18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-09, 10:41
majeńka napisał/a:

Kacapi są biali, a dużo dużo poniżej poziomu inżynierów z filmu powyżej.



Dlatego o nich też wspomniałem
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-09, 12:07 1
Cephelion napisał/a:

Przecież teraz polska ma jedne z najbardziej liberalnych przepisów co do broni - wydatkiem jest DUŻĄ szafa ktora pomieści DUŻO broni bo na początku dostaje się chyba ?10 promes ? Cały koszt z szafą i badaniami i papierkami to 3 miesiące zabawy i jakieś 3 tysiące złotych.... potem juz tylko kupujemy
Nowy pistolet 2000/3000 uzywki 1/4 tej ceny - dziekujemy sobie, ze na poczatku kupilismy wieksza szafę i zapełniamy ją za kilka tyś złotych kilkoma długimi, czymś na dziki i kilkoma sztukami ręcznej.
Wszystko kładziemy na kolekcjonerkę, wiec odpadają już stare zawody co rok. Defakto w polce mozna na legalu mieć nawet karabin przeciwpancerny
Ale ludzie pierdola i powtarzają stereotypy sprzed 30 lat.



U siebie mam mysliwska, by sie kociarze zesrali. Ale na sportowa odpadaja wam kynologiczne pierdoly i egzaminy, oraz staz w gównianym kole lowieckim. Takze tak jak kolega pisze, dzisiaj calkiem latwo. Dodatkowo robi sie cala masa strzelnic i nawet zawody da sie obejsc. I cala reszte. bo to nadal na tyle niszowy sport i zazwyczaj spoko ludzie, ze Ci tylko pomoga, nie to co w kolach lowieckich.

Moj brat wlasnie chce startowac z bronia sportowa a nie mysliwska i naprawde, nie ma problemu. Tylko najdrozsze.. Szafa i pozniej wymarzona bron;)
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-07-09, 15:42
postępowej, tolerancyjnej skandynawii nie żal ani ciut ciut
Zgłoś
Avatar
Cutanoid 2024-07-09, 16:22
seeed71 napisał/a:

Widziałem filmik na innej stronie. Dodałem komentarz że wśród bijących są także białe dziewczyny, więc nie zwalajcie winy na ciapate. Pewnie się laski o chłopaka pokłóciły albo wredny komentarz na FB. Tyle
Czemu? Boisz się że półki poleca na latino Hiszpanów i Włochów i będziesz sam? Podpowiedź Ci, czarny i arab zrobi to samo, zawróci w głowie polce i zostawi z dzieckiem



Bardziej boję się że jak przyjmę opcje 2, to za kilka lat i tak ściągną tutaj ciapatych. Nie mam nic do Latynosów, Włochów itp... nawet nie mam nic do ciapatych którzy normalnie myślą. Ponieważ z muzułmaninem byłem na wigili. Prędzej mam do ciebie bo probojesz mi narzucić jakieś swoje obawy o to , że twój wieloryb zawinie się za habibi... A o poziom nasienia w torbie się nie martw. Regularnie upuszczany jak byś chciał wiedzieć pół stulejko
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-07-09, 16:31
Cutanoid napisał/a:

Bardziej boję się że jak przyjmę opcje 2, to za kilka lat i tak ściągną tutaj ciapatych. Nie mam nic do Latynosów, Włochów itp... nawet nie mam nic do ciapatych którzy normalnie myślą. Ponieważ z muzułmaninem byłem na wigili. Prędzej mam do ciebie bo probojesz mi narzucić jakieś swoje obawy o to , że twój wieloryb zawinie się za habibi... A o poziom nasienia w torbie się nie martw. Regularnie upuszczany jak byś chciał wiedzieć pół stulejko



Akurat ja Ci niczego nie narzucam, tylko pytam o opcje. I tak, brązowi u polek mają łatwiej xd
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-09, 20:44 1
dżonyłojlker napisał/a:

Dlatego o nich też wspomniałem


Nie. Obrażałeś istoty wyższe:
dżonyłojlker napisał/a:

Myślałem chociaż, że do nas to całe gówno dotrze dopiero za jakieś 30 lat, gdy już będę smacznie spał z robakami, a tu taki chuj, nie można wyjść z piwnicy by się nie natknąć na jakąś małpę czy innego banderowca


Oczywiście małpa to tylko zwierzę, ale stojące dużo wyżej od np. ameby, a te z kolei stoją dużo wyżej od kacapów. Zaś ukraińcy są jednym z narodów zasługujących na duży szacunek.

Na dodatek, sugerujesz niższość ukraińców mieszkających tutaj (mimo że twoja piwnica mieści się prawdopodobnie w Leningradzie) — a patrząc na statystyki przestępczości itp, podzbiór ukraińców który obecnie mieszka w Polsce zachowuje się znacznie lepiej niż rodowici polacy. To głównie dlatego bo 83% z nich to kobiety i dzieci — ale kiedy mówisz o ukraińcach których możesz spotkać tutaj, to że pozostała część ukraińców zachowuje się gorzej nie ma znaczenia bo ich tu nie ma.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-09, 23:07
majeńka napisał/a:

Nie. Obrażałeś istoty wyższe:
Oczywiście małpa to tylko zwierzę, ale stojące dużo wyżej od np. ameby, a te z kolei stoją dużo wyżej od kacapów. Zaś ukraińcy są jednym z narodów zasługujących na duży szacunek.
Na dodatek, sugerujesz niższość ukraińców mieszkających tutaj (mimo że twoja piwnica mieści się prawdopodobnie w Leningradzie) — a patrząc na statystyki przestępczości itp, ukraińców który obecnie mieszka w Polsce zachowuje się znacznie lepiej niż rodowici polacy. To głównie dlatego bo 83% z nich to kobiety i dzieci — ale kiedy mówisz o ukraińcach których możesz spotkać tutaj, to że pozostała część ukraińców zachowuje się gorzej nie ma znaczenia bo ich tu nie ma.



Nigdy nie mówię o "ukraińcach" (chyba, że robię sobie jaja), bo coś takiego nie istnieje. ruskie gówno to ruskie gówno, a antypolski żyd to gówno podwójne
Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-07-10, 0:21
dżonyłojlker napisał/a:

Myślałem chociaż, że do nas to całe gówno dotrze dopiero za jakieś 30 lat, gdy już będę smacznie spał z robakami, a tu taki chuj, nie można wyjść z piwnicy by się nie natknąć na jakąś małpę czy innego banderowca



Są już nawet w świętych dla Prawdziwych Polaków miejscach pielgrzymkowych, sam widziałem...
Zgłoś
Avatar
takisobie2 2024-07-10, 6:19 1
Do Finlandii jezdzę od kilku lat i widzę jak się wszystko zmienia. Jeszcze trzy lata temu było w miarę ok. Oprócz Europejczyków zaczęli pojawiać się przybysze z Iranu, Syrii ogólnie Bliski Wschód. Dwa lata temu napływ ludzi z ukrainy. Teraz... szkoda sobie strzępić ryja. Mieszkam na osiedlu gdzie wiekszość zyjących tu ludzi to napływowi i nawet chuj wie skąd. Pode mną typ z Somalii, blok obok- Kamerun, dwa bloki dalej- Egipt. Na boisku wysyp bab poowijanych w szmaty. Bombelki chyba widzą samochody pierwszy raz w zyciu, bo jak idą jezdnią, to gały wyjebane i mordy rozdziawione. Z Finów, to tylko socjalowi. Ci co mają kasę to rozjebani po lasach i innych zadupiach z ograniczoną liczbą sąsiadów. W robocie- Filipiny, Kenia, Kamerun, Indie, Egipt, Rosja i cała Europa Wschodnia. Miasteczko na zachodnim wybrzezu- Parenaście tysiecy ludków. Czasami jakiś wypad do duzego miasta, to Finów tez za duzo nie widać. Zakładam, ze takie obrazki jak na filmiku będą coraz częściej jeśli nie codziennie.
Zgłoś