18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:46
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
🔥 Babka w pizzerii - teraz popularne
Avatar
siedlik Dzisiaj 15:48 2
RozjebieCiMatke napisał/a:

Jebane antymuzełmańskie bydło beznapletowców



Wiesz debilu ze muzułmanie to tez są beznapletowce?
Idź sobie zjedz kebaba w imię allaha.
Zgłoś
Avatar
smc Dzisiaj 15:49 1
Jebane bydło. Dajcie mocne jeśli to popieracie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Dzisiaj 15:58 8
gre.g napisał/a:

Rabin w nocy zawiesił.



______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 Dzisiaj 16:06
Banda debili myślą że pomarzą karton chujowymi tekstami i coś zmienią
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Dzisiaj 16:11 1
Ukasz995 napisał/a:

pomarzą karton



O, to ciekawe

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
żmij Dzisiaj 16:13
dżonyłojlker napisał/a:

O, to ciekawe



Nic z tego, Luki nie załapie.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
RozjebieCiMatke Dzisiaj 16:19 1
siedlik napisał/a:

Wiesz debilu ze muzułmanie to tez są beznapletowce?
Idź sobie zjedz kebaba w imię allaha.



Szczerze mówiąc to nie wiedziałem i nic mnie to nie obchodzi. Ty za to, debilu, chyba niejednego widziałeś, że masz taką wiedzę jak wyglądają kutasy kozojebców. Mój komentarz był tylko reakcją na debilny wysryw jakiegoś zjebanego jakuboposysacza.
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 Dzisiaj 16:40
dżonyłojlker napisał/a:

O, to ciekawe



Pomażą pasuje
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Dzisiaj 16:56 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

W sumie, dobrze. Przynajmniej każdy normalny Polak wie, że za tymi protestami stoją ekstremiści. Dlatego protestuje tylko lewacko-prawacki margines i nikt nie kiwnie palcem, jak policja będzie ich pałować.
A ten rysunek kobiety z zasłoniętymi włosami i mordą, podpisany "Free Palestine" powinien wszystkim dać do myślenia.



Założyli ci TVN24 na zmywaku? Ten ciapak to cię rozpieszcza jak swoją ulubioną kozę
Zgłoś
Avatar
Mister_Klex Dzisiaj 17:21
TwójCzarnyPan napisał/a:

W sumie, dobrze. Przynajmniej każdy normalny Polak wie, że za tymi protestami stoją ekstremiści. Dlatego protestuje tylko lewacko-prawacki margines i nikt nie kiwnie palcem, jak policja będzie ich pałować.
A ten rysunek kobiety z zasłoniętymi włosami i mordą, podpisany "Free Palestine" powinien wszystkim dać do myślenia.



Co to jest lewacko-prawicki margines ? Jakoś słabo mi sie to widzi żeby prawica sie wpychała w te śmieszne protesty o wojne w której obydwie strony mordują bezbronnych cywili
Zgłoś
Avatar
Juzwa Dzisiaj 17:27 1
mianas napisał/a:

z przewagą dla szmatogłowych .. co taki szmatogłowy wnosi oprócz kozy do dymania ?



Posługujesz się cyframi arabskimi w których jest zero, czego nie ma w cyfrach rzymskich. Arabowie rozpropagowali te cyfry na świecie biorąc je od Hindusów. Poza tym chyba banki u Arabów są nieco uczciwsze niż banki zachodnie. No i uwielbiają Żymian.

______________

Rób tak, żeby TOBIE było dobrze, bo innym nigdy nie dogodzisz.
Zgłoś
Avatar
Kriski Dzisiaj 17:48
darek1234 napisał/a:

A znasz wszystkie budynki UJotu?



Pisałem o ogrodzeniu, jest inne. Zdjęcie kościoła i ogólny widok jest ok, ale okucia ogrodzenia inne. Do tego zdjęcia tak zmontowane, że może być na nich cokolwiek pejsate sobie zażyczą.

______________

Jeśli ignoruję Twoją prostacką zaczepkę czy odpowiedź, oznacza to że nie jesteś warty czasu jaki poświęciłbym na odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
Tofik55 Dzisiaj 17:59 1
A najgorsi to judeobanderowcyXD
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 18:07
Mister_Klex napisał/a:

Co to jest lewacko-prawicki margines ? Jakoś słabo mi sie to widzi żeby prawica sie wpychała w te śmieszne protesty o wojne w której obydwie strony mordują bezbronnych cywili


Tu, na sadolu, im większy prawicowiec, tym bardziej za Palestyną. A najgłośniej z nich wyją sympatycy Rosji i Putina.

[ Dodano 2024-10-20, 18:12 ]
Juzwa napisał/a:

Posługujesz się cyframi arabskimi w których jest zero, czego nie ma w cyfrach rzymskich. Arabowie rozpropagowali te cyfry na świecie biorąc je od Hindusów. Poza tym chyba banki u Arabów są nieco uczciwsze niż banki zachodnie. No i uwielbiają Żymian.


Arabowie mają swoje zasługi, bo dzięki nim nie przepadł dorobek cywilizacyjny i naukowy Rzymskiego Imperium. Gdy Europa cofnęła się w rozwoju po jego upadku i wpadła w mroki średniowiecza, cywilizacja arabska kwitła i stała wyżej niż europejska.
Ale to było ponad 1000 lat temu, od tamtego czasu wszystko się zmieniło. Dzisiaj, jedyna pożyteczna rzecz, którą Arabowie dają światu to ropa. Ale tylko ci z Zatoki Perskiej.
Zgłoś
Avatar
Starykoniokrad Dzisiaj 18:17
Cały protest już zlikwidowany.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie