18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Tymczasem w Szwecji
corpo_kills_me • 2016-01-03, 18:03
Trzydziestu muzułmanów zaatakowało w Szwecji kobietę i jej syna

Cytat:

Potężny tłum w ośrodku dla tzw. uchodźców w małej miejscowości Nora próbował wedrzeć się do pokoju, gdzie kobieta zabarykadowała siebie i swojego syna. Muzułmanie próbowali wyważyć drzwi aby ją zgwałcić i zabić syna.
Dramatyczne zdarzenie miało miejsce w hotelu w Nora, w którym przebywali imigranci.
Około trzydziestu muzułmańskich mężczyzn uważało, że kobieta złamała islamskie prawo szariatu, przebywając w Szwecji bez towarzyszącego jej mężczyzny. Dlatego uważali, że powinna zostać zgwałcona, a jej nastoletni syn zamordowany.
Obsługa ośrodka wezwała policję, która uniemożliwiła realizację makabrycznego planu.
Koran jasno mówi kim jest kobieta:
– „Kobieta nie jest zdolna do samodzielnego życia bez pomocy mężczyzny: Mężczyźni mają pierwszeństwo nad kobietami, ponieważ Bóg dał im wyższość nad niemi i wyposaża je przez mężczyzn” (4:38).
– „Kobieta jest istotą pustą i bezmyślną: Czyż powiedzą, że Przedwieczny jest ojcem tak wymyślnego stworzenia jako jest córka, której młodość przebiega na ubieraniu się i przyozdabianiu i która zawsze spiera się bezzasadnie?” (43:17).



źródło
Zgłoś
Avatar
Klocu16 2016-01-03, 18:05 20
To takie postępowe i nowoczesne
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2016-01-03, 18:16 9
Mają co chcieli, teraz się to na nich mści. Wpuścili bydło i zapomnieli o bacie...
Zgłoś
Avatar
A................r 2016-01-03, 18:26 52
palcowka_oswiatowa napisał/a:

– „Kobieta jest istotą pustą i bezmyślną: Czyż powiedzą, że Przedwieczny jest ojcem tak wymyślnego stworzenia jako jest córka, której młodość przebiega na ubieraniu się i przyozdabianiu i która zawsze spiera się bezzasadnie?” (43:17).



Jakby się nad tym zastanowić, to całkiem mądre słowa
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2016-01-03, 18:34 11
Ja czekam do 19 na "Fakty" i zobaczymy czy będzie choć 5 sekund poświęcone tej sprawie.
Zgłoś
Avatar
saves 2016-01-03, 18:51 5
Srają gospodarzom na wycieraczkę, pukają do drzwi prosząc o papier, a ci ich jeszcze na kolację zapraszają. Nie żal mi Szwedów. To plon wychowania od lat 70.

euroislam.pl/szwecji-jaka-znali-polacy-juz-nie-bedzie/
Zgłoś
Avatar
Sol 2016-01-03, 19:14 2
Kocham Polskę!!!
Zgłoś
Avatar
Tamtaramtam 2016-01-03, 19:33
Dzisiaj mi się sniły te kurwy i muszę przyznać, że nie nawidzę ich jeszcze mocniej. Może nie dczułem ich figli na własnej skórze ale we śnie poczułem namiastkę tego co może spotkać mnie i moich bliskich.
Zgłoś
Avatar
Miles87 2016-01-03, 19:39
najpierw zobaczcie źródło nazistowskiej kurwy zanim uwierzycie w te gówna pisane przez podludków.
Zgłoś
Avatar
Kaddafi 2016-01-03, 20:04 17
@up Stul pysk lewacki pomiocie!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-01-03, 20:13 12
@miles87
Zjebie genetyczny może jak sprawdzać my mamy źródło to byś sam kurwa sprawdził źródło skąd to było brane barani łbie kozojebczy. allehanda.se/angermanland/kramfors/mobb-skulle-valdta-kvinna-och-doda-...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-01-03, 20:29
Każdy wie, że w takich norach byle co się może wydarzyć
Zgłoś
Avatar
zeleksrelek 2016-01-03, 21:16
klamca dawaj oryginalny txt bo za chuja nie moge znalezc

zwracam honor jest piwo
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-01-03, 21:19 3
MaratHS napisał/a:

Ja czekam do 19 na "Fakty" i zobaczymy czy będzie choć 5 sekund poświęcone tej sprawie.



Heh, no tak. To podajcie sprawdzone zagraniczne źródła. Może jeszcze linki do niezależnej i radia maryja?
Zgłoś
Avatar
Ciasny 2016-01-03, 21:41
kogo to interesuje co brudachy robią z tamtymi idiotami?
ciapak spróbował kogoś zgwałcić i zabić WIELKA MI KURWA SENSACJA, pokaż mi takiego który tego ne robi to postawie piwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie