18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
cesarz1982 2023-01-31, 7:46 7
wojtas09999 napisał/a:

Niedługo z swojego gówna będą robić pizzę dla wyświetleń



Prosisz??
Masz.
sadistic.pl/pizza-kuparita-vt569917.htm
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-31, 8:28
Cyklonu B powinien był sobie tam wsypać i nie męczyć się sam ze sobą już dłużej.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2023-01-31, 9:27
Spuszczający się upadliniec ? Dawać tu halmana
Zgłoś
Avatar
postpost 2023-01-31, 14:43
Baronessa, wysyłaj tych co cie ruchają na jakieś badania. W życiu nie próbowałaś zdrowej spermy...

Moje partnerki to lubią.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-01-31, 18:36
postpost napisał/a:

Baronessa, wysyłaj tych co cie ruchają na jakieś badania. W życiu nie próbowałaś zdrowej spermy...
Moje partnerki to lubią.



Lewica i prawica? Czy grzejnik i odkurzacz?

Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2023-01-31, 20:00 1
Baronessa napisał/a:

Nie każdy potrafi się delektować własnym nasieniem tak, jak ty, a w zasadzie to chyba mało który facet.
Niestety to tak nie działa, jak bąk z dupy, który gdy puścisz to jebie jak jasny chuj wszystkim wokół ciebie, tylko nie dla ciebie samego, w zasadzie tobie pachnie, jak przyjemny smrodek z dupska.
Własny świeży spust dla normalnego heteroseksualnego faceta jebie jak surowa ryba leżąca kilka dni w temperaturze pokojowej i od samego wąchania zbiera na rzygi i żadne wpierdalanie ananasków, czy brzoskwiń kilogramami tego nie zmieni.
Doprawdy podziwiam kurwy, które chapią ten syf do pyska, łykają go i delektują się nim, jakby to była bita śmietana... Chwała im za to.



No nie wiem mój spust nie wali rybą radził bym wyskoczyć do lekarza
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2023-01-31, 23:03
Głupi jak typowy pedalarz poruszający się jezdnią gdy obok jest droga dla rowerów.
Zgłoś
Avatar
barman32 2023-02-01, 1:05 2
postpost napisał/a:

Baronessa, wysyłaj tych co cie ruchają na jakieś badania. W życiu nie próbowałaś zdrowej spermy...
Moje partnerki to lubią.



Jak się nie chla, nie ćpa, nie jara, odżywia porządnie, ma zdrowe, piękne ciało, to laski najpierw są zdziwione, a później same chcą więcej i więcej, racjonalizując sobie, że to nie gówno, czy siki, czyli odpad trawienny, a życiodajny płyn.

Jak czyjeś ciało to jebany śmietnik, to trudno, żeby coś innego z niego wyszło. Tyczy się to nasienia, jak i dzieci z niego wyrastających.
Zgłoś