18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Nawet 12 lat więzienia grozi dwóm Ukraińcom, którzy przez ostatnie tygodnie napastowali mieszkanki warszawskiej Woli. Mężczyźni zaatakowali cztery kobiety.

Poszkodowane kobiety zgłosiły się na komendę na Woli i opowiedziały funkcjonariuszom o napaściach. Dwie z nich zostały pobite i okradzione. W trzecim przypadku napastnicy przyłożyli nóż do gardła kobiety. Czwartą zgwałcili.

Do pierwszego napadu doszło w połowie kwietnia. Do kolejnych pod koniec maja i na początku czerwca. Ukraińcy zawsze napadali późnym wieczorem. - Przytrzymywali za ręce, przyduszali, przewracali na ziemię, po czym żądali wydania wartościowych rzeczy, w tym pieniędzy - mówi podkom. Marta Sulowska z komendy policji na Woli. Mężczyźni kradli pieniądze, telefony komórkowe i biżuterię.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość podejrzanych i zatrzymali ich na terenie Śródmieścia. 25 i 29-letni obywatele Ukrainy usłyszeli pięć zarzutów. Grozi im do 12 lat więzienia.

źródło: http://wawalove.pl/Dwaj-Ukraincy-zatrzymani-Atakowali-kobiety-na-Woli-przyduszali-je-gwalcili-i-grozili-nozem-a26517

No, już wprowadzają u nas upaińskie prawo szariatu "maczetą i ortalionem". Żeby nie było, "a nie mówiłem".

2017-06-20, 19:07
12 lat to tylko w głowie tego marnego dziennikarza, który z prawem to raczej do czynienia nie ma, a wy dajecie się manipulować. Rozbój kwalifikowany od 3 do 15 lat, gwałt współdziałając z inną osobą od 5 do 15 lat, a dodatkowo panowie są recydywistami, więc te 12 lat to ewidentnie wyssane z palca i grozi im na pewno więcej, a wyrok łączny może ich zaskoczyć. "sąd wymierza karę łączną w granicach od najwyższej z kar wymierzonych za poszczególne przestępstwa do ich sumy, nie przekraczając jednak 810 stawek dziennych grzywny, 2 lat ograniczenia wolności albo 20 lat pozbawienia wolności; karę pozbawienia wolności wymierza się w miesiącach i latach. Z kolei jeżeli suma orzeczonych kar pozbawienia wolności wynosi 25 lat albo więcej, a chociażby jedna z podlegających łączeniu kar wynosi nie mniej niż 10 lat, sąd może orzec karę łączną 25 lat pozbawienia wolności."

Ba...........yk
2017-06-20, 20:26
Urwać łby, nasrać do szyj aż wejdzie w kichy, wypatroszyć, uwędzić i sprzedać banderowskiej swołoczy na UPAdlinę żeby to żarła!

2017-06-20, 21:47
A po ch*j ich u nas żywić w pierdlu?
Kastracja, solidne kary pieniężne i wypie**olenie na Upainę z zakazem wjazdu forever.

2017-06-20, 23:55
jerry280 napisał/a:

@dexterous ty tak na poważnie czy po prostu leki odstawiłeś bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą?



Serio serio. A co, jakiś Ukrainiec wyr*chał Ci orzełka na bluzie wyklętej? :amused:

2017-06-21, 00:04
Jak sporo gentlemanów powyżej, uważam że więzienie jest nieodpowiednia karą. Kastracja za dowolne przestępstwo na tle seksualnym powinno być domyślnym środkiem zapobiegawczym (bo woli do utrzymania ch*ja w gaciach nie da się zdobyć przez wyrok sądowy). Ponadto myślałem o pewnej alternatywie dla więzienia, która z pewnością spodobała by się dla znacznej większości ludzi zarówno w kraju jak i poza nim. Co gdyby zakłady karne zmienić w elektrownie? Zamiast zsyłać takich śmieci, jak głównych bohaterów tego tematu, na opie**alanie się za państwowe środki, to wysyłać ich na przymusową siłownie. Oczywiście do wszystkich przyrządów podpiąć prądnice. Wtedy można byłoby zmienić jednostkę kary z lat na kilowatogodziny. Chyba nie muszę przekonywać o korzyściach takiego rozwiązania zarówno ekonomicznych jak i resocjalizacyjnych.

2017-06-21, 05:21
Dexterous napisał/a:



Serio serio. A co, jakiś Ukrainiec wyr*chał Ci orzełka na bluzie wyklętej? :amused:



Akurat takiej nie posiadam i nie zamierzam ale Ty to lekarza odwiedź bo jakieś masz z tym r*chaniem problemy :)

2017-06-21, 11:26
jerry280 napisał/a:



Akurat takiej nie posiadam i nie zamierzam ale Ty to lekarza odwiedź bo jakieś masz z tym r*chaniem problemy :)



No to naprawdę nie wiem o co Ci chodzi :D Ja z r*chaniem bynajmniej żadnych problemów nie mam :amused:

Ale Ty coś tak ciągle o tym lekarzu - podświadomość sugeruje Ci, że czas się wybrać ;)

2017-06-22, 00:21
Tassadar napisał/a:

ProVVe
Gdyby puszczali potem publicznie filmiki z rozpraw sądowych i późniejszej fizycznej kastracji, to od razu by się społeczeństwo ogarnęło, a tak? Zaraz wyjdą jakie tam 12 lat...




Dokładnie... Filmik jak ofiara nieudolnie kastruję oprawcę gdzie często kończy się to zejściem sprawcy dałoby niejednemu ch*jowi do myślenia... Tak za 4 ataki mają 12 lat wyjdą po 6 za dobre sprawowanie (o ile dostana 12 bo moga dostac k***a 8). Również kara śmierci często stopuje tych "myślicieli". k***a nikt mi nie powie, ale jeśli ktoś planuje mord i myśli co ma do stracenia max 25lat a przy dobrym wietrze 12,5 jeśli mnie złapią. To samo gwałciciel... Hmm 3lata a może nawet ofiara nie pójdzie na policję bo będzie sie wstydzic lub bedzie w szoku czy tez strachu. WIDMO utraty ich sk***iałego łba to jak dobre jebnięcie bambusem po jajach... Najzwyczajniej sie odechciewa i dokonuje sie sort ponieważ świr zrobi to mimo wszystko to jego zycie jest gówno warte