18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Przez cebulowe knury.

Ortalionowi husarze walczą dzielnie, ale na koniec jeden wycofuje się na z góry upatrzoną pozycję, żeby ubogacać lepiej w przyszłości.

Głosik też ma niczego sobie, pewnie potomek "rzołnieży wygiętych".

Stop polonizacji Europy!

Zgłoś
Avatar
radek225 2023-07-27, 21:36 4
Przychodzi do burdelu pedał, złodziej, kłamca, oszust, ksiądz, pedofil, zjeb, gównojad, spermojad, chujoliz, zoofil, pedofil, PiS-owiec, chuj, skurwysyn, ciota, imbecyl, cuckold, rogacz, recydywista, szur, płaskoziemca, niedorozwój, dziurawe gacie Kononowicza, ruski troll, obywatel Rosji, zboczeniec, komunista, murzyński kutas, instruktor w robieniu loda, ludzki zlew na szczyny / spermę / ekskrementy, a to dopiero pierwszy klient, czyli Antypolak666 .
Zgłoś
Avatar
polokuktas 2023-07-28, 1:36 2
0dbytBiskupa napisał/a:

Ooo, witam Jego Ekscelencję Oświeconego Sadola, co z podejrzanych źródeł w necie łyka czystą Prawdę Objawioną jeszcze na ciepło, jak spermę tatusia.
No, bo jak wiadomo (z sadola), w Polsce pozostała sama intelektualna Elita, przez duże E.



Nie wiem i nie mam zamiaru wiedzieć co ty tam ze swoim ojcem czy tam z twoim kolegami łykacie .W jednak to że jesteś jebanym frustratem , pseudo inteligencikiem i ścierwem pokroju Antypolak666 no to tyle pal gumę
Zgłoś