18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Ubogacenie handlowe we Włoszech
TT4 • 2017-04-08, 5:29
Oprócz lekarzy, architektów, inżynierów do Europy dotarli także specjaliści od handlu. Rekiny biznesu można by rzec. Ja pierdole.

Zgłoś
Avatar
angeloparty 2017-04-08, 16:41 5
@up
ta statystyka ma sens wtedy, gdy się doda że czarni to jakies 14% całej populacji USA, a w więzieniach 50% to czarni.
Zgłoś
Avatar
pireus 2017-04-08, 16:52
chyba powinienem być zdziwiony czy coś, ale jakoś nie jestem.
Zgłoś
Avatar
manson__ 2017-04-08, 16:59
RoboCat napisał/a:

Przeciez to jest standart...ty sie pomyl na fakturze o 5zl vatu to cie urzad skarbowy wykonczy, brudasy ni3 placa ani podatku ani zusu i sie tylko bogaca, u nas babcia sprzeda drozdzowke to ja sm zawinie na dolek a takiego brudasa ktory sprsedaje k4adzione buty z poprzednich "protestow" nazwa przedsiebiorczym...


Pan "strarznik mjejski", jak mniemam? O przydział słowników języka polskiego walczcie, towarzyszu. Elementarz także nie zaszkodziłby.
Jeśli w/w jest zbyt skomplikowanym proszę, oto skrócona wersja:
Naucz się poprawnie komponować zdania, tępaku.
Zgłoś
Avatar
SuchyHarry 2017-04-08, 17:13
Maupajoke napisał/a:

@Ynsajd jeszcze nigdy w świecie nie zanotowano gwałtownego obniżenia cywilizacyjnego żeby technologicznie się cofnąć o grube lata. Co najwyżej zanotujemy długą jebana stagnacje która i tak już występuje.



Wygogluj sobie jakieś artykuły pt. "Afganistan lata 50. i 60." i zobacz jak wygląda to teraz, a nawet jak wyglądało, kiedy panoszyli się tam talibowie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-08, 23:00
Maupajoke napisał/a:

@Velture Klasyka murzyn ok ksenofobia nie homofobia nie ale żyda to jebać bo tak bo wszyscy tak robią jest przyzwolenie społeczne za ten komentarz to straciłem do ciebie szacunek.


Nie wiem na chuj są emoty na forum jak ludzie nie potrafią załapać dowcipu.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-04-10, 10:42
Włosi nie pozwalają na handel podróbkami zwłaszcza swoich marek będących dumą narodową - Versace, Armani itp.
Murzyni jak widzą, że jedzie guradia di finanza to spierdalają tak, że gubią trampki.
Jak złapią koczkodana na handlu podróbkami to ma autentycznie przejebane. Saracen zakuty w kajdany prędzej odgryzie sobie rękę niż da się dowieźć do lochów.
Zgłoś