18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
C................1 2012-07-19, 14:38 1
Meksyk :

Bukareszt

Japonia :

Monachium
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2012-07-19, 14:38 2
Kurwa, teraz tylko bilety lotnicze i już wiem jak po miastach europy się poruszać...
Zgłoś
Avatar
B................u 2012-07-19, 14:38
FryzjerZG napisał/a:

Warszawa to idealny dowód jak zaściankowa i wiesniackka jest Polska. Tyle pompuje sie w te stolice, a tam same wsioki i jeden wielki syf. Nawet jezdzic przyzwoicie nie potrafia.



To prawda że jesteśmy "zacofanym" krajem ruchanym w dupsko.
Pompuje się dużo pieniędzy, ale drogi powstają, to że na odpierdol, no cóż. Sam stadion pochłonął kupę funduszy.
Jednak komunikacja miejska jest nie najgorzej rozwinięta. 3/4 autobusów jest wymienionych, a stare tramwaje jeżdżą coraz rzadziej. Zainwestowano nawet ostatnio w nowe pociągi
Nie potrafią jeździć? Popatrz człowieku na samochody, skąd pochodzą, gdzie są zarejestrowane. 3/4 aut to: WPR, WWL, WL, LU, LLU, LRY, DW. Ludzie przyjezdni, których uważa się za warszawskich kierowców. I naprawdę, aut zarejestrowanych w Warszawie jest garstka w porównaniu z samochodami "z poza", z czego częścią posiadaczy są kobiety często bojące się jeździć po mieście gdzie się wychowały/są zameldowane. Należy też dodać że w Warszawie z roku na rok, co raz to i więcej jeździ młodych studencików którzy przyjeżdżając do stolic autem, pod swój akademik czują się istnie Warszawscy. A gówno z miastem mają wspólnego...
Dlatego skończ pierdolić
Jestem przekonany że nie mieszkasz w Warszawie, i nie widzisz tego.
Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2012-07-19, 14:44
margdrag napisał/a:

Jak ktoś pisze, że w Warszawę się coś "pompuje" to gratuluje, bo jak na razie to Wawa sponsoruje połowę wiosek gdzie ludzie do góry jajami leżą.



Zabieracie nam całe dotacje unijne bo zawyżacie średnią.

Won do województwa warszawskiego.
Zgłoś
Avatar
w................x 2012-07-19, 14:53
Wszyscy wrzucają tylko te miasta, które mają dobrze rozbudowaną linie metra, aby ' dokopać ' Wawie. Ot taki Rzym - 2,8 mln mieszkańców, powierzchnia 1,3 km kwadratowych ( WaWa - 500 km kwadratowych ) i tylko dwie linie metra, od długości ponad 40 km. Na takie miasto to jest NIC.
Zgłoś
Avatar
ozoq 2012-07-19, 14:56
Tradycyjnie przy tego typu tematach i po przeczytanym najpopularniejszym komentarzu pozdrawiam chamów z małych wsi co im zazdrość do Wawki wyżera pozostałości rozumu. Pozdrawiam!
P.S. Kiedyś może będzie was stać na życie w Warszawie.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2012-07-19, 15:03 1
ozoq napisał/a:

P.S. Kiedyś może będzie was stać na życie w Warszawie.



A potem PRAWDZIWI warszawiacy się dziwią, że ludzie mają o nich taki zdanie
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-07-19, 15:04 1
wax napisał/a:

Wszyscy wrzucają tylko te miasta, które mają dobrze rozbudowaną linie metra, aby ' dokopać ' Wawie. Ot taki Rzym - 2,8 mln mieszkańców, powierzchnia 1,3 km kwadratowych ( WaWa - 500 km kwadratowych ) i tylko dwie linie metra, od długości ponad 40 km. Na takie miasto to jest NIC.

Proszę metro Rzym ma lepsze niż Warszawa
Zgłoś
Avatar
Gabranth 2012-07-19, 15:13 2
Yasiu99 napisał/a:

@margdrag
do góry jajami to kolego sympatyczny leżą emeryci wyjeżdżający z warszawy na wieś.
A ludzie którzy mieszkają i pracują/prowadzą działalność gospodarczą produkcyjną a nie jakieś złodziejskie biura rachunkowe itp. Naprawdę ciężko zapierdalają.



Jak ci się biura rachunkowe nie podobają to sam się rozliczaj ze złodziejami z ZUSu i US. Po miesiącu będziesz się z tymi biurami przepraszał. I wciskał swoje "ciężko zarobione pieniądze".
Jeszcze dla porównania proponuję wstawić zdjęcia wyżej wymienionych miast i Warszawy z okolic roku 1945. To ja zaczne: Warszawa


Zresztą już tu był temat ze zdjęciami stolicy '45. Nawet w kolorze. Jak ktoś będzie chciał to sobie znajdzie.
Zgłoś
Avatar
ĸuń 2012-07-19, 15:15 5
Eee, przecież budują drugą linię

Zgłoś
Avatar
chudzik2145 2012-07-19, 15:26 3




Metro w Lille.

Lille (nid. Rijsel, flam.zach. – Rysel) – miasto i gmina w północnej Francji. Miasto jest zamieszkiwane przez 226 014 mieszkańców (2006)
Zgłoś
Avatar
S4jm0n 2012-07-19, 15:56 5
Sexy chicks:

Zgłoś
Avatar
B................u 2012-07-19, 16:26
ozoq napisał/a:

Tradycyjnie przy tego typu tematach i po przeczytanym najpopularniejszym komentarzu pozdrawiam chamów z małych wsi co im zazdrość do Wawki wyżera pozostałości rozumu. Pozdrawiam!
P.S. Kiedyś może będzie was stać na życie w Warszawie.



Wypowiedział się student z akademika
Zgłoś
Avatar
margdrag 2012-07-19, 16:28 1
Już wyjaśniam, czemu Warszawa dokłada się do innych miast, pomijam to Janosikowe, które musimy płacić czy chcemy czy nie. Myślicie że miasto w koziej dupce stać na drogę? podejrzewam, że nawet gminnej nie byli by w stanie wybudować za własne pieniądze. Na wioskach nie płaci się podatku dlaczego ? bo gro ludzi zarabia minimalną krajową i wystarczy że masz 2 kę dzieci i twój PIT wychodzi 0. Wkurwia mnie jak ktoś mówi że pompuje kasę w moje miasto jak ja miesięcznie płacę 7k PITu a kwartalnie 30k VAT. Gdyby nie Warszawa i inne większe miasta to byście światła nie mieli na tych obsranych wioskach.
Mam działkę poza Warszawą koło Płońska i jak kilka razy przyjechałem w ciągu tygodnia to zgadnijcie byczki 20 - 30 lat browary żłopią na przystanku. Ale wy dalej mówcie że wasze pieniądze pompowane są w Warszawę.
Zgłoś
Avatar
czochu 2012-07-19, 16:32 2
Bitch plz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie