18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Nihilista 2017-08-15, 21:00 3
UkrytaPodNickiem napisał/a:

I dobrze, trzeba być pizdą bez honoru aby się związać z kimś z bękartem.


Cały dzień spędziłem dziś w sieci, jednak bezsprzecznie do Karynki powinna polecieć nagroda "Debil Dnia"!
Jesteś poza skalą.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-08-15, 21:02 1
Pani zebro, dlaczego pani zabiła własne dziecko?
Bo kocyk był śliski.
Zgłoś
Avatar
jedrzej152 2017-08-15, 21:03 1
To te czarne paski.
Zgłoś
Avatar
DarknessDestiny 2017-08-15, 21:32 1
Zawsze wiedziałem, że zebry są bardziej czarne jak białe.
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2017-08-15, 21:38 1
dresy w paskach się ganiają
Zgłoś
Avatar
Nattsjel 2017-08-16, 0:10
A tak właściwie to o co chodzi? Z tego co mi wiadomo to tylko lwy, gdy przejmują stado lwic to zabijają młode z poprzedniego miotu a te podrośnięte zostawiają. Czekam na jakąś opinię eksperta, bo poważnie nie ogarniam o co tu chodzi.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-08-16, 8:03 1
Przecież nawet ludzie kiedyś tak robili, a nawet polscy królowie. Jeżeli chodzi o samotne matki, to duża część są dobrym materiałem na żonę, ponieważ będą się o was starać- dobrze gotować i karmić, robiąc gałę codziennie i okazywać czułość. Takie pizdy już się w życiu wyszalały, często zostały zranione i teraz chcą się ustatkować.
Zgłoś
Avatar
Apolityczny 2017-08-16, 9:01
Nattsjel,
U koniowatych na czele stada stoi dominujący ogier, który jako jedyny samiec w stadzie może ruchać klacze. Czasem zdarza się jednak, że jakiś obcy ogier przeleci jego klacz, a on jako samiec dominujący nie toleruje potomstwa rywala i je zabija. Dzięki temu klacz szybciej może wejść w ruje i wydać jego potomstwo.

PS: Oprócz lwów młode po przejęciu stada są zabijane także u np. szympansów i goryli. Po prostu każdy prawdziwy alfa samiec nie toleruje nie swojego potomstwa
Zgłoś
Avatar
nano50 2017-08-16, 12:54
Jebana w wodzie ewidentnie chciała małego utopić. A potem: "Ups...Wypadek "
Zgłoś
Avatar
Mota 2017-08-16, 18:46
widać że weganie bo tak to by już do gardła sie rzucili
Zgłoś
Avatar
yatoya 2017-08-16, 19:13
Przecież to zwykły wpierdol od ojca po wywiadówce
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2017-08-16, 21:22
- Janusz zostaw go !
- Ja mu kurwa dam !
- Janusz przestań to jeszcze dziecko !
- Spierdalaj matka ! Co on sobie gówniarz jeden myśli ? Dopóki jest pod moich dachem to będzie robil co mu każę !
- Janusz daj spokój ! Zostaw go !
- Nie będzie żadnego pedalstwa w tym domu ! Do kurwy nędzy ! Jak mu kurwa dam "Tato kupiłem hondę"
Zgłoś