18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pan z pieskiem próbował ich przekonać aby dali pani spokój ale inżynierowie musieli usłyszeć opinię psa przed podjęciem decyzji



Wersja z napisami po angielsku.
Nie pisałem tego ja, to zrobiła wtyczka w premiere pro za mnie bo mój francuski jest na poziomie zamówienia pasztetu w sklepie.

Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
WS46 Dzisiaj 0:28 2
jjzz26 napisał/a:

Temu kalece wszystko się już miesza. Chyba dalsza orka jest zbędna.
Ojej kolejny szczekacz internetowy. Oczywiście nie zabrakło wspomnienia o matce jak na kolejnego podnóżka przystało. Was tu taśmowo produkują czy rodzi was ten felture czy jak mu tam?



Pan pomarańczowy dawno skończył, a ty dalej drążysz. Fajnie, że się udzielasz ale odpuść sobie bo robisz z siebie pajaca.
Nie wiem czy ktoś Ci to już kiedyś napisał ale jesteś strasznie irytujący. Kolego, pracuj nad sobą bo jak wejdziesz w dorosłość to będziesz miał ciężko.
Zgłoś
Avatar
jjzz26 Dzisiaj 0:54 1
WS46 napisał/a:

Pan pomarańczowy dawno skończył, a ty dalej drążysz. Fajnie, że się udzielasz ale odpuść sobie bo robisz z siebie pajaca.
Nie wiem czy ktoś Ci to już kiedyś napisał ale jesteś strasznie irytujący. Kolego, pracuj nad sobą bo jak wejdziesz w dorosłość to będziesz miał ciężko.



"Ci" z wielkiej litery, tak trzymaj.

Poza tym strasznie chujowy z ciebie adwokacina.
Zgłoś
Avatar
Tommy68 Dzisiaj 1:07
To jest ustawione. Ziomek ma swoj profil na socjalach i tak promuje szkole dla psów i swojego psiaka.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 6 minut temu
Velture napisał/a:

Przeceniasz umiejętności użytkowników.
Tutaj ludzie się po stałym IP łączyli z kilku kont twierdząc, że sąsiad im włamał do wifi.
Nawet nie żartuję.



Na przekład ja...też nie żartuje...
Zgłoś