18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Typowa przedstawicielka katolików
M................3 • 2013-02-04, 22:15
Moderacja usunęła bo nie było opisu filmu( ). Filmik obrazuje wiedzę typowej katoliczki, katolika również.

Tutaj całość:
Zgłoś
Avatar
ex32 2013-02-05, 10:36 5
@Arashel:
Tak jak wielki chrześcijanin Hitler który miał po swojej stronie wsparcie watykanu. Stalin i Lenin mieli wąsy, czy to znaczy że każdy kto ma wąsy jest zły?
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2013-02-05, 10:42 3
ex32 napisał/a:


Tak jak wielki chrześcijanin Hitler który miał po swojej stronie wsparcie watykanu.



Hitler był ateistą. Kurwa czy na sadisticu są same nieuki i debile, czy tylko dziś mają jakieś swoje święto i napierdalają komentarze ku chwale swojej głupoty?
Zgłoś
Avatar
oGOALoneYaYo 2013-02-05, 10:54 4
Ronoaro napisał/a:



Hitler był ateistą. Kurwa czy na sadisticu są same nieuki i debile, czy tylko dziś mają jakieś swoje święto i napierdalają komentarze ku chwale swojej głupoty?



Nie i nie.
Zgłoś
Avatar
Delfin 2013-02-05, 11:07
Skąd to jest? To jakaś seria wykładów czy programu ? Chciałbym obejrzeć tego więcej. Proszę o pomoc.
Zgłoś
Avatar
Sitwa8 2013-02-05, 11:12 5
Nie ma to jak pojmowanie wszystkiego w postacie widzę babę z chujem myślę baba z chujem. Kościół opiera się na symbolice i kultywowaniu pewnych działań jako nauka moralności i wykształceniu nawyku zastanawiania się nad światem i nad własnym działaniem. To, że coś jest tam nazwane ciałem Chrystusa nie oznacza, że opłatek zmieni się w zakrwawiony kciuk, tylko, że jest to symbol podtrzymania wiary i zaakceptowania poglądów przedstawionych w Biblii. Jak ktoś jest prosty, to myśli prosto. I nie ma żadnych przeciwwskazań istnienia nauki i religii obok siebie. Tak dla przypomnienia, kiedyś religia była nauką...
Zgłoś
Avatar
vajron 2013-02-05, 11:52
cys23 napisał/a:

Cwaniaki z telewizji...

Czemu nikt nie weźmie jakiegoś AllahAkbara do takiego show?
Czemu nikt nie zadaje niewygodnych pytań muzułmanom?

Zrobili nagonke na chrześcijan, potem się dziwić, że szmatogłowe kozoje*y rozprzestrzeniają się jak zaraza...przez tą propagandę ludzię wolą w nic nie wierzyć, niż wierzyć w Boga, co ułatwia wstęp innych religi do państw...

Także dalej śmiejcie się i dzielcie moi drodzy...



Jakbyś oglądnął ten film to byś wiedział, że kozojebcom dzień wcześniej robili taka samą debatę. Poza tym Ty nazywając ich kozojebcami, równie dobrze siebie i innych chrześcijan powinieneś nazywać matkojebcami, bo jakby nie patrzeć, wszyscy wywodzicie się od rodziny, w której synowie bzykali matkę dla potomstwa (Ewa ze swoimi synami).

Srasz na kozojebców, a prawdopodobnie żadnego nie widziałeś. Za to Polacy w UK, którzy przyjechali jak rumuny do nas są okej.

Ale pomijając wszystko. Co za hipokryzja wkurwiać się na ciapatych, że się modlą na ulicach, podczas gdy katolicy robią dokładnie to samo (pielgrzymki chociażby) mnie jako ateistę wkurwiają obie te rzeczy. Ale ktoś kto wierzy w bajki i próbuje udowodnić innym, że to prawda, chyba nie powinien się wkurwiać na tych co robią dokładnie to samo.

Oczywiście, że jestem przeciwko islamizacji europy (chociaż tu na sadolu nadużywa się tego stwierdzenia) jak również jestem przeciwko chrystianizacji europy (tyle, że z tym urodziłem się za późno bo to już nastąpiło).

Zaraz się posypie, że mnie ruchają kozjebcy więc napiszę jeszcze raz: kozojebcy i matkojebcy(katole) won!
Zgłoś
Avatar
sebeks 2013-02-05, 11:55 7
skoro przyszła katoliczka to czemu mają zadawać pytania muzułmanom? czy tu siedzą wyłącznie zeschizowani na puncie swojego księdza ministranci?
Zgłoś
Avatar
Kemys 2013-02-05, 12:04 2
Każdy rozgarnięty człowiek wie że nie dyskutuje się publicznie z 3 razy starszą od siebie osobą która w życiu nie robiła nic innego.
Zgłoś
Avatar
baxter 2013-02-05, 12:19 4
Cytat:

nauka i religia siebie nie wykluczaja


jak to nie ? tak jak powiedziane w filmiku - religia, wiara nie musi być i nie jest oparta na żadnych racjonalnych faktach - zupełne przeciwieństwo nauki - wierzysz lub nie, twój wybór. Oczywiście jakiś naukowiec może sobie wierzyć jednocześnie w skrzaty i być naukowcem, to jedynie świadczy o jego hipokryzji bądź ignorancji lub wielu innych czynników których nie chce mi się wypisywać. Niemniej jednak nauka i religia nie mogą być na tej samej płaszczyźnie nosz kurwa, trochę wyobraźni!

Cytat:

Tak dla przypomnienia, kiedyś religia była nauką...


tak tak, oczywiście - lecz musiała to być nauka zgodna z ówczesną doktryną - bo jak nie to taki nieposłuszny badacz mógł być uciszony lub po prostu spalony, albo jeszcze przekonany w różne sadolowe sposoby że jego poglądy są niepoprawne i złe. Człowieku, kościół miał wtedy wręcz monopol i środki by trzymać za pyski niektórych światłych ludzi
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-02-05, 12:26
oGOALoneYaYo napisał/a:

Nie i nie.


A jesteś wstanie wskazać mi miejsca w Biblii które katolikowi nakazują robić to co robił Hitler? Czyli min. zabijanie(w tym katolików), okradanie, kłamanie etc.?
Zgłoś
Avatar
Delfin 2013-02-05, 12:29
Niech ktoś mi powie skąd to jest? Gdzie mam szukać całego materialu.
Zgłoś
Avatar
SeleremJesteem 2013-02-05, 12:57
Dawkins od dobrych 40 lat pierdoli to samo... Cały czas o tym jaka to religia jest zła i bezpodstawna, a ludzie cały czas mu biją brawo. Na chuj drążyć temat panie riczard ? Wielki kurwa autorytet, od badania zachowań muszek owocowych. Nie żebym się nie zgadzał ze sporą częścią tego co mówi, ale mógłby już zmienić temat.
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2013-02-05, 13:30
Miczok13
Mam wrażenie, że nic innego nie robisz jak tylko wyszukujesz filmiki, które mają niby ośmieszać religię, zajmij się czymś pożytecznym, bo nie masz życia, ewentualnie obecność chrześcijan na świecie w liczbie ponad miliarda działa na ciebie paraliżująco, ale wtedy może pomóc tylko psychiatra albo eutanazja. Miłego dnia
Zgłoś
Avatar
arcyfelix 2013-02-05, 13:46
@Araschel. Wina katoli? Bezmózgie stada moherów owszem, ale co one mogą Ci zrobić? Pojęczą pod nosem i tyle.Problemem są ciapaci, bo, nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie mohery nie biegają z bombą przyczepioną do pasa ani nie robią protestacji takie jak muzlimy w Londynie. Pieprzysz jak gimnazjalista, któremu babcia zabrała papieroski...
Zgłoś
Avatar
bwg92 2013-02-05, 14:16
pan po lewej mógłby sobie sprawić dłuższe skarpety :|
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie