18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
franek2186 2018-12-03, 10:57
Świry jebane.
Zgłoś
Avatar
youzeck1984 2018-12-03, 11:44 4
Mogę patrzeć jak isis ucina ludziom głowy. Jak w da silvy mordują się maczetami i wycinają sobie serca...
Ale jak widzę cierpienie zwierząt to serce mi pęka. I czuje niewyobrażalne wkurwienie...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-03, 11:51
Loaloa napisał/a:

I znowu kręcenie gównoburzy o nawyki żywieniowe Chińczyków. Ja ci aktywiści tak kochają kundle, to niech je sobie w domu trzymają. Chińczycy je tylko lubią i je jedzą. Kto nie jadł bitek z dobrze obtłuczonego psa, niech pierwszy rzuci kamieniem.



Polactwo się oburza a psie nóżki to była polska potrawa i na niektórych wsiach do dzisiaj psy wpierdalają.
Zgłoś
Avatar
kamilqpl123 2018-12-03, 12:41 1
furandi napisał/a:

Mordowanie ludzi jest ok, psów juz nie, ciekawym jestesmy stworzeniem.



Nie, mordowanie ludzie nie jest ok. Chyba ze sa to oprawcy i na to zasluzyli (pedofilia,gwalty,terroryzm,murzynizm i wiele wiele innych). Nikt przeciez nie przyklaskuje mordercom, wiec dlaczego piszesz ze jest ok? a pomysl nad tymi pieskami, myslisz ze te z filmiku zasluzyly na takie katowanie? Te psy sa nawet nie probuja sie bronic. Wiec smieszy mnie Twoje bezsensowne podejscie do tematu. Btw to jestem za odstrzeleniem wszystkich murzynow
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2018-12-03, 12:54
Kurwy przez duże K nie ludzie
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-12-03, 14:28 3
Jedni jedzą krowy inni nie jedzą, jedni jedzą psy inni nie jedzą. Jedni jedzą świnie inni nie jedzą itd. itp. Nie ma co przeżywać gustu, tradycji i z jakiego zwierzęcia kto mięso wybiera.
Zgłoś
Avatar
Szertu 2018-12-03, 15:14 2
Okej, jestem w stanie zrozumieć, że Chińczycy czy też inni jedzą psie mięso z różnych powodów., tak jak na Zachodzie je się świnie czy bydło. Nie rozumiem tylko jednego, jak można traktować żywe stworzenia w taki sposób? Katować na śmierć, gotować na żywca, kaleczyć - no kurwa, na pewno można zrobić to w humanitarny sposób
Zgłoś
Avatar
wjeaioj 2018-12-03, 15:16 1
Nie popieram takiego traktowania zwierząt.
Zgłoś
Avatar
seremak1987 2018-12-03, 15:23 5
W chinach nawet ludzkie życie nie ma najmniejszej wartości, co dopiero psa. Inna kultura.
Zgłoś
Avatar
Spec122 2018-12-03, 15:48
Wolę koty . Smaczniejsze są po prostu.
Zgłoś
Avatar
P4GER 2018-12-03, 16:11
I co im zrobisz? Nic im nie zrobisz
Zgłoś
Avatar
anakin 2018-12-03, 16:19 1
zastanawiam się jak mocną trzeba mieć psychikę albo być spierd*nym żeby zabić sobie z 30 psów dziennie i normalnie wrócić do domu i jeść kolację z rodziną i następnego dnia to samo hmm..
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-12-03, 16:21 2
Cytat:

eby zabić sobie z 30 psów dziennie i normalnie wrócić do domu i jeść kolację z rodziną i następnego dnia to samo hmm..


Tak samo jak u nas, zabijając 30 świń
Zgłoś
Avatar
endrju132 2018-12-03, 16:41 1
@up. na każdej ubojni jest ten sam syf miałem okazję odbywać praktyki na ubojni bydła,świń oraz kurczaków . Najgorzej chyba jest ze świniami, tam każda świnia wiedziała co ja czeka ponieważ widziała śmierć poprzedniczek (czasami zdarzało się nawet,że świnie piły swoją krew ) , kurczaki to już w ogóle był dramat, woda + prąd . Jednym słowem, nie ma humanitarnego sposobu na zabijanie a jeść coś trzeba
Zgłoś
Avatar
_................_ 2018-12-03, 17:39

Jak możemy oczekiwać idealnych warunków na Ziemi, gdy nasze ciała są grobami zamordowanych zwierząt? Dopóki będą istniały rzeźnie, będą istniały i pola bitew.

Lew Tołstoj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie