18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
tranzystor 2015-12-20, 23:16
"Arthur Yankovski", to brzmi świetnie.
Zgłoś
Avatar
DaRaSS 2015-12-21, 0:08 1
Typowy Seba to na lewym pasie sie pierdoli. Prawym wyprzedzać nie można to pokozoł ....
Zgłoś
Avatar
Szaman4321 2015-12-21, 0:25
Spokojnie prędzej czy później pojawi się na hardzie.
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2015-12-21, 4:08 7
Ooo, widzę że mamy tu fanów zapierdalania w mieście na zderzaku i jebania długimi zawsze uwielbiam takich ludzi wkurwiać i jechać 50 lewym pasem (czyli zgodnie z przepisami) jak gdzieś skręcam w lewo.

Ogólnie lubię wkurwiać ludzi.
Zgłoś
Avatar
B................k 2015-12-21, 5:26 12
killerZeWsi napisał/a:

Ooo, widzę że mamy tu fanów zapierdalania w mieście na zderzaku i jebania długimi zawsze uwielbiam takich ludzi wkurwiać i jechać 50 lewym pasem (czyli zgodnie z przepisami) jak gdzieś skręcam w lewo.

Ogólnie lubię wkurwiać ludzi.



I chuj ci w oko za to

A co do filmiku, jw ktos napisal, jezdzisz jak pizda to masz.. Policja na sygnale by zrobila ten sam manewr bo jechales jak cipa lewym pasem zamiast na prawy, wolny od aut, zmienic
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2015-12-21, 7:32 3
Przecież włączył kierunek. O co chodzi?
Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2015-12-21, 8:43
Warszawa to stan umysłu a nie miasto.
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2015-12-21, 9:04 17
Pierdolony strażnik lewego pasa. Raz zamula na lewym, raz przyśpiesza wiedząc, że pas się kończy. Jeździ po mieście i prowokuje.

Zgłoś
Avatar
TechnoVikingSven 2015-12-21, 9:13 5
wpierdol kiedyś dostaniesz za szeryfowanie, Ty i tak nic nie zrozumiesz ale ktoś sobie ulży
Zgłoś
Avatar
khrystall 2015-12-21, 9:45 10
Jak ja nienawidze takich ludzi, co widza, ze ktos z tylu zapierdala/ma predkosc wieksza od nich, a oni i tak z lewego na prawy pas nie zjada bo kurwa nie.
Zgłoś
Avatar
EvilDick 2015-12-21, 9:53
Co to za piszczyk? TCAS Ci się załączył?
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2015-12-21, 11:23 1
To raczej nie klakson, tylko kulturalne zagłuszenie słowa "Kurwa co za debil !!!"
W momencie sygnału ginie dźwięk otoczenia.
Ale chuj, to tylko mój domysł. jeśli się mylę to naprawdę ma chujowy klakson.
Zgłoś
Avatar
arturo1988 2015-12-21, 12:49 1
Jak dla mnie zachowałeś się jak pizda jadąc cały czas lewym pasem, a potem i tak skręciłeś w prawo. Za takie coś karny kutas się należy, a gość z BMW to kolejna pizda który pomyliła tor z miastem i prędzej czy później zaliczy spotkanie z latarnią albo 100 letnim drzewem.
Zgłoś
Avatar
Lelum_Polelum223 2015-12-21, 13:15 5
Wszytskim którzy spinają dupę. Zróbcie najpierw prawo jazdy a później się wypowiadajcie. Pan nie blokował pasa bo jak sam napisał na prawym pasie jechało inne auto i nei chciał zajeżdzać a kierowca BMW nie jechał za nim tylko wcisnał się na "strzał" i nic nie ma tutaj do rzeczy fakt czy ktoś blokował pas czy nie. Jesteście pojebani jebane "prawilne" kurwy.
Zgłoś
Avatar
Jackofspam 2015-12-21, 18:06 1
i po hu nam przepisy jak każdy interpretuje je jak chce...

~PowerboBass napisał/a:


Jackofspam napisał/a:

~PowerboBass w mieście możesz nawet na dachu tyłem i środkowym pasem jechać to nie teren niezabudowany ani autostrada itp.

O, i jesteś właśnie książkowym przykładem kompletnego imbecyla drogowego, który nie rozumie/nie zna kodeksu drogowego. ch*j, poświęcę chwilkę i Ci to wytłumaczę:

Nie k***a, nie możesz.


1 na terenie zabudowanym można wyprzedzać którym pasem sie chce
2 tak przepisy mówią że trzeba trzymać sie prawej strony
3 ale ... w mieście często są skrzyżowania i sie skręca na nich latanie po pasach od prawego na lewy tylko po to żeby zaspokoić twoje pojebane pragnienie skakania jak królik po pasach
4 nie promujmy łamania przepisów, jest 50 jedz 60 nie wiececj i nie mniej (liczniki kłamią)
5 masz zepsute auto musisz jechać wolniej taak jedz prawym
6 często holuje auta co 200 metrów mam skrzyżowanie lub łuk odbijący w inną strone jak zjade na prawy pas to później po tych 100 metrach mnie nei wpuści bo
~PowerboBass napisał/a:

Nie k***a, nie możesz.


i jak ma być dobrze na drogach jak znajdzie sie taki jeden co
~PowerboBass napisał/a:

Nie k***a, nie możesz.

i ani bezpiecznei ani szybko sie nigdzie nie dotrze w mieście zapierdalają a na autostradzie 90 lewym pasem jadą. Z wieloma ludźmi jeździłęm różne zachowania widziałem rocznie robie jakieś 40-50 tys i na prawde ludzie na drogach odpeirdalaja niestworzone rzeczy ostatnio lubią jeździć pod prąd pchają sie wymuszaja pierszeństwo w miejscach gdzie na prawde nie ma powodu aby przypadkiem czegoś takiego dokonać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie