18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:28
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-06, 21:44
Avatar
Autor 2023-06-04, 15:23 19
Kriski napisał/a:

Za to powinno się co poniektórych kremlowskich szczekaczy, ładować na wozy i do kacaplandii eksportować.



Ktoś taki jak Ty nigdy nie pojmie, dlaczego dwa narody w jednym Państwie będą się ścierać. Nie mam czasu na tłumaczenia, szkoda klawiatury.
Doszukiwanie się w każdym słowie, które jest niezgodne z narracją ukrainiec - Polak dwaj bracia, wiąże się z określoną łatką. Taką łatkę przypina jedynie agentura wpływu lub idioci.
Jeżeli Jasina wychylił się najpierw ze stwierdzeniem, że Polska jest sługą Ukrainy i wszystko było w porządku, później otrzeźwiał i zaapelował o przeprosiny za rzeź wołyńską, a ichniejszy ambasador mówi, o tym że jest to nieakceptowalne to znaczy ni mniej, ni więcej, że jesteś sterowany na korbkę i jeszcze się z tym obnosisz. Ukry pierdolą, że bronią Polski. Jakby wyjebać ich wszystkich, odciąć dopływ gotówki, broni i zamknąć granicę, ciekawe ile by wytrzymali. Oni już dzisiaj w ten sposób okazują swoją wdzięczność, a co będzie później?
Taki ślepak jak Ty mający klapy lub wytyczne szkodzi albo nieświadomie, albo co gorsza świadomie. Tfu!
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2023-06-04, 16:03 5
cda.pl/video/1418808840

Macie tepaki, z yt już oczywiście zniknęło
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-06-04, 16:41 5
W twoim zjebanym kraju jeszcze by go w dupe wyruchali
Oj będę boki zrywał z drugiej armii trzeciego świata jak niedługo w pizdę dostaniecie
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-06-04, 16:49 4
sberek38 napisał/a:

Pierd...isz jak opętany hipokryta. To właśnie wy (wyzywający wszystkich od kacapów i ruskich agentów) istniejecie tylkow internecie. W realnym życiu 90% Polaków narzeka dzisiaj na ukraińców,



90% mówisz... Faktycznie, wyjdź z tej piwnicy, bo świata dawno nie oglądałeś, a o Polakach gówno wiesz
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-06-04, 16:52 4
sberek38 napisał/a:

Pierd isz jak opętany hipokryta. To właśnie wy (wyzywający wszystkich od kacapów i ruskich agentów) istniejecie tylkow internecie. W realnym życiu 90% Polaków narzeka dzisiaj na ukraińców,


Realne życie to ty synku widziałeś w internecie.
Zgłoś
Avatar
sberek38 2023-06-04, 16:57 9
darek1234 napisał/a:

90% mówisz... Faktycznie, wyjdź z tej piwnicy, bo świata dawno nie oglądałeś, a o Polakach gówno wiesz



... hipokryta do kwadratu.
Jeśli mieszkasz z ukrami na strychu, to możesz tego nie wiedzieć, ale rzeczywistości nie zaklinaj, bo nikt ci tu nie uwierzy.
W realu nikt nikogo nie nazywa "ruskim agentem", gdy ktoś narzeka na ukrów. internetowy troll jesteś i tyle.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-06-04, 17:06 6
Ruski troll wrzuca durne filmiki, żeby skłócić Polaków z Ukraińcami. Nie dajcie się nabrać, jemu o to chodzi, żeby była gównoburza, Prigożyn im solidnie płaci w bezwartościowych rublach . Ignorować, nie lajkować, przechodzić do kolejnego.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-04, 17:29 15
Geraldinio napisał/a:

Ruski troll wrzuca durne filmiki, żeby skłócić Polaków z Ukraińcami. Nie dajcie się nabrać, jemu o to chodzi, żeby była gównoburza, Prigożyn im solidnie płaci w bezwartościowych rublach . Ignorować, nie lajkować, przechodzić do kolejnego.



Lepiej już słuchać ruskiego trolla, żeby ta wojna się szybko skończyła, niż trolla ukraińskiego, który marzy o tym, aby wciągnąć Polskę, a najlepiej cały świat w wojnę z Rosją...
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2023-06-04, 17:56 6
Siriuz napisał/a:

Lepiej już słuchać ruskiego trolla, żeby ta wojna się szybko skończyła, niż trolla ukraińskiego, który marzy o tym, aby wciągnąć Polskę, a najlepiej cały świat w wojnę z Rosją...



W pizdę oberwiecie to się wam odechce wojen i atakowania sąsiadów na dziesiątki lat i świat oddetchnie

Zgłoś
Avatar
gumofilec 2023-06-04, 18:08 1
Którą armią świata?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-04, 19:16 10
skywalker75 napisał/a:

W pizdę oberwiecie to się wam odechce wojen i atakowania sąsiadów na dziesiątki lat i świat oddetchnie



Niezłe kwasy wam tam dają Sasza. Która to już wasza zwycięska ofensywa? Jesteście już pod Moskwa? A może już pod Tybetem i ustalacie warunki kapitulacji Chin?
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-06-04, 19:44 5
Siriuz napisał/a:

Niezłe kwasy wam tam dają Sasza. Która to już wasza zwycięska ofensywa? Jesteście już pod Moskwa? A może już pod Tybetem i ustalacie warunki kapitulacji Chin?



Przypomnij mi ruski pomiocie, jak tam ta wasza 3 dniowa "operacja specjalna"? ze swoimi katiuszami i Rudymi 102 jesteście już w Berlinie, czy zatrzymacie się dopiero na Lizbonie?
Zgłoś
Avatar
homorek 2023-06-04, 20:58
Czekałem na wybicie z progu...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-04, 20:58 1
Geraldinio napisał/a:

Przypomnij mi ruski pomiocie, jak tam ta wasza 3 dniowa "operacja specjalna"? ze swoimi katiuszami i Rudymi 102 jesteście już w Berlinie, czy zatrzymacie się dopiero na Lizbonie?



Nie będę dyskutował z twoimi urojeniami i fobiami. Nawet nie ma sensu próbować ci tłumaczyć, że Ruscy nie są demonami z innego wymiaru Tylko leki.
Ruscy swoje cele w tej wojnie realizują, z utrudnieniami, ale są dokładnie tam gdzie zamierzali - NATO nie ma swoich baz na Ukrainie. Tyle, ale twój umysł przeżarty strachem i nienawiścią nie jest zdolny do pojęcia nawet tak prostych założeń.
Zgłoś
Avatar
mitakana666 2023-06-04, 21:11 1
ja tam mam na Ukraine wyebane. jestem ateista i rasista. tylko pamietajcie o tym ze nie znamy historii obcego czlowieka i nie zawsze mozna na kogos pluć. nie kazdy radzi sobie z problemem. ja nie bronie ale dotarlo do mnie ze nie mozna gnoić kogos za to ze chleje czy tam ćpa. chyba ze tak chciał. to wtedy mozna wszystko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie