18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pan z pieskiem próbował ich przekonać aby dali pani spokój ale inżynierowie musieli usłyszeć opinię psa przed podjęciem decyzji



Wersja z napisami po angielsku.
Nie pisałem tego ja, to zrobiła wtyczka w premiere pro za mnie bo mój francuski jest na poziomie zamówienia pasztetu w sklepie.

Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
BigLebovsky Wczoraj 21:31
mateuszsick napisał/a:

Piesek chyba specjalnie szykowany 😉



Belgian malinois to zajebisty pies. Ten jak widać od początku był skupiony na zadaniu. Całkiem niedawno w PL dwa takie zjadły pewnego jegomościa.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka Wczoraj 21:32 1
Ale smalcu by było z tego kundla. Do gara, i wytapiać na małym ogniu.
Zgłoś
Avatar
~Velture Wczoraj 21:33 1
Dodałem do tematu wersję z napisami po angielsku. Nie wiem na ile dobrze mi wtyczka w premiere pro przetłumaczyła ale chyba w miarę zrozumiecie kontekst.
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me Wczoraj 21:51 1
A po co on się wpierdolił do tej rozmowy? żeby się psem pochwalić? nie widać żeby lasce działa się krzywda więc może chętna była na beżową kiełbasę jak większość. Gdyby miała jakiś problem to chyba nie siedziałaby tak na ławce gotowa obciągać po kolei nowym kolegom.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick Wczoraj 21:51
BigLebovsky napisał/a:

Belgian malinois to zajebisty pies. Ten jak widać od początku był skupiony na zadaniu. Całkiem niedawno w PL dwa takie zjadły pewnego jegomościa.



Pomimo że nie jestem wielbicielem psów to też uważam że to bardzo udana rasa ale muszą koniecznie być wyszkolone i mieć jakieś zadania bo inaczej im odpierdala, nie wiem może z nadmiaru enegii tak się dzieje.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici Wczoraj 22:05 1
Adobe premiere zapewne z darmowego sklepu z torrentami lol 😂
Zgłoś
Avatar
~Velture Wczoraj 22:08
Kici-Kici napisał/a:

Adobe premiere zapewne z darmowego sklepu z torrentami lol 😂



Nie zaprzeczam, nie potwierdzam

Zgłoś
Avatar
metyoo Wczoraj 22:10 1
jjzz26 napisał/a:

Już się damskie podnóżki zbulwersowały na te oczywiste fakty. Julki robią r0zbierdol w Europie a takie tampony nie pozwalają im odczuć konsekwencji swoich wyborów.



Weź



Jedyne do czego kundle mogą się przydać to szarpanie brudasów!
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Wczoraj 22:12 1
Velture napisał/a:

Mocne słowa jak na kogoś kto nie używa VPN'a i gada z kolorowymi nickami na sadolu.


O, widzę, już puszczają ci hamulce. Mnie też tak kiedyś straszyłeś, pamiętam. Lepiej uważaj żebyś nie przekroczył czerwonej linii, za którą jest artykuł o groźbach karalnych. Jesteś blisko.
Zgłoś
Avatar
Janko Wczoraj 22:15
Te kurwy w fekalne niech spierdala ją do siebie i tam jebią Kozy
Zgłoś
Avatar
~Velture Wczoraj 22:16 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

O, widzę, już puszczają ci hamulce. Mnie też tak kiedyś straszyłeś, pamiętam. Lepiej uważaj żebyś nie przekroczył czerwonej linii, za którą jest artykuł o groźbach karalnych. Jesteś blisko.



Urocze, nawet nie mam pojęcia kim ty kurwa jesteś. Miło, że mnie pamiętasz bo ja nie przywiązuję uwagi do takich jak ty nawet.
Może coś pisałem, może nie. Jak nie dostałeś pisma poleconego to się nie sraj, że znam twoje IP.
Nie mam nogi to nie podjadę ci wpierdolić, nie sraj się tak kaleki. hahahahaha

Groźby karalne... kurwa ile ja to razy słyszałem i nic poza szczekaniem piesków z tego nie wyszło innego.
Zgłoś
Avatar
Piecu88 Wczoraj 22:20 1
Velture napisał/a:

Mocne słowa jak na kogoś kto nie używa VPN'a i gada z kolorowymi nickami na sadolu.



Skąd wiesz czy używa VPN, lub maszyny wirtualnej po vnc?
Zgłoś
Avatar
jjzz26 Wczoraj 22:22
TwójCzarnyPan napisał/a:

O, widzę, już puszczają ci hamulce. Mnie też tak kiedyś straszyłeś, pamiętam. Lepiej uważaj żebyś nie przekroczył czerwonej linii, za którą jest artykuł o groźbach karalnych. Jesteś blisko.



W sumie to mi się go nawet żal zrobiło. Nie dość że wygląda jak ostatni menel, doprowadził się do stanu w którym miał ponad 600 cukru we krwi, to jeszcze żebrał o sztuczną nogę w internecie.
W takiej sytuacji wcale mnie nie dziwi że w jego wyobrażeniu jedyna szansa na seks z kobietą będzie miała miejsce gdy będzie jej we wszystkim przytakiwał.
Wszyscy inni to hehe geje hehe.
I pomyśleć że taką sierotę spotkało tyle dobra ze strony użytkowników tego portalu. Ha tfu.

[ Dodano 2024-09-19, 22:24 ]
Velture napisał/a:

Urocze, nawet nie mam pojęcia kim ty kurwa jesteś. Miło, że mnie pamiętasz bo ja nie przywiązuję uwagi do takich jak ty nawet.
Może coś pisałem, może nie. Jak nie dostałeś pisma poleconego to się nie sraj, że znam twoje IP.
Nie mam nogi to nie podjadę ci wpierdolić, nie sraj się tak kaleki. hahahahaha
Groźby karalne... kurwa ile ja to razy słyszałem i nic poza szczekaniem piesków z tego nie wyszło innego.



O szczekaniu psów gada otyły kaleka piszący coś o VPN bo przeczytał kilka gorzkich słów prawdy. XD

[ Dodano 2024-09-19, 22:30 ]
corpo_kills_me napisał/a:

A po co on się wpierdolił do tej rozmowy? żeby się psem pochwalić? nie widać żeby lasce działa się krzywda więc może chętna była na beżową kiełbasę jak większość. Gdyby miała jakiś problem to chyba nie siedziałaby tak na ławce gotowa obciągać po kolei nowym kolegom.



Wpierdolił się bo piesek jest przedłużeniem jego męskości jak widać chłopaczkom z sadola to imponuje. Pewnie sami polerują do tego swoje miecze.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Wczoraj 22:32 1
Velture napisał/a:

Urocze, nawet nie mam pojęcia kim ty kurwa jesteś. Miło, że mnie pamiętasz bo ja nie przywiązuję uwagi do takich jak ty nawet.
Może coś pisałem, może nie. Jak nie dostałeś pisma poleconego to się nie sraj, że znam twoje IP.
Nie mam nogi to nie podjadę ci wpierdolić, nie sraj się tak kaleki. hahahahaha
Groźby karalne... kurwa ile ja to razy słyszałem i nic poza szczekaniem piesków z tego nie wyszło innego.


Moje IP i tak ci nic nie powie, mam w dupie, czy je znasz. Zwracam uwagę, że łatwo cię sprowokować, jeśli sięgasz po takie ciężkie argumenty w pyskówce z przypadkowym napinaczem. A gdyby tak wkurwić cię bardziej?
Zgłoś
Avatar
~Velture Wczoraj 22:33
Piecu88 napisał/a:

Skąd wiesz czy używa VPN, lub maszyny wirtualnej po vnc?



wróże z fusów od kawy bez patrzenia w logi i sprawdzania.

jjzz26 napisał/a:

W sumie to mi się go nawet żal zrobiło. Nie dość że wygląda jak ostatni menel, doprowadził się do stanu w którym miał ponad 600 cukru we krwi, to jeszcze żebrał o sztuczną nogę w internecie.
W takiej sytuacji wcale mnie nie dziwi że w jego wyobrażeniu jedyna szansa na seks z kobietą będzie miała miejsce gdy będzie jej we wszystkim przytakiwał.
Wszyscy inni to hehe geje hehe.
I pomyśleć że taką sierotę spotkało tyle dobra ze strony użytkowników tego portalu. Ha tfu.
O szczekaniu psów gada otyły kaleka piszący coś o VPN bo przeczytał kilka gorzkich słów prawdy. XD



Otyły? Spoko.
Łap fotkę aktualną bo i tak mnie widzieliście wielokrotnie w wielu tematach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie