18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
Tur 2018-12-02, 20:46 22
Wiem, że to Sadol ale szkoda mi tych psów. Idę dać Tofikowi coś smakowitego.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2018-12-02, 20:51 2
0:52 o jaki kurwa dinozaur. Ciekawe ile z takiego jednego jest mięsa.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-12-02, 20:58 8
I znowu kręcenie gównoburzy o nawyki żywieniowe Chińczyków. Ja ci aktywiści tak kochają kundle, to niech je sobie w domu trzymają. Chińczycy je tylko lubią i je jedzą. Kto nie jadł bitek z dobrze obtłuczonego psa, niech pierwszy rzuci kamieniem.
Zgłoś
Avatar
furandi 2018-12-02, 21:03 41
Mordowanie ludzi jest ok, psów juz nie, ciekawym jestesmy stworzeniem.
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2018-12-02, 22:03 19
Jakoś wolę gdy napierdala się ludzi niż psiaki.
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2018-12-02, 22:07
Loaloa nie pierdol, to bieda na wsi zmuszała do jedzenia psów, ci którzy mieszkają w miastach i mają psa psiny już nie jedzą. Różne sadistic już tu widziałem ale na te biedne psy nie mogę patrzeć.
Zgłoś
Avatar
Liton 2018-12-02, 22:11 6
Tymczasem w realnym świecie Chinole na głębokich zadupiach (zachód Chin) jeszcze tylko żrą psy. Reszta już przeszła na modę europejską trzymania ich jako zwierząt domowych.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-12-02, 22:48 38
W Chinach je się psy w Polsce nie. W Polsce oburzamy się, że Chinole jedzą psy...
W Polsce je się wieprzowinę, w Izraelu i krajach arabskich nie.
Żydzi i Arabowie dziwią się, jak my możemy jeść świnkę...
Co kraj to obyczaj. Mięso jak mięso...
Zgłoś
Avatar
Nattttsjel 2018-12-02, 23:52 31
A ja powiem tak: niech jedzą, co chcą ale niech zabijają to w odpowiedni sposób. To, co robią to jest po prostu gnębienie, torturowanie...
Zgłoś
Avatar
hallux 2018-12-03, 0:12 2
Świnki morskie również tak traktują. Czy jeszcze kogokolwiek obchodzą świnki morskie? Czuję teraz przygnębienie, idę zajeść go schabowym.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2018-12-03, 1:04
CHINY! To tam mieszkają te skurwysyny! A jeśli ktoś myśli że KRAKUS i MORLINY to nie są CHIŃSKIE firmy to jest naiwny jak dziecko.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2018-12-03, 1:07 9
kurwa nie odpalam tego;d jestem wyprany z uczuc ale tego nie dam rady ogladac do chuja!!!!
Zgłoś
Avatar
tomgru 2018-12-03, 1:47 13
Jak dla mnie niech sobie wpierdalają, koty, psy czy małpy jak chcą. Natomiast wielki czarny chuj im w dupska za bestialstwo, bo ku temu nie widzę żadnego racjonalnego powodu.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-12-03, 8:47 17
Hranipex napisał/a:

W Chinach je się psy w Polsce nie. W Polsce oburzamy się, że Chinole jedzą psy...
W Polsce je się wieprzowinę, w Izraelu i krajach arabskich nie.
Żydzi i Arabowie dziwią się, jak my możemy jeść świnkę...
Co kraj to obyczaj. Mięso jak mięso...



co do mięsa zgoda, co do metod zabijania już nie. Po pierwsze mięso ze zestresowanego zwierzęcia jest dużo gorszej jakości, po drugie czy to świnia czy pies czy krowa to zasadniczo rozumie sens śmierci no i posiada układ nerwowy podobny do naszego. Bicie pałką na śmierć to jedna z cięższych kar stosowanych już w starożytności. Taka śmierć jest niepotrzebnie bolesna i tyle.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie