Nie chciało mi sie ogladac do konca ale zdazylem stwierdzic ze trzeba byc totalnym imbecylem zeby majac swiadomosc tego ze robi sie cos nie legalnie nie uprzedzic pasazerow i ustalic jakas jedna wersje wtedy chuja mogliby im zrobic totalni kretyni
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2015-01-29, 3:56
Do wszystkich cweli broniących tego systemu podatkowego-licencyjno-haraczowego, jak tam, dobrze się pierdzi waszym rodzinom w państwowe stołki?
Byliście szmaty w sądach, jako pokrzywdzeni, okradzeni przez urzędników, albo zajebał wam ktoś mienie na parędziesiąt tauzenów zł? Zawsze płaciłem podatki uczciwie, rachunki za media też, ale teraz zamierzam jebać cały ten system, po tym jak mnie ten system wychujał, mnie jako poszkodowanego przez złodziei! I ja za to jeszcze kurwa płaciłem prowadząc działalność i odprowadzając podatki! Natomiast skurwysyn - prezes spółdzielni mieszkaniowej wychujał 10000 ludzi na 50mln zł, skurwysyn wyszedł za 300tys zł kaucji, ma czas zacierać ślady, wyprowadzać za granicę skradzione pieniądze, mimo, że nie odprowadzał kasy z czynszów do dostawców mediów, obracał nielegalnie ziemią spółdzielni, wyprowadzał kasę ze spółdzielni przez podstawiane firmy, sprawy w sądach trwają już 10 lat - umorzenia, odwołania od umorzeń, wznowienia, i sądy, prokuratorzy, policja chujowi nic nadal nie zrobili. Prawnika do poprowadzenia sprawy odszkodowawczej ciężko znaleźć, wymiękają, jak dowiadują się szczegółów o spółdzielni. Ja mam za to płacić podatki! KURWA, mam swoje wykupione ze spółdzielni mieszkanie 50m, żałuję, bo wlazł syndyk, i TO kurwa ja spłacam długi skurwysyna prezesa spółdzielni, 1100zł czynszu za 50 metrów w starej wielkiej płycie. Chuja mu zrobią, bo po atrakcyjnych zniżkach rodzinom sędziów, prokuratorów, urzędników z urzędu miasta sprzedawał mieszkania należące do spółdzielni. Najmował im też lokale gospodarcze po preferencyjnych czynszach. Wyprowadzić się nie mam dokąd, sprzedać nie mogę, bo wszyscy znają sytuację ze spółdzielnią i boją się pakować w bagno. Nie robię na etacie, robię na sieciówkach, bo wiem, że degeneracja państwa nie gwarantuje mi emerytury, a na etacie nie wyciągnę tyle by godnie żyć, choć jestem programistą. Więcej wyciągam z umów o dzieło, niż na etacie, na podobnym stanowisku, by zapewnić sobie byt, i odłożyć na stare lata i jeszcze dołożyć rodzicom do ich nędznych emerytur, bo mimo 1.200zł na łepka na ekstra prawników i tak nie mają źle, ale są schorowani, i bez prywatnych wizyt oraz leczenia mimo odprowadzonego zusu dawno by zdechli w nędzy i bólu, też mają mieszkanie w tej samej spółdzielni.
Ta sytuacja nauczyła mnie liczyć tylko na siebie a nie na to pierdolone państwo.

Jełopi użytkownicy po 30stce i starsi, broniący tego systemu gardzę wami, jesteście żałosnymi cwelami, którzy byle urzędasowi nadstawiają dupy do wyruchania! Widzicie co się dzieje w kraju, i siedzicie na dupach, zamiast wziąść się za tą patolę państwową, wasza bierność doprowadziła do degeneracji tego państwa, tej rzeczywistości.
Spierdoliłbym z stąd jak najdalej, ale niestety nie mogę zostawić niesamodzielnych, niepełnosprawnych, starych rodziców, narażając ich na wszystkich naciągaczy i obiboków, złodziei z budżetówki. Działam w różnych niezależnych od partii ruchach obywatelskich, ale nadal jest nas mało, bo takie pizdy siedzą po domach i się plują na internecie, zamiast ruszyć dupy. Mam znajomych za granicą, tam zarabiają i się cieszą, że stać ich na bezstresowe i godne życie, dorabiają tamte państwa, nie wszyscy tam mogą wyjechać. A ja się szarpię, i czytam brednie na sadistiku...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie