18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
35i 2021-01-20, 17:27 1
Keritt napisał/a:

Z opcja zastrzel murzyna za 5$, skóra gratis na pamiątkę



Ja bym nie chciał takiej skóry z czarnucha leżącej przed kominkiem. Jebało by na całą chałupę.
Państwo powinno sprezentować Detroit armii, na poligon testowy dla nowych broni wszelkiej maści. Biologicznej, chemicznej i nuklearnej.
Zgłoś
Avatar
pajdaq 2021-01-20, 17:54 1
Oglądałem 29 razy i o co chodzi ?
Zgłoś
Avatar
Cisej 2021-01-20, 18:45
Jak mnie te baby przy takich sytuacjach wkurwiaja. Kiedys na weselu pobilem sie z kolega (tak, z kolega procenty zadzialaly). Moja i jego zona postanowily nas rozdzielic. Tak nas rodzielaly ze wyjebaly nas i lbami zajebalismy o kraweznik. Lby do szycia
Zgłoś
Avatar
RogiPierogi 2021-01-20, 20:01
A co się z bachorem stało? Zgubiła go? xD
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2021-01-20, 20:13 1
w czym tu podnieta??? już was całkiem popie.doliło, zeby takie gówno wkładać, i jeszcze dyskutować nad tym. rzygać się chce.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2021-01-20, 20:39
Po takim nagraniu, powinien podjeżdżać specjalny oddział prewencji policji, i oddać ostrzegawczy strzał w tył głowy dla wszystkich uczestników zamieszania którzy w tym momencie nie byli w pracy/na służbie. W dwa miesiące skończyły by się kule lub problemy.
Zgłoś
Avatar
lukasfkp 2021-01-20, 22:05
Zamarzył się małpom samolot.
Zgłoś
Avatar
Krzyszof.K 2021-01-20, 23:20 1
Raz widziałem na lotnisku we Wrocławiu taką
akcje, rodzinka składająca się z trzech sebixow dwóch karyn i chyba trójki dzieci lecieli do Oslo, problemem była waga bagażu. Wieśniaki miały za dużo napakowane i musiały dopłacić. Zrobili awanturę na cały terminal. W 15 sekund była tam policja z długą bronią sześciu a potem jeszcze czterech, najlepszy widok jak płaczące karyny wyjebywaly kiełbasę i żarcie w słoikach do kubła w terminalu. A sebek jak usłyszał że pójdą na posterunek, błagał na kolanach o litość i że jak nie pojawi się jutro w pracy na betoniarce to go wyjebią, dosłownie tak powiedział, stałem od niego może z 5 metrów.
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-01-20, 23:41
Jaka zadyma?! To tylko stadne obwąchiwanie dup przed odlotem i towarzyszące temu fiku Miku. Musisz się poznać zanim zasiądziesz w wielkim brrrrumm
Zgłoś
Avatar
octave25 2021-01-20, 23:50


Coś mnie to przypomina ...
Zgłoś
Avatar
barman8 2021-01-21, 1:01
Czyli w przyszłym miesiącu można się spodziewać że będą płonąć lotniska w stanach
Zgłoś