18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Uchodźcy w Calais
Gimelord • 2017-06-28, 18:23
W Calais to już chyba normalka, szkoda mi tylko tych ludzi którzy muszą mieszkać niedaleko tego bydła.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-06-28, 19:53 34
saves, to już lepiej tym:



Zgłoś
Avatar
mateusos 2017-06-28, 20:04
Wiecie ze prędzej czy później znajdzie się jadący autem Andreas 2 Ksieciu.
Zgłoś
Avatar
szamanthc 2017-06-28, 20:10
Bo pierdolą się z nimi ja bym jechał po tych brudasach kary raczej by nie było
Zgłoś
Avatar
pnaj 2017-06-28, 20:20 8
Jak to jest nierealne co tam się dzieje.
Niedługo ONZ konwoje tam zorganizuje.

Wystarczy brać przykład z ruskiej antyterrorki, w jeden dzień problem z hukiem by zniknął.
Zgłoś
Avatar
E................e 2017-06-28, 20:43
biedny peugout 206
Zgłoś
Avatar
hejcior 2017-06-28, 20:51 13
saves napisał/a:


Aż dziwne, że jeszcze nikt nie wybrał się w tamte okolice tym:
Obrazek



Polewaczka? Na ten brud to tylko takie cuś..


Skuteczność gwarantowana... żaden robak na jezdni nie zostanie... i zapory nie straszne.
Zgłoś
Avatar
freaky 2017-06-28, 20:56
Nie lepiej zagrodzić cały teren i wywiesić tabliczkę nie dokarmiać? Przecież te igrzyska śmierci o ostatnią paczkę z prowiantem rozwiązałyby problem w kilka dni.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-06-28, 22:14
Uwielbiam te napinki sadolowych twardzieli. Łohoho, jacy to wy mundrzy i mocni jesteście. Wysłać paru do Francji to od razu zrobicie porządek i jeszcze Francuzów widelcami jeść nauczycie. Tylko, kurna, jakoś nikt nie chce ani waszych dobrych rad, ani waszych "wartości", ani waszej pomocy, ani was.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-28, 22:38 2
Loaloa napisał/a:

Uwielbiam te napinki sadolowych twardzieli. Łohoho, jacy to wy mundrzy i mocni jesteście. Wysłać paru do Francji to od razu zrobicie porządek i jeszcze Francuzów widelcami jeść nauczycie. Tylko, kurna, jakoś nikt nie chce ani waszych dobrych rad, ani waszych "wartości", ani waszej pomocy, ani was.


Ja pierdolę.
Nawet nie chce mi się ZNÓW rozpisywać.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2017-06-28, 22:48
Polskie prawo pozwala na użycie broni palnej w takim przypadku.
Zgłoś
Avatar
wszystkozajete1234 2017-06-28, 23:08
Tak się spinacie co byście nie zrobili, a czeczeńcy i cyganie jakoś rządzą w kilku miejscach w Polsce i się wszyscy ich boją... Hipokryci...
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2017-06-28, 23:21
Po co ktokolwiek reagune na tego loaloa?
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-06-29, 0:42
Dziwię się na prawdę, że nikomu jeszcze nie puściły nerwy, i że nie wysiadł z samochodu z bronią i nie zaczął do nich strzelać, albo po porostu specjalnie ich nie rozjechał.
Zgłoś
Avatar
Lysack 2017-06-29, 1:13 1
Nie ogarniam jak można nie dostrzegać zezwierzęcenia, jakie panuje w tym miejscu. Ludzie, którzy tam przejeżdżają obawiają się o własne życie, a rządzący dla własnej wygody (by nie zostać zlinczowanym w mediach za 'rasis') nie robią z tym nic.
Mało tego jeszcze zgodnie z prawem można nie tylko doznać uszczerbku na zdrowiu, ale przede wszystkim na finansach, bo o karę za przewożenie pasożyta (niepożądany przez ofiarę, osobnik żerujący niej) dostać całkiem łatwo. I wcale nie trzeba wiedzieć o tym, że się go wiedzie - wystarczy, że jest. A i utrata uprawnień i w rezultacie pracy też nie jest niespotykana.
Zgłoś
Avatar
Jogurt66 2017-06-29, 1:47 2
A tam! Męczycie się wszyscy z rozjeżdżaniem i strzelaniem do nich, jak wystarczy tylko agregat 230 volt + metalowa siatka połączone razem pod plandeką i mamy sprawę załatwioną
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie