18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
Jim_Carrey 2023-03-13, 17:31 1
Ebana dzicz ha tfu
Zgłoś
Avatar
miczi123 2023-03-13, 18:17 7
ale pierdolicie, nie jestem za tym żeby kogokolwiek bić dla zasady, ale gdyby to polaka najebali to ukrainiec pierwszy by sie z tego cieszył
Zgłoś
Avatar
JackCola 2023-03-13, 18:18 6
Miał aginąć za klauna z upadliny i nie oszukał przeznaczenia XD
Zgłoś
Avatar
Małpkiskaczą 2023-03-13, 18:46 2
seeed71 napisał/a:

Polacy uciekali w trakcie zaborów i wojen, a teraz Ukrainiec nie może ? Przecież do Francji Mickiewicz zwiał, i co? Też miał obskoczyć łomot, bo tak ?



I to jest najbardziej racjonalny komentarz , a nie te wysrywy onucy czy innych miłośników sracza przy kurniku czy jak to tam nazywają ruskiego miru , a wszystkich drących wlyń bandera na front od okopów - jeżeli nie rozumieją, że albo my albo oni to niech sami się przekonają gdzie za swojego gównianego życia chcą być.
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2023-03-13, 18:54 5
seeed71 napisał/a:

Polacy uciekali w trakcie zaborów i wojen, a teraz Ukrainiec nie może ? Przecież do Francji Mickiewicz zwiał, i co? Też miał obskoczyć łomot, bo tak ?


Tylko za Polakami nie musiała stawiać się cała europa, a raczej jej liderzy.
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2023-03-13, 19:20 2
Szangti napisał/a:

Bardzo dobrze, walczyć za swoją UPAdline a nie podróżować sobie po Europie na czyjś rachunek



debilu skończony - to 14-latek.
moze [o ile bedziesz mial bachora] to niech twoj dzieciak pojdzie na wojne?
ty sie zastanawiasz wąski mózgu co bredzisz ?
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-03-13, 19:59 5
mynameisgod napisał/a:

u niektórych polaczków miłość do Polski przejawia się tylko i wyłącznie w nienawiści do kogoś,nawet nieznanego,
czy to do mitycznej UPA czy coś innego,czemże się różni toki polok od murzyna?



mitycznej? człowieku na wszystkich filmach na yt banderowskie flagi
Zgłoś
Avatar
chico35 2023-03-13, 20:15
seeed71 napisał/a:

Polacy uciekali w trakcie zaborów i wojen, a teraz Ukrainiec nie może ? Przecież do Francji Mickiewicz zwiał, i co? Też miał obskoczyć łomot, bo tak ?



tak
Zgłoś
Avatar
maveric666 2023-03-13, 20:23 5
Brawo Francuzi gonić ukropów
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2023-03-13, 20:23 3
Polskie antyukraińskie kurwy (najgorsze kurwiszcza intelektualne jakie nasza piękna ziemia wydała na świat, na równi z komuchami) wolą czarnym nigerom przyklasnąć gdy ci w stadzie okładają sąsiada młotkiem.
Kurwa, seryjnie mi wstyd za was kurwiska, ha tfu!!
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2023-03-13, 20:30 1
Nie ma nic gorszego niż ruska zaraza. Kto miał choć 3 z historii ten powinien to wydedukowaći
Pomagając Ukrainie w walce z czerwonym rakiem w pierwszej kolejności dbamy o nasz polski interes bo dla nas najważniejszy jest upadek Rosji jako projektu imperialnego który jest graczem w tym co się dzieje w Europie. Ot co.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-03-13, 21:22 2
PieronJasnySzlag napisał/a:

Polskie antyukraińskie kurwy (najgorsze kurwiszcza intelektualne jakie nasza piękna ziemia wydała na świat, na równi z komuchami) wolą czarnym nigerom przyklasnąć gdy ci w stadzie okładają sąsiada młotkiem.
Kurwa, seryjnie mi wstyd za was kurwiska, ha tfu!!



piwo dałem przez pomylke... coooo? upainca? XD ogarnij łeb
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2023-03-14, 0:55 1
nie róbcie się sentymentalni, bo na pewno za darmo nie dostał
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-03-14, 1:18 2
1321 napisał/a:

Taki stary koń to powinien być na froncie co najmniej od 2 - 3 lat.



Kolejny powód do dumy polskich robaków. Wysyłanie własnych dzieci na smierć w powstaniu.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-03-14, 10:02 1
Wiewór napisał/a:

Kolejny powód do dumy polskich robaków. Wysyłanie własnych dzieci na smierć w powstaniu.



Twoj stary na pewno jest polskim robakiem, Ty raczej też a czy inni są? no nie wiem szukaj robali w swoim chlewie(czyt. domu rodzinnym) sprawdz czy twoja stara ten karaluch nie lazi po suficie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie