18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
Tymczasem na spacerku
~Sunday • 2018-05-19, 19:42


Nie ma jednej skutecznej metody wychowawczej, każda z nich zawiera coś innego, dlatego należy stosować je zamiennie bądź uzupełniać je.
O tym, jaką metodę zastosować decyduje wychowawca.
Zgłoś
Avatar
-................- 2018-05-19, 20:10 21
Pewnie był tak samo traktowany i tak będzie się tępo tłumaczył przed swoimi dziećmi, kiedy nabiorą odwagi, żeby mu zwrócić to samo, co dostały.
Zgłoś
Avatar
somet 2018-05-19, 20:26 15
Pierdolony głupi chuj, a ta pizda co z nim idzie niewiele lepsza. Wyjebać w kosmos takie kurwy.
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2018-05-19, 20:52 7
@up Nie moje dziecko więc jebie mnie to. A wy się nie posrajcie, puściły mu nerwy i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-05-19, 21:16 9
@up Czy to twoje dziecko czy nie, to niema to kompletnie znaczenia, jak ktoś jest taki pokurwiony to się go powinno eliminować ołowiem ze społeczeństwa, teraz tłucze swoje następnym razem wpierdoli jakiemuś małolatowi za coś innego a ta szmata co się za nim wlecze zasługuje na to samo, ale chociaż ona zasłużenie regularnie zbiera większy wpierdol, niż ten dzieciak
Zgłoś
Avatar
zMiEnNy_NiCk 2018-05-19, 22:51 3
wystarczy wyłączyć dźwięk a wygląda to wtedy na zwykły niedzielny spacer.
Zgłoś
Avatar
SierżantJackson 2018-05-19, 23:04 3
@mygyry
oczywiście że tak, patologia rodzi patologię, jak chcemy żyć w normalnym społeczeństwie to takie zachowanie powinno się eliminować w zarodku, a nie chuj bo to nie moje to niech se i zabije
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-05-19, 23:56 11
W szkole zabierali mu kanapki, w pierwszej pracy wydymali go na hajs, w drugiej nie dymają na kasę ale płacą minimalną i traktują jak śmiecia. Wraca takie coś do domu i szarpie małe dziecko tak że mu ścięgna nadrywa, bo w końcu jest od kogoś silniejszy, bo w końcu jest panem i władcą. Założę się że baba w domu ułożona jak sunia bo też za byle gówno w pysk łapie. Ale ona go kocha a on taki zmęczony po pracy i mu nerwy puszczają i w ogóle to on nie jest taki zły... Tfu!! Do utylizacji!

Tylko dzieciaków szkoda.
Zgłoś
Avatar
MassSlesher 2018-05-20, 0:32 13
To pewnie ten sam tata:
Zgłoś
Avatar
Putikonto 2018-05-20, 1:34 6
somet napisał/a:

Pierdolony głupi chuj, a ta pizda co z nim idzie niewiele lepsza. Wyjebać w kosmos takie kurwy.

coś się kurwa uczepił tego biednego dziecka? nie wystarczy ci, że wyłapał wpierdol od ojca ty chory sadysto?
Zgłoś
Avatar
doopa 2018-05-20, 3:28
ale po 500+ to łapki wyciąga, jebana patologia
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2018-05-20, 8:08 5
@up to ruski to nie wiem co tam mają, pewnie nic.
Zgłoś
Avatar
Maraza7.1 2018-05-20, 10:54
Nagrane, poszło w świat...oby skurwiel za to zapłacił.
Zgłoś
Avatar
dziobak90 2018-05-20, 12:05 6
Ten filmik zdobył Laur Konkubenta
Zgłoś
Avatar
okrutnyCham 2018-05-20, 14:04
dlatego jestem za totalnymi kurwa jego mac zmianami genetycznymi rodzaju ludzkiego. Kazdy rodzi sie pezplodny, a jak chce kurwa bachora to sie musi poddac badaniom psychicznym (jak po zakup karabina) i przeswietlony finansowo, jak po kurwa jebany kredyt i jesli wszystko gra, dostaje pozwolenie i jakis zastrzyk po ktorym moze styrac tylko i wylacznie jednego bachora. Po jednym spuscie w pizdzie staje sie znowu bezplodny i chuj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie