18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
duszekklebuszek 2024-06-05, 11:26
"Wszyscy jesteśmy Chrystusami" . O przepraszam.. RASISTAMI 😂
Zgłoś
Avatar
35i 2024-06-05, 12:46 1
Marian_Koniuszko napisał/a:

Chińczycy nie lepsi i też mają w reklamach czarnuchów uwodzących młode chinki:



Nie wybieliło do końca, pozostało zżółknięte.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-05, 12:54
Gdzieś ktoś to kiedyś nazwał "mental conditioning"
Widać tą ciężką pracę u podstaw, która przynosi efekty bo pokolenie 20+ już łyka to bezwiednie.

Pozostaje współczuć wszystkim ojcom córek
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-06-05, 14:42
normalne reklamy i niech ruchają europejki ile mogą
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-06-05, 14:44
35i napisał/a:

Nie wybieliło do końca, pozostało zżółknięte.



Przy następnym praniu dopierze jak trzeba
Zgłoś
Avatar
takisobie2 2024-06-05, 18:57
edek_kotek napisał/a:

Było normalnie dopóki pis nie nasprowadzał tysiące ciapatych za łapówki wizowe.



Ja nie o Polsce pisałem, ale o tych ciapatych w naszym kraju to niestety fakt. Najgorzej jest chyba w Polsce B czyli blizej granicy z widlarzami. Kazdy jeden pipidówek jest zajebany po sam rant. Wiem, bo mieszkałem w jednym z nich. Ostatnio jak byłem odwiedzić swoje śmieci, to az mnie przytkało. Na ulicach, po sklepach błąkają się stada i lampią się bezczelnie juz nawet nie za dziewczynami, a za małolatami. Pójść posiedzieć na ławce w parku juz nie ma za bardzo jak. Moze zimą jest większa szansa zeby popatrzeć na fontannę, bo latem to kiepski pomysł. A spróbuj mieszkanie wynająć...mhm, szczęścia zdrowia...
Z tymi wizami, to nie ogarniałęm tematu. TV nie oglądałem, radia nie słuchałem to i skąd miałem wiedzieć. Szukając roboty gdzieś na jakiejś grupie przyjebał się do mnie pakinol zeby załatwić mu wizę. On kochać Polskę i nie chcieć nigdzie indziej tylko do nas, bo tam raj i prosto z mostu wali zebym mu wizę dał albo się z nim ozenił. Był tam taki jeden co ich tam zbierał, ale nie od nas. Z innego kraju ziomek był, ale przez dwa tygodnie to przytulił chyba kilkuset takich ziomków jak ten co do mnie się przyjebał. Tez do niego pisałem, ale byłem nie w jego kolorotypie i mnie olał.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2024-06-05, 19:29
biała treadycyjna cywilizacja ma iść do wycięcia, taka jest agenda. nie będzie żadnej wojny, rebelii - wystarczy ułożyć system tak, żeby nie rodziły się dzieci. na nasze miejsce już czekają inżynierowie, u których płodność tradycyjnie porównywalna z karaluchem. niewolnik nie musi mieć mózgu żeby wydajnie pracować na pana, a taki biały to się może w końcu zbuntować przy kilofie. tutaj jak na dłoni widać do kogo finalnie należą te wszystkie marki/koncerny. taki bernard arnault np. sobie posiada większość globalnych, ekskluzywnych marek + wiele więcej, a on jest cienki w uszach wobec tego, kto mu otworzył linie kredytową. dla kretynów dodam, że to jest ten sam pachnący czosnkiem jegomość, który skupuje polskie (i w ogóle zachodnie) obligacje skarbowe. agencja oxfam publikuje alarmujące raporty na temat niespotykanej w historii dysproporcji bogactwa. kilka rodzin posiada 90+% GLOBALNEGO bogactwa, kontrolując fundy takie jak BlackRock i VanGuard. komuchom taki stan odpowiada, bo oni są beneficjentami tęczowego bolszewizmu - posiadają jedynie gołą dupę i nieskończone pokłady zawiści, a że niewiele się różni obecny komunizm od swojego pierwowzoru to podstępnymi odwołaniami do najniższych instyktów - chciwości i zawiści - zaszczepił w prolach poczucie krzywdy i nakierował frustracje na tych, którzy mają więcej.
Zgłoś
Avatar
WybrednyChuj 2024-06-05, 23:09
Mieszanie ludzi z naczelnymi nigdy nic dobrego nie przynosiło.
Zgłoś
Avatar
badaboom 2024-06-06, 0:04
Są miejsca gdzie czarnoskórzy reprezentują wyższą warstwe społeczną i śmieją się z białych wieśniaków przyjeżdżających z Polski
najczęściej spod trzepaka albo sklepu na rogu prosto za zachód za lepszym życiem . Pościgi, egzekucje i dymy rodzine negroidów przy tym to jest nic.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-06, 3:15 1
badaboom napisał/a:

Są miejsca gdzie czarnoskórzy reprezentują wyższą warstwe społeczną i śmieją się z białych wieśniaków przyjeżdżających z Polski
najczęściej spod trzepaka albo sklepu na rogu prosto za zachód za lepszym życiem . Pościgi, egzekucje i dymy rodzine negroidów przy tym to jest nic.



My tu o poważnych sprawach, a ty o jakimś dodatku do Simsów nawijasz. Murzyni mogą stanowić "warstwę wyższą" tylko wśród innych murzynów, a i to nie kończy się dobrze o czym świadczą ludobójstwa w Rwandzie i niewolnictwo w Liberii.
To, że w USA czarny został prezydentem wynika z leczenia kompleksów z czasów niewolnictwa, a nie z jakichkolwiek zasług. Dowodem jest pokojowy Nobel dla Obamy za rozpętanie kolejnej wojny na bliskim wschodzie.
Twoja czarna warstwa wyższa zrobiła z Detroit slums, w którym twoi czarni bracia odjebaliby cię za parę Conversów
Zgłoś
Avatar
yomanaide 2024-06-06, 9:53
jak można zauważyć na tych zdjęciach układ zawsze jest taki - czarny facet / biała kobieta.
Taki układ świadczy o upadku rasy białej. Jednak Korwin miał racje w tej kwestii.
Zgłoś
Avatar
JackCola 2024-06-06, 11:45 1
Zachód rozgrywają sekalioskórymi a nas banderowcami XD
Zgłoś
Avatar
doosandx255lc 2024-06-07, 1:07
Tajemnica reklamowcy: reklama ma ruszyć. Im więcej pod reklamami tego typu opini że was szlak trafia, tym więcej będzie takich reklam. Dlaczego? Bo wiedzą że trafili w was. Miej wyjebane, a będzie ci dane.
Zgłoś