18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Tymczasem w Filadelfii
GeorgeHarvey1 • 2024-05-02, 22:50

Pieski nadgryzają negroida

2024-05-02, 23:07
Jak do nieuzbrojonego człowieka to 15 kul wystrzeli, a do watahy psów które zaatakowały człowieka zastanawia się co ma robić...
"Chronić i bronić", tak?

2024-05-02, 23:21
Veni_Vidi napisał/a:

Jak do nieuzbrojonego człowieka to 15 kul wystrzeli,



Ile ma w magazynkach, tak długo, aż bandyta (lub debil, ale to na jedno wychodzi) nie padnie.

Veni_Vidi napisał/a:

a do watahy psów które zaatakowały człowieka zastanawia się co ma robić



Bo nie jest idiotą, więc w *tej* sytuacji się zastanawia.


Ty - oczywiście - odjechałbyś na 19 kilometrów, wysiadł z samochodu, stanął na głowie, odwrócił się tyłem do akcji, wycelował z użyciem lusterka i oddał strzał w lampę, by pocisk, rykoszetując od lampy, krawężnika, witryny, samochodu, rynny i listka - zabił wszystkie psy, każdego z nich trafiając w lewe oko.
Dlaczego oczywiście? Bo na filmie jakimś kiedyś tak widziałeś, więc stąd wiesz, jak trzeba.


A w życiu jest trochę inaczej - choć jedno było współne - adrenalina u psa spowodowała, że nie padł od strzału, od drugiego, trzeciego, czwartego... i nie padł od razu.
:>

2024-05-02, 23:48
Veni_Vidi napisał/a:

Jak do nieuzbrojonego człowieka to 15 kul wystrzeli, a do watahy psów które zaatakowały człowieka zastanawia się co ma robić...
"Chronić i bronić", tak?



myślenie nie jest twoją mocną stroną 8-)

2024-05-03, 00:02
Gliniarz z takiej odleglosci spudlowal i przez to postrzelil postronne psy. A malpa dalej siedzi.

2024-05-03, 00:15
Jak ich trzeba to ich nie ma, ale są jak przeszkadzają

2024-05-03, 00:39
Pięknie odj***l kundle

el...........ss
2024-05-03, 01:23
Wyobraźcie sobie, jakiego wzwodu by dostały środowiska BLM, gdyby biały policjant w tej sytuacji "przypadkowo" (lub nie) zastrzelił czarnego.
Toć to pół Philly by spłonęło

2024-05-03, 02:23
Veni_Vidi napisał/a:

Jak do nieuzbrojonego człowieka to 15 kul wystrzeli, a do watahy psów które zaatakowały człowieka zastanawia się co ma robić...
"Chronić i bronić", tak?



Nosz k***a to samo pomyślałem, ale później zwróciłem uwagę na kolor skóry gryzionego i stwierdziłem, że ch*j z nim

2024-05-03, 02:27
Do piachu j***ne sierściuchy

2024-05-03, 03:42
Biedne!Nie wiedzą że to trucizna!:-

2024-05-03, 05:50
SkoPio1 napisał/a:

Ile ma w magazynkach, tak długo, aż bandyta (lub debil, ale to na jedno wychodzi) nie padnie.
Bo nie jest idiotą, więc w *tej* sytuacji się zastanawia.
Ty - oczywiście - odjechałbyś na 19 kilometrów, wysiadł z samochodu, stanął na głowie, odwrócił się tyłem do akcji, wycelował z użyciem lusterka i oddał strzał w lampę, by pocisk, rykoszetując od lampy, krawężnika, witryny, samochodu, rynny i listka - zabił wszystkie psy, każdego z nich trafiając w lewe oko.
Dlaczego oczywiście? Bo na filmie jakimś kiedyś tak widziałeś, więc stąd wiesz, jak trzeba.
A w życiu jest trochę inaczej - choć jedno było współne - adrenalina u psa spowodowała, że nie padł od strzału, od drugiego, trzeciego, czwartego... i nie padł od razu.



Racja. Adrenalina to potęga, pozwala przeżyć wtedy kiedy reszta zawodzi.

2024-05-03, 07:26
Słabo strzela, nie zastrzelić nygusa z takiej odległości :-/

2024-05-03, 07:31
Veni_Vidi napisał/a:

Jak do nieuzbrojonego człowieka to 15 kul wystrzeli, a do watahy psów które zaatakowały człowieka zastanawia się co ma robić...
"Chronić i bronić", tak?



Od kiedy murzyn to człowiek? Coś ci się grubo poj***ło

2024-05-03, 08:36
SkoPio1 napisał/a:

Ile ma w magazynkach, tak długo, aż bandyta (lub debil, ale to na jedno wychodzi) nie padnie.
Bo nie jest idiotą, więc w *tej* sytuacji się zastanawia.



Zatrzymaj tą demagogie dla głupszych od siebie.

OldMann napisał/a:

myślenie nie jest twoją mocną stroną



Jednak mózg ci nie wyrósł...