18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
dudidudi 2013-06-12, 17:56 7
maxvolumePL,
Pozdrawiam kolegę sadistic.pl/smieszna-sytuacja-vt205968.htm
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-06-12, 18:09 6
MaxvolumePL

Ja chcę tylko powiedzieć, że sam chuja wiesz.

Jak nie hamować przed zwierzętami? Chyba pojebany jesteś jak myślisz, że taki jeleń czy łoś przeturla Ci się po dachu jak nie będziesz hamował. To jest tonowy wór stojący na patykach na wysokości Twojej szyby. Wjebie Ci się cielskiem w kabinę i zrobi z auta cabrio a pasażerów skróci o głowę. Poza tym, jakim cudem kopytami się wbił w samochód? Ninja jakiś czy co, że skakał przed uderzeniem? Kopyta podbijasz zderzakiem, i one, że tak to ujmę lecą do przodu... Czy Ty w ogóle wiesz co mówisz, czy tylko tak o sobie pierdolisz, żeby popierdolić.
Zgłoś
Avatar
Edek Łomiarz 2013-06-12, 18:33 9
Odpowiem za niego - pierdoli żeby popierdolić, bo nie ma zielonego pojęcia o czym pisze. Koleś jest tak żałosny że przypisuje sobie cudze osiągnięcia. Ot zwykła ciota, która pewnie całe życie spędza przed komputerem i wymyślonymi historyjkami próbuje nieco ubarwić to swoje smutne jak pizda życie
Zgłoś
Avatar
aro06 2013-06-12, 20:50 1
i kij mu w łep małolatowi gówno bez przyszłosci chce choć poszpanować na forum.
Zgłoś
Avatar
Alley 2013-06-12, 21:56 1
Dowartościowany MaxvolumePL? Teraz będziesz jak Bongman.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-06-13, 5:19
yamaszka125 napisał/a:

A jakas ingerencja w sterownik? kosc wlutowana czy jakies inne mody?



Czyp tuning kurwa mać. Uwielbiam szczeniaków które myślą że czyp tuningiem bierze się z dupy kolejne hp xD
Zgłoś
Avatar
kamuha 2013-06-13, 9:55 1
maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach e36 318Ti



za podszywanie się pod kogoś innego i podkladanie czyichś filmików jaki swoich huj ci w dupę nygusie.
obys został wyruchany przez bandę zahifionych ciapatych.
Zgłoś