18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
m................7 2013-06-19, 22:18
Ciekawe jak nagłośnił gitarę . Z tego co mi wiadomo "hammering" czy też po polsku "młotkowanie" (zamiennie stosowane z "tapping") sprawdza się wyłącznie w gitarach elektrycznych/elektroakustycznych czy też innych z dodatkowym wzmocnieniem dźwieku. Pudło rezonansowe nie jest w stanie dać tak głośnego, wyraźnego i czystego dźwięku
Zgłoś
Avatar
Kubashenko 2013-06-19, 22:36
Faktycznie zajebisty jesteś. Poczytałbyś głębiej to byś wiedział o tym, że można łączyć gitary bezprzewodowo ze wzmacniaczem (co jest oczywiście ze względu na duże straty głupie).
Zgłoś
Avatar
m................7 2013-06-19, 22:41 1
Owszem można nagłaśniać bezprzewodwo. Ale bez przystawki pod strunami (przetwornikiem) nie ma szans. No chyba że znasz jakąś super technologie i potrafisz sie bez nich obyć to gratuluje . Poza tym musiałbyś mieć podłączony do gitary nadajnik który wysłałby sygnał do pieca.
Także poczytaj sobie "głębiej"
Zgłoś
Avatar
BiszkoptWE 2013-06-19, 22:44 1
Na początku myślałem że jest niewidomy.
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-06-19, 23:16 3
w tytule powinno być jeszcze:

"i zezem"
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-06-20, 0:30 10
@up
A co Ty pedał jesteś że takie detale Cię ruszają w gościu? Fajnie mu to wyszło, piwo.
Zgłoś
Avatar
bartis 2013-06-20, 0:43
Jestem ekspertem od gitar. Na akustycznej gitarze nie jest możliwe tak zagrać. On ja gra to tylko szarpie struny na progach gryfu, w rzeczywistości nie ważne gdzie szarpnie strunę jej dźwięk będzie taki sam.
Sprawa inaczej ma się w elektrycznej gdzie tam można uzyskać taki efekt naciskając na dany próg.
Zgłoś
Avatar
Koza_Kamil 2013-06-20, 0:44
obłęd w oczach ;d
Zgłoś
Avatar
n................2 2013-06-20, 0:47
Pewnie nagrał oddzielnie dźwięk gitary i obraz, chociaż wcale nie mówię, że nie potrafi tak zrobić.
Zgłoś
Avatar
montrej 2013-06-20, 0:47
nigdy chyba nie widzieliscie jak ktos gra tapping na zywo. wystarcza odpowiednio wypracowane palce. zauwazcie jak mocno uderza palcami o struny i macie odpowiedz.
Zgłoś
Avatar
n................2 2013-06-20, 0:51
@bartis w sumie to słyszę tam kostkę, ale nie jestem w temacie akustyków, bardziej w elektrykach.

@montrej a ty grałeś kiedykolwiek na gitarze dłużej niż 2 godziny?
Zgłoś
Avatar
Vicious111 2013-06-20, 0:57
@Purecowstyle Trochę nie rozumiem , gościu zrobił coś fajnego a ty nawiązujesz do jego wyglądu jakby to miało większe znaczenie , dziwne podejście. Ty to pewnie jesteś jednym z tych ludzi którzy tylko siedzą i pierdolą udając najmądrzejszych i najwspanialszych.

A nawiązując do poprzedników to da się tak głośno grać Tapping jeśli odpowiednio mocno szarpiesz struny ale to już jest kwestia techniczna i moim zdaniem trzeba dość długo grać żeby nabrać odpowiedniej wprawy
Zgłoś
Avatar
qbak 2013-06-20, 0:58 1
o, wiedzialem ze sie zleci pierdyliard gitarzystow ktorzy poza swoja sypialnia nigdy niczego nie zagrali, czego sie kurwa przypierdalacie? gosciowi wyszlo to niezle
Zgłoś
Avatar
Henboh 2013-06-20, 1:12 59
Tak mi się skojarzyło

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie