18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Typowy osiedlowy drifter
PanFajek • 2023-08-02, 21:18
W niedzielę około godziny 19:00 na ul. Paderewskiego w Koszalinie, na parkingu marketu budowlanego mężczyzna kierujący sportowym autem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w paletę z polbrukiem. Po przybyciu patrolu na miejsce zdarzenia okazało się, że mężczyzna wydmuchał 1.24 promila.

Zgłoś
Avatar
PancioUK 2023-08-02, 22:25 1
Wiadomo, że HWDP 100%, ale ten pies jest jednym z nielicznych wyjątków. HWD kierowcy.
Zgłoś
Avatar
jur 2023-08-02, 22:30
Chętnie odkupię tą kostkę ażurową potrzebuje !!!
Zgłoś
Avatar
Smutas35 2023-08-02, 22:53 2
Ajot napisał/a:

Ogólnie inwencje i zaangażowanie miśka oceniam pozytywnie, tylko po co typa-driftera skuli? Jeżeli nie uciekał, nie stanowił zagrożenia, nie był poszukiwany, to jakiś absurd, bo to tylko wykroczenie drogowe.



Z tym co wydmuchał to już przestępstwo kolego

I nie ważne gdzie
Zgłoś
Avatar
artiee 2023-08-02, 23:01 2
Zapraszamy bohatera tego pojazdu !!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-08-02, 23:03 5
Podoba mi sie jak policjant zrobil z niego cwela i szmate.
Zgłoś
Avatar
spike2222 2023-08-02, 23:27 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie dość, że brudnopis, to jeszcze niedorozwój (w sumie, masło maślane). Rozmawiał z najebanym i nic nie zobaczył i nie poczuł
Precz z takimi ludźmi.



Jeśli typ miał z 6-7 godzin wcześniej 2 promile, to nic od typa nie było czuć. A był na etapie mocnego trzeźwienia, sam czuł się trzeźwy, Policjant przy pouczeniu nie ma obowiązku badania alkomatem. Przy mandacie zresztą też nie.
Zgłoś
Avatar
V.A.L.A.K 2023-08-02, 23:43
Podsterowność, to kurwa!
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-02, 23:49
spike2222 napisał/a:

Jeśli typ miał z 6-7 godzin wcześniej 2 promile, A był na etapie mocnego trzeźwienia



To napierdalałoby od niego trawionym alkoholem jak od skunksa. milicjant do zwolnienia + 100 lat stryczka.
Zgłoś
Avatar
kocur 2023-08-02, 23:54 2
Cipczan napisał/a:

Z wypowiedzi gliniarza rozumiem, że chwilę wcześniej go puścił, bo obiecał nie pajacować. Później wykurwił w betonek i bohatersko chciał spierdolić boczkiem. Jebać takich kutasów, bez honoru i umiejętności. 2 : 0 dla normalności. Najpierw żółty w Krakowie, teraz czerwony w Koszalinie. Mam nadzieję, że urodził się nowy czelendż - "rozpierdol se furę cioto jebana". Czekam na nowe odcinki.



Chuj ze szrotem, grunt żeby te zjeby trzymacze kierownicy zdychali.

motylekwbrzuchu napisał/a:

Jedyne co mnie tu bulwersuje, to milicjant brudnopis. Co to kurwa za porządki, żeby milicjant miał jakieś jebane bohomazy na widocznych częściach ciała... Niech sobie śmiecie jebane jeszcze nakrętki od słoików powsadzają w pyski, jak bambusy z chatek z gówna.



z każdym swoim postem potwierdzasz swoje ostre niedojebanie mózgowe. z wyrazami pogardy, zdychaj czarnuchu.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2023-08-03, 0:10
Challenger ale jaki? Jakiś dziwny ma ten wlot powietrza, chyba nieoryginalny.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-08-03, 1:13 1
Jakby nie podszedł do gada, nic by mu nie zrobili...

Debil.
Zgłoś
Avatar
f................n 2023-08-03, 1:55 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

Jedyne co mnie tu bulwersuje, to milicjant brudnopis. Co to kurwa za porządki, żeby milicjant miał jakieś jebane bohomazy na widocznych częściach ciała... Niech sobie śmiecie jebane jeszcze nakrętki od słoików powsadzają w pyski, jak bambusy z chatek z gówna.



Ten brudnopis położyłby Cię jak dziecko do snu. W jakieś 3 sekundy. Obudź się, bo się zesrałeś. I nie, nie jestem policjantem, nie aspiruję, ale są potrzebni, bo w przeciwnym wypadku zginiemy w zalewie debili Twojego pokroju
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-08-03, 1:58
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie no, ja akurat nie piję, ale chuj mi do tego co kto robi na parkingu. Chciał pajacować przed jakimiś gówniakami, i popajacował, szkoda tylko, że nie rozjechał żadnego smroda, bo nic ciekawego się tu nie dzieje.



Najlepsze jest to że chciał zagonić na kogoś....
Zgłoś
Avatar
Speakerninja 2023-08-03, 7:02 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

Jedyne co mnie tu bulwersuje, to milicjant brudnopis. Co to kurwa za porządki, żeby milicjant miał jakieś jebane bohomazy na widocznych częściach ciała... Niech sobie śmiecie jebane jeszcze nakrętki od słoików powsadzają w pyski, jak bambusy z chatek z gówna.



O kierwa , pana wrażliwca tatuaże w oczy bolą.
No się nie zesraj przypadkiem. Zapewne jesteś czyściutki jak płatek śniegu i nim zaczniesz jeść zupkę to wciskasz sobie szmatę pod brodę ,aby nie zachlapać koszulki.
Zgłoś
Avatar
kafar z wąsami 2023-08-03, 7:29
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie