18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
🔥 Babka w pizzerii - teraz popularne
Avatar
Mister_Klex Wczoraj 18:37
TwójCzarnyPan napisał/a:

Tu, na sadolu, im większy prawicowiec, tym bardziej za Palestyną. A najgłośniej z nich wyją sympatycy Rosji i Putina.
Arabowie mają swoje zasługi, bo dzięki nim nie przepadł dorobek cywilizacyjny i naukowy Rzymskiego Imperium. Gdy Europa cofnęła się w rozwoju po jego upadku i wpadła w mroki średniowiecza, cywilizacja arabska kwitła i stała wyżej niż europejska.
Ale to było ponad 1000 lat temu, od tamtego czasu wszystko się zmieniło. Dzisiaj, jedyna pożyteczna rzecz, którą Arabowie dają światu to ropa. Ale tylko ci z Zatoki Perskiej.



No tak porównuj wirtualny portal który roi sie od trolli do prawdziwego świata , brawo, ja dla przykładu jestem prawicowcem i mam obydwie strony głęboko w dupie , lepiej by było gdyby te konflikty się dawno zakończyły ale nie mam nad tym mocy
Zgłoś
Avatar
majeńka Wczoraj 18:38 1
baronturbina napisał/a:

Ekstra ale UJ wielu żydów wykształcił, np. Józef Oettinger. Lajkoniki mają słabą pamięć.

Przypomnij mi, jaka jest nazwa domeny wydziału chemii ujotu?

TwójCzarnyPan napisał/a:

A ten rysunek kobiety z zasłoniętymi włosami i mordą, podpisany "Free Palestine" powinien wszystkim dać do myślenia.

Ja też jestem za wolną Palestyną. Wolną od Hamasu i podobnych co każą zasłaniać mordy.

TwójCzarnyPan napisał/a:

Arabowie mają swoje zasługi, bo dzięki nim nie przepadł dorobek cywilizacyjny i naukowy Rzymskiego Imperium. Gdy Europa cofnęła się w rozwoju po jego upadku i wpadła w mroki średniowiecza, cywilizacja arabska kwitła i stała wyżej niż europejska.
Ale to było ponad 1000 lat temu, od tamtego czasu wszystko się zmieniło. Dzisiaj, jedyna pożyteczna rzecz, którą Arabowie dają światu to ropa. Ale tylko ci z Zatoki Perskiej.

To nie zasługa arabów a persów. W przeciwieństwie do arabów którzy tylko hodowali kozy, persowie mają za sobą tysiące lat cywilizacji zanim zostali podbici. Nawet w czasach zamordyzmu zarzewie intelektualne się ciągle tliło, a jak koło roku tysięcznego przyszła odwilż, mieli okazję pokazać co potrafią. Niestety ta odwilż trwała tylko 100-200 lat.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 18:48
majeńka napisał/a:

Przypomnij mi, jaka jest nazwa domeny wydziału chemii ujotu? .


chemia.uj.edu.pl/pl
Tam jest inne zło. Prof. Jochen Brandt Tam też będący jest dziwienie podobny do Johena Brandt z Wiedźmina wiedzmin.fandom.com/wiki/Jochen_Brandt
Kurwa ziemia jest chyba naprawdę płaska i masoneria rządzi światem. Idę po do kuchni po folię aluminiową będę sobie czapkę robił.
Zgłoś
Avatar
majeńka Wczoraj 18:53
baronturbina napisał/a:

chemia.uj.edu.pl/pl

Nie o tej mówię. Oczywiście dawno zlikwidowali.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 19:11
majeńka napisał/a:

Nie o tej mówię. Oczywiście dawno zlikwidowali.


A to żydo-komunistycznego aparatu nie przeskoczymy
Zgłoś
Avatar
Gieros35 Wczoraj 20:26
Jżs, taki skrót jakby ktoś nie wiedział
Zgłoś
Avatar
Wiewór Wczoraj 20:54
RozjebieCiMatke napisał/a:

Jebane antymuzełmańskie bydło beznapletowców



Muzulmanie tez sa obrzezani

______________

Każdy myślący człowiek jest ateistą.
-Ernest Hemingway

***** ***
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Wczoraj 20:57
Mister_Klex napisał/a:

No tak porównuj wirtualny portal który roi sie od trolli do prawdziwego świata , brawo


Jakoś niecały rok temu Konfederacja stękała coś o Palestynie, że ma prawo walczyć z okupantem. Chyba Bosak to mówił, ale nie dam głowy. W innych krajach Europy było podobnie, ale chyba prawica się połapała, że to obciach stać tam gdzie Greta i inne lewicowe oszołomy bo coś przycichli. I dobrze.

Mister_Klex napisał/a:

ja dla przykładu jestem prawicowcem i mam obydwie strony głęboko w dupie , lepiej by było gdyby te konflikty się dawno zakończyły ale nie mam nad tym mocy


I chwała ci, tak trzymaj. To jedyne rozsądne podejście.
Zgłoś
Avatar
PanWladca Wczoraj 21:18
To coś wisiało na ul Grodzkiej. Jest to ogrodzenia od ulicy, skweru który oddziela nieruchomości należące do Uniwersytetu, Kościoła i prywatnej kamienicy.
Łączenie tego z UJ to jak na prawdziwego lewaka i żyda ma tyle wspólnego co zarzucanie TVN antysemityzmu bo pokazali to w wiadomościach.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Wczoraj 21:29
majeńka napisał/a:

Przypomnij mi, jaka jest nazwa domeny wydziału chemii ujotu?
Ja też jestem za wolną Palestyną. Wolną od Hamasu i podobnych co każą zasłaniać mordy.


Takiej nigdy nie będzie. Mógł być najwyżej Kalifat Palestyński, ale teraz już nic z tego.
Zgłoś
Avatar
VladolfPutler Wczoraj 21:48 1
darek1234 napisał/a:

A znasz wszystkie budynki UJotu?



Zna bo pod każdym ogrodzeniem leżał najebany, z obsranymi i zarzyganymi spodniami
Zgłoś
Avatar
adny123 Wczoraj 22:14
Ehh .... że tak powiem....

Zgłoś
Avatar
bambinizm Wczoraj 22:36
Rozmawiam czasem z tatkiem o tym co się na świecie odpierdala. Nie chcę robić wywodów na kilometr, ale ujmę to tak - nie mam zamiaru cenzurować swoich myśli. Tuska z Kaczyńskim powiesiłbym chętnie, tak samo jak spuściłbym atom na ten (przymiotnik edytowany: żydowski) pierdolnik. Ale nie zrobię tego, bo te karaluchy są wszędzie. Co zrobić...
Zgłoś
Avatar
Magiczna_Mysz Wczoraj 22:44
Kriski napisał/a:

Pisałem o ogrodzeniu, jest inne. Zdjęcie kościoła i ogólny widok jest ok, ale okucia ogrodzenia inne. Do tego zdjęcia tak zmontowane, że może być na nich cokolwiek pejsate sobie zażyczą.



Za tym ogrodzeniem znajduje się Wydział Filozofii UJ. Na ogrodzeniu jest tabliczka UJ.
Zgłoś
Avatar
Kriski Wczoraj 22:55
Magiczna_Mysz napisał/a:

Za tym ogrodzeniem znajduje się Wydział Filozofii UJ. Na ogrodzeniu jest tabliczka UJ.



A ja zapamiętałem drugą, starszą część ogrodzenia, bardziej centralnie i dalej w stronę Wawelu. Dlatego mi coś nie pasowało.

______________

Jeśli ignoruję Twoją prostacką zaczepkę czy odpowiedź, oznacza to że nie jesteś warty czasu jaki poświęciłbym na odpowiedź.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie