18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ozoq 2012-07-19, 16:42
Barlu napisał/a:



Wypowiedział się student z akademika



Faktycznie jestem studentem, ale zamiast akademika mam własne dwupokojowe mieszkanie na Ochocie. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
stankry 2012-07-19, 16:56 1
FryzjerZG napisał/a:

Warszawa to idealny dowód jak zaściankowa i wiesniackka jest Polska. Tyle pompuje sie w te stolice, a tam same wsioki i jeden wielki syf. Nawet jezdzic przyzwoicie nie potrafia.


Twój wpis to materiał do dyskusji zatem:
1. Nikt nie musiałby pompować kasy gdyby wsioki w Warszawie odprowadzały podatki zamiast mieszkać w stolicy i nadal mieć krowę w dowodze
2. Tyle się kasy pompuje, to i wsioki się zjeżdzają, żeby poznać lepszy świat
3. Syf jest bo wsioków pełno się zjechało
4. Nie potrafią jeździć wsioki, bo jak na woisce miał jedną drogę to było łatwiej

Jestem z Warszawy od pokoleń. I chociaż bolą mnie ironizujące opinie o "warszawce", to niestety głównie przyjezdni niszą to miasto. Muchy w nosie, wyścig szczurów, tanie cwaniactwo - kiedyś tak nie było. To miasto kiedys dawało się kochać.

Japończycy maja metro na całym terytorium Państwa czy nie wiedziałęś jak nazywa się stolica tego kraju?

Czesiek181 napisał/a:

Meksyk : Obrazek

Bukareszt Obrazek

Japonia :Obrazek

Monachium Obrazek

Zgłoś
Avatar
oI0 2012-07-19, 17:37
Co robi "Rodowity" Warszawiak na weekend ??

Wraca do domu na wieś ....
Zgłoś
Avatar
jazda123 2012-07-19, 17:59
według bab brak zasciankowosci i wiśniactw to danie dupy murzynowi ... taka jest waraszawa
gadałem z tak babą co za szczyt tolerancji i nowoczenosci uwazała danie murzynowi

poza tym sprawdz kiedy u nas socjalizm/komunizm sie skonczył musimy sporo nadrobić
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-07-19, 18:02 1
stankry napisał/a:



Japończycy maja metro na całym terytorium Państwa czy nie wiedziałęś jak nazywa się stolica tego kraju?

Kazdy człowiek który nie tylko używa internetu w celu przeglądania demotow itp,WIE ZE PISZĄC O JAPONII WRZUCAJĄC PLAN METRA TO CHODZI O TOKIO. Nie wyszło ci to.
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2012-07-19, 19:19
ale w żadnym z tych miast nie dałoby się rozdawać kibicom na euro długopisów z planem metra - a u nas się dało!
Zgłoś
Avatar
Venka 2012-07-19, 19:30
Ma ktoś może mapkę metra w Watykanie ?

Podobno szło od jakiegoś przedszkola ale nie mogę znaleźć...
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-07-19, 19:33 1
Co za baran ten obrazek wydziergał...

Jakoś nikt nie wpadł na to, że w oryginalnym obrazku, metro w tych miastach otwarto ponad 100 lat temu (NYC - 1904, Londyn - 1863, Paryż - 1900)!!! Za 100 lat to warszawskie metro może przypominać sieć pajęczą, nawet gdyby mieli je łyżkami od herbaty kopać. Dla niedoinformowanych dodam, że warszawskie ruszyło w 1995 roku.

Nawet przytaczane demoludy (Praga, Kijów, Wilno) swoje bajzle otworzyły w latach 70`tych. Co tu porównywać?
Zgłoś
Avatar
wernetto 2012-07-19, 20:17


i Pragi...
Zgłoś
Avatar
Kaciaj 2012-07-20, 4:37
Kocham komentarze w stylu "nie lubię chamstwa ze stolycy" "buractwo z warszawy" itp ... szkoda tylko, że w Warszawie jest mały odsetek rdzennych mieszkańców a cała reszta robiąca wiochę jest z kraju. Wróci taki do domu ze słoikami i zacznie narzekać, jak tu brudno, jakie tu korki, jakie tam chamstwo a w niedziele i tak pojedzie, żeby od poniedziałku dalej siedzieć za biurkiem w mieście którego nie cierpi ...
Zgłoś
Avatar
ĸuń 2012-07-22, 23:33
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-08-04, 11:26
Trzeba na to spojrzeć z pozytywnej strony, przynajmniej nie pomylisz sobie linii ; D
Zgłoś