18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
paragon0 2024-07-09, 0:47 7
Jestem z nią całym sercem! Idę namalować kredą na chodniku jak bardzo ją wspieram!
Zgłoś
Avatar
fdfafasdasfafdaf 2024-07-09, 1:09
Seymouro1908 napisał/a:

A gdzie ma mieć konto? Na naszej klasie?



sugerowalem ze normalni ludzie nie maja konta na sadisticu
a fakt iz sugerujesz ze maja na naszej klasie a posiadasz tutaj to potwierdza
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-07-09, 1:14 4
fdfafasdasfafdaf napisał/a:

sugerowalem ze normalni ludzie nie maja konta na
a fakt iz sugerujesz ze maja na a posiadasz tutaj to potwierdza



A ja zasugerowałem że na tym portalu konta mają właśnie normalni ludzie którzy chcą zobaczyć to czego nie pokażą na "zwykłych" portalach. A gdzie sugerowałem że mają na nk to już tylko ty wiesz
Zgłoś
Avatar
fdfafasdasfafdaf 2024-07-09, 1:21 1
Seymouro1908 napisał/a:

A ja zasugerowałem że na tym portalu konta mają właśnie normalni ludzie którzy chcą zobaczyć to czego nie pokażą na "zwykłych" portalach. A gdzie sugerowałem że mają na nk to już tylko ty wiesz



jak masz czas to jeszcze rzuc definicja normalnosci xD
bo chyba Ci zajmie zanim ogarniesz ze normalni ludzie to tacy co chodza po "zwyklych" portalach a nie sadisticach
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-09, 1:48 1
dżonyłojlker napisał/a:

W końcu nawet najbardziej pojebane lewackie zjeby przejrzą na oczy. Niestety będzie już za późno. To my jesteśmy ostatnim pokoleniem, ostatnim pokoleniem białych, jeszcze w miarę normalnych ludzi


Kacapi są biali, a dużo dużo poniżej poziomu inżynierów z filmu powyżej.
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-07-09, 2:01 2
fdfafasdasfafdaf napisał/a:

jak masz czas to jeszcze rzuc definicja xD
bo chyba Ci zajmie zanim ogarniesz ze normalni ludzie to tacy co chodza po "zwyklych" portalach a nie



No to mamy inną definicję normalności w takim razie:)
Zgłoś
Avatar
blokershk 2024-07-09, 6:34 1
Chcieli Ciapatych wiec maja , teraz u nas Donaldini TFU będzie zapraszać do czystej Polski, już ich widać na ulicach :/
Zgłoś
Avatar
Cutanoid 2024-07-09, 6:34
Teraz taka zagadka. Jako Polacy mamy do wyboru dwa rodzaje imigrantow do przyjęcia :
1 Szmatogolowi , gównogłowi , dindusy. Wszystko z Europy przesunięte do nas lub bezpośrednio z kraju pochodzenia.
2 Biali Europejczycy, Skandynawowie lub Hiszpanie, Włosi. Wszystko z krajów ojczystych. ( niestety o poglądach lewicowych uległych ciapatym. Uciekinierzy z własnych ojczyzn ponieważ hujfat ich wygonił bo nie nosiły burek lub nie mieli kóz w majtkach na wybiegu pod domem. )

Osobiście wybieram 1
Zgłoś
Avatar
Ranger 2024-07-09, 8:13 1
Blondascie się chyba wydawało, że jest u siebie 🤯
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-07-09, 8:39
Widziałem filmik na innej stronie. Dodałem komentarz że wśród bijących są także białe dziewczyny, więc nie zwalajcie winy na ciapate. Pewnie się laski o chłopaka pokłóciły albo wredny komentarz na FB. Tyle

[ Dodano 2024-07-09, 08:40 ]
Cutanoid napisał/a:

Teraz taka zagadka. Jako Polacy mamy do wyboru dwa rodzaje imigrantow do przyjęcia :
1 Szmatogolowi , gównogłowi , dindusy. Wszystko z Europy przesunięte do nas lub bezpośrednio z kraju pochodzenia.
2 Biali Europejczycy, Skandynawowie lub Hiszpanie, Włosi. Wszystko z krajów ojczystych. ( niestety o poglądach lewicowych uległych ciapatym. Uciekinierzy z własnych ojczyzn ponieważ hujfat ich wygonił bo nie nosiły burek lub nie mieli kóz w majtkach na wybiegu pod domem. )
Osobiście wybieram 1



Czemu? Boisz się że półki poleca na latino Hiszpanów i Włochów i będziesz sam? Podpowiedź Ci, czarny i arab zrobi to samo, zawróci w głowie polce i zostawi z dzieckiem
Zgłoś
Avatar
Atlasss 2024-07-09, 8:45 2
Before

Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-07-09, 8:50
KosmatyHui napisał/a:

Ale mozecie sie bardzo latwo uzbroic. Tylko wyjsc z piwnicy i troche zdrowia psychicznego wam brakuje. Nawet bardzo. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, tylko zainteresujcie sie tematem. Bo wiekszosc z was pierdoli, jakby wam mieli bron rozdawac kurwa za darmo pod kazdym mopsem.



Przede wszystkim pozwolenie kosztuje. Samo wyrobienie i później także posiadanie. Do tego czas bo trzeba jeździć na zawody. Nie mówiąc już o kupnie szafy i samej broni. I tutaj 9/10 ludków odpada zanim podniesie dupę z kanapy. Mowa o najpopularniejszym pozwoleniu czyli na broń sportową.
Zgłoś
Avatar
Verdi 2024-07-09, 9:44
Mirage414 napisał/a:

huja zrobisz bez broni. dlatego nas rozbroili żebyś taki ty czy ja mogli zaradzić temu i nie mógł np. ubić ryżego huja czy niziołka i reszty ich familii. I każdy który mi powie że broń jest zła to poczekam aż mu zgwałca i zabiją córkę u nas.



Chyba ciebie, tydzień temu zrobiłem pozwolenie, za tydzień jadę kupić pierwszego kałaszka
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-07-09, 9:52 1
Oglądam i tę blondynkę bym brał, a tego stada małp już nie i sprawa wyjaśniona, dlaczego została zaatakowana. Małpy zostały urażone, że jest w jakimś stopniu bardziej atrakcyjna od nich, a dla małp kobiet wygląd i młodość są na 1 miejscu, bo później są do wyjebania do kosza.

W ogóle zawsze jak oglądam takie małpie zachowania, to przed oczami mam widok jak ktoś napieprza do nich ciężką amunicją. Mam nadzieje, że kiedyś się to spełni i będzie można w takich cały magazynek wystrzelić.
Zgłoś
Avatar
Cephelion 2024-07-09, 9:57 2
juderaus napisał/a:

Przede wszystkim pozwolenie kosztuje. Samo wyrobienie i później także posiadanie. Do tego czas bo trzeba jeździć na zawody. Nie mówiąc już o kupnie szafy i samej broni. I tutaj 9/10 ludków odpada zanim podniesie dupę z kanapy. Mowa o najpopularniejszym pozwoleniu czyli na broń sportową.



Przecież teraz polska ma jedne z najbardziej liberalnych przepisów co do broni - wydatkiem jest DUŻĄ szafa ktora pomieści DUŻO broni bo na początku dostaje się chyba ?10 promes ? Cały koszt z szafą i badaniami i papierkami to 3 miesiące zabawy i jakieś 3 tysiące złotych.... potem juz tylko kupujemy

Nowy pistolet 2000/3000 uzywki 1/4 tej ceny - dziekujemy sobie, ze na poczatku kupilismy wieksza szafę i zapełniamy ją za kilka tyś złotych kilkoma długimi, czymś na dziki i kilkoma sztukami ręcznej.

Wszystko kładziemy na kolekcjonerkę, wiec odpadają już stare zawody co rok. Defakto w polce mozna na legalu mieć nawet karabin przeciwpancerny

Ale ludzie pierdola i powtarzają stereotypy sprzed 30 lat.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie