18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
GuziX 2013-11-30, 16:05 170
ta babka by tej straży najebała
Zgłoś
Avatar
fun88 2013-11-30, 16:13 35
Będzie główna 1000+ hehehe
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-11-30, 16:23 72
I ma racje, po chuj ta straż miejska wogóle istnieje no zastanówmy sie, moje miasto ma 6 tyś mieszkańców, mamy 3 Policjantów i 3 Strażników miejskich, Policja oczywiscie robi kontrole trzeźwosci, czasami chodzą po miescie, jeżdżą do wypadków itp. A straż miejska? Szczerze mówiąc w tym roku widziałem strażnika raz, gdy uciekł mi pies na ulicy, mały szczeniak, przyjechali i wjebali mi 200zł mandatu za nieprzypilnowanie kudnal, no kurwa mać, takim strażnikiem miejskim może być każdy, serio, bo czy człowiek nawet po gimnazjum nie potrafilby rozstawić np. Fotoradaru, czy też wstawić komuś mandat? Wiadomo ze tak, zamiast tych jebanych strażników niech wezmą ze 3-4 bezrobotnych którzy nie mają za co utrzymać rodzine i niech zamiatają, odsnieżają chodniki, grabią liscie, i np. Pomagają starszym ludziom.
Zgłoś
Avatar
Staszi 2013-11-30, 16:27 3
@up, a ty od wczoraj w Polsce żyjesz? bycie Policjantem/Strażnikiem Miejskim to nie żaden wyczyn, ale często ponosi ich fantazja i wczuwają się z Czaka Norrisa myśląc że mogą wszystko. No cóż tak było jest i będzie.
Zgłoś
Avatar
LoperPL 2013-11-30, 16:33 53
Sama prawda piwko dla Pani.
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-11-30, 16:35 3
Co do straży miejskiej. 8 rana, ubieram się do szkoły, a tu straż miejska do mnie zapukała z prośbą o przestawienie samochodu bo studzienka kanalizacyjna zaczęła się zapadać, pech chciał, że powietrze z opony ze szło a sprężarka powietrza się rozładowała. Podjechali swoim samochodem żeby podłączyć sprężarkę do akumulatora, podniosłem ją żeby kable sięgnęły z myślą, że jeden z nich podepnie kable, ku mojemu zdziwieniu koleś nie wiedział jak się do tego zabrać, chwycił za kable i z tekstem do mnie "yy... a to czarne do czarnego a czerwone do czerwonego, tak? Plus do plusa a minus do minusa?".

Większość z nich nadaje się tylko do dawania mandatów z byle powodu.
Zgłoś
Avatar
madej200 2013-11-30, 16:44 4
Dobrze gada piwa jej dać
Zgłoś
Avatar
parzyh 2013-11-30, 17:08 1
Dobrze gada
Zgłoś
Avatar
Gadriela 2013-11-30, 17:10 2
THIS IS MANDAAAAAAAT!
piwko
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-11-30, 17:34 4
Baba ma racje. Konieczność odśnieżania chodnika to jakaś piramidalna bzdura! Chodnik należy do zarządcy drogi i on powinien to robić, a nie zwalać na mieszkańców przyległych posesji, bo i z jakiej paki? Nie ich to.
Zgłoś
Avatar
manieeee 2013-11-30, 17:38 1
Krzepka babcia:D
Zgłoś
Avatar
mazurpl 2013-11-30, 17:47 17
Odśnieżać chodnik to trzeba, ale jak chciałbym pierdolnąć sobie wychodek, albo nawet pierdoloną ławkę, na chodniku, to już nie mogę?
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-11-30, 17:57 10
mazurpl napisał/a:

Odśnieżać chodnik to trzeba, ale jak chciałbym pierdolnąć sobie wychodek, albo nawet pierdoloną ławkę, na chodniku, to już nie mogę?



Kierownik budowy, plan, zezwolenie, pozwolenie na zajęcie pasa drogowego na czas budowy, z 5 łapówek i by dało rade.

Aaa i jeszcze wykonawca
Zgłoś
Avatar
clipper 2013-11-30, 17:58
A jakby się wyjebała i nogę złamała to pierwsza by dała pozew o odszkodowanie do właściciela posesji przy tym chodniku. Smutne ale prawdziwe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie