18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
hardbot 2012-05-01, 0:48 1
(ja pierdooolleee ;D) Ten szept przebija wszystko A DZIZYS to co nie miał Długich włosów?
Słuchaj słuchaj radyja, radyja to mądry chłopak będziesz
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-05-01, 0:48
Podoba mi się to "ja pierdolę" autora filmiku. Sam tak też nie raz gadam do siebie pod nosem
Zgłoś
Avatar
juki 2012-05-01, 1:01
Jezeli zacznie mi tak odpierdalac na starosc, to prosze - dobijcie mnie.

Jezeli w ogole dozyje "starosci"....
Zgłoś
Avatar
zachar1345 2012-05-01, 1:01 16
Tylko to jest jedynym ratunkiem dla tego młodego
Zgłoś
Avatar
aLBEDo 2012-05-01, 1:05
młody już tam nogą tupie i myśli: "ja pierdole jak tu od niej spierdolić"
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-05-01, 2:03 1
grzeczysławkolano napisał/a:

"Wygląd jego do ołtarza nie pasuje" - mówi babcia o jakimś długowłosym ministrancie. A czy jezus przypadkiem nie miał długich włosów?! Idąc jej tokiem rozumowania jezus też nie pasuje do ołtarza. Pewnie to ukryta żydówka i przekabaca młodego na swoją stronę



Jakiś Ty zabawny, ostatni raz tak sie śmiałem jak noge se złamałem na łyżwach
Zgłoś
Avatar
Avitus 2012-05-01, 9:08
Jebana babka dzieciak mówi jej że jego mama była w ciąży ale coś się stało a moher dalej swoje.
O wielki absolucie bron mnie przed katolikami.
Zgłoś
Avatar
demobil 2012-05-01, 9:24
dobra nie daje rady. mam dość po minucie.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-05-01, 9:27
Uhuhuhu...ale o co chodzi. Myślałem, że tu jakiś hit, babka jedną nogą w grobie, chciała sobie pogadać, więc doszukiwanie się jakiejś spinki mija się z celem.
Zgłoś
Avatar
l................k 2012-05-01, 10:05 2
co dlugich wlosow miala racje, facet powinien wygladac schludnie i miec schludna krótka fryzure
Zgłoś
Avatar
bartek_r2d2 2012-05-01, 10:11
mały jak olał gościa jak go wołał
Zgłoś
Avatar
Fester 2012-05-01, 12:25
Czy tylko ja widzę w tytule inne "ch" i w opisie inne "h" moher pisze się naprzemiennie?
Zgłoś
Avatar
c................i 2012-05-01, 12:43
Mieszkam w bloku i też boje się że spotkam jakąs sąsiadke, a takich mocherowych szprych mam wiele.
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-05-01, 12:49
Ja pierdole, a Jezus to może miał krótkie włosy?
Zgłoś
Avatar
Sl1pH33D 2012-05-01, 23:16
ja osobiście jestem przerażony... co ci "starzy ludzie" gadają...
Co do wyznawców jehowy to może i chodzą po domach bo chcą żeby ludzie się zapoznali z tym co mają do powiedzenia i tyle. Moja Babcia jest jak to mówicie "jehowcem" od wielu lat, wiem o tym ale nigdy nie próbowała mnie namawiać, nakłaniać na siłe czy cokolwiek, powiedziała że jak bedę chciał to mogę przyjść w każdej chwili.
I tak na dobrą sprawe to jak bym miał wyznawać jakąś religie to predzej pójde tam niż do normalnego kościoła. Gdzie moja ostatnia wizyta wyglądała tak że zaczął dzwonić mi telefon, zapomniałem wyciszyć, co oczywiscie zrobiłem po kilku sekundach ale jakaś babka zaczeła tak dramatyzować na cały kościół że musiałem wyjsć... porażka.
Zgłoś