18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Cytat:

Przywrócenie obowiązkowej służby wojskowej jest jedną z obietnic wyborczych prezydenta Francji. Obejmie ona od 600 do 800 tys. Francuzów między 18. a 21. rokiem życia.

Obowiązkowa służba wojskowa miałaby zostać przywrócona od 2019 roku.
Emmanuel Macron twierdzi, że chce "dać wszystkim młodym ludziom bezpośrednie doświadczenie z wojskiem i jego wymogami”. Prezydent Francji liczy również, że służba w krajowej armii rozbudzi w jego młodych rodakach poczucie patriotyzmu.

Tamtejsi politycy są podzieleni w sprawie obowiązkowej służby wojskowej. Minister obrony narodowej Florence Parly zapewniała, że nowa polityka nie będzie dotyczyła młodych ludzi, jednak rzecznik prezydenta szybko zaprzeczył jej słowom.



Żródło

Ja jebe...
Zgłoś
Avatar
u................t 2018-02-16, 18:19 4
Patriotyzm to lewackie rządy już dawno wykorzeniły w tym kraju
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-02-16, 18:21 3
Dobry ruch, bo w przeciwieństwie do Francuzów tamci już umieją strzelać...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-16, 18:53 1
Spierdola z wojska jak ci od Andersa w Palestynie. A potem bedą pisac o "Francuskich obozach".
Zgłoś
Avatar
suirad 2018-02-16, 19:14 1
a już za moment:

Zgłoś
Avatar
pisage 2018-02-16, 21:24
A popatrzcie na to z drugiej strony. Ponad pół miliona poborowych, który do tej pory brali zasiłki i wyrywali kostkę chodnikową, będzie musiało poddać się dyscyplinie i wyczerpującym ćwiczeniom. Myślę, że to dobry sposób, żeby nie myśleli o głupotach...
Zgłoś
Avatar
siwybis 2018-02-16, 21:46
Sprowadź sobie wroga do kraju, wyszkól go i uzbrój... nie wierzę
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-02-16, 21:47
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Ale teraz w wieku poborowym we Francji więcej intelektualnego ścierwa niż cywilizowanych ludzi, zatem tak naprawdę przeszkolą za swoje pieniądze islamskie ścierwo bez szkoły i nauczą ich strzelać, nauczą taktyki, nauczą walki wręcz i co gorsza - zwiększą procentowy udział islamskiego ścierwa w armii, czyli ich własna armia w "godzinę A"* będzie mordować białych, a nie ich bronić.

Zajebisty pomysł, bo jebie mnie los żabojadów, niech kurwy zdychają, skoro sobie zaimportowały bydło.

* - godzina A to dzień i konkretna pora, w której islamskie ścierwo zacznie mordować białych na terenie całej Europy, także w Polsce. W Polsce ich się jeszcze uda spacyfikować, ale kilkanaście tysięcy ludzi zginie z poderżniętym gardłem. W Europie zachodniej biali nie przeżyją praktycznie wcale. I wcale mi nie szkoda zjebanych żabojadów, angoli, szkopów, makaroniarzy czy komunistów z półwyspu Iberyjskiego. Szkoda mi tylko będzie Basków, Katalończyków i Szkotów.



Dokładnie... Wojna ze ścierwem jest nieuchronna, dlatego należy się do niej dobrze przygotować..

Ps. Każde jedno pierdolenie, że w Polsce jest bezpiecznie, to usypianie czujności...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-02-16, 22:09
Rebeliant_ZPF napisał/a:

* I wcale mi nie szkoda zjebanych żabojadów, angoli, szkopów, makaroniarzy czy komunistów z półwyspu Iberyjskiego. Szkoda mi tylko będzie Basków, Katalończyków i Szkotów.



Niby tak, ale naiwności jest myśleć, że gdy zajmą się wyżej wymienionymi to nie przyjdą i do nas, więc lepiej, żeby żyli długo i szczęśliwie
Zgłoś
Avatar
Karbit83 2018-02-16, 22:25
W planach maja zeby ta służba trwała miesiąc, wiec to raczej cos ala szybkie przeszkolenie. Nie głupi pomysł w sumie. W Polsce tez mogłoby być cos takiego.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-02-17, 8:53
Dotyczy to obywateli a to brudne ścierwo "uchodźcze" co napłynęło w ostatnich latach nie ma obywatelstwa więc...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-02-17, 9:49
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@up: Chyba już zapomniałeś przekrój społeczny w ich szkołach podstawowych sprzed 10-15 lat. Wielu intelektualnie upośledzonych afrykanerów ma obywatelstwo żabojadzkie od urodzenia.


A mi chodziło o tytuł tematu
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-20, 8:48
Myslałem ze bardziej nie mozna sobie strzelic w kolano...a jednak.

Swoja droga w Niemczech podobnie, tyle ze dominowac zaczna Turcy, a jak wiemy Turcy za swoja ojczyzne uznaja Turcje a nie Niemccy, nawet jak maja tylko niemieckie obywatelstwo.
Zgłoś