18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Rozjebie 2020-10-25, 10:57 1
Napastnik miał zdjętą maseczkę, pewnie ten w białym przypadkowo albo specjalnie mu ja ściągnął. Nieważne - to i tak wyrok śmierci
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-10-25, 10:59 1
Na huj go odjebał - teraz czapę dostanie tak to by miał tylko parę kratek
Zgłoś
Avatar
BolekMaku 2020-10-25, 11:06
Coordinator napisał/a:

Napastnik miał zdjętą maseczkę, pewnie ten w białym przypadkowo albo specjalnie mu ja ściągnął. Nieważne - to i tak wyrok śmierci



Wyjąłeś mi to spod palców. Kasztelan, kraftowe czy co tam lubisz.
Zgłoś
Avatar
razak 2020-10-25, 11:07 20
Pralpunkt napisał/a:

Na huj go odjebał - teraz czapę dostanie tak to by miał tylko parę kratek



pewnie był i tak poszukiwany za zajebanie 5ciu innych więc jeden chuj dla niego
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-10-25, 13:02 2
razak napisał/a:

pewnie był i tak poszukiwany za zajebanie 5ciu innych więc jeden chuj dla niego



No tak to jedyne sensowne wytłumaczenie
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-10-25, 13:40 2
Tego nie spodziewał się.
Zgłoś
Avatar
razak 2020-10-25, 15:40 13
Pralpunkt napisał/a:

No tak to jedyne sensowne wytłumaczenie



dla nich zabić to jak zajebać komuś kopa. To jest kurwa przerażające. Zero jakiejkolwiek empatii, życie traktują jak gre. Podejrzewam, że po powrocie do domu on nawet kurwa nie myśli o tym, że kogoś odjebał tylko zwyczajnie kładzie się spać bo jest zmęczony. Chore to kurwa jak tak się grubiej nad tym zastanowić.
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2020-10-25, 16:41
I takie filmiki z 1 zdaniem opisu przechodzą, mój z egzekucją na armeńskich żołnierzach dokonanym przez azerów oczywiście spadł. Modzie haa tfuuu ci w ryja.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-10-25, 19:45
mg_schutze napisał/a:

I takie filmiki z 1 zdaniem opisu przechodzą, mój z egzekucją na armeńskich żołnierzach dokonanym przez azerów oczywiście spadł. Modzie haa tfuuu ci w ryja.



Dziś został dodany, to ten? Czy masz ich więcej?
Zgłoś
Avatar
~DMT 2020-10-26, 0:41
mg_schutze napisał/a:

I takie filmiki z 1 zdaniem opisu przechodzą, mój z egzekucją na armeńskich żołnierzach



Tam była egzekucja, tu doszło do szybkiego obezwładnienia, za pomocą ogłuszenia, przy użyciu amunicji hukowej/gazowej, wykluczając użycie amunicji penetrującej, Błysk i huk z lufy, miał zadziałać na świadku napadu jak jebana różdżka facetów w czerni...

Tak to widzę...

Zgłoś
Avatar
Macx83wwww 2020-10-26, 17:10 8
Zabójstwo w monopolowym u Da Silvów

Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2020-10-27, 23:04 1
Pralpunkt napisał/a:

Dziś został dodany, to ten? Czy masz ich więcej?



Nie, zupełnie inny dodałem.

DMT napisał/a:

Tam była egzekucja, tu doszło do szybkiego obezwładnienia, za pomocą ogłuszenia, przy użyciu amunicji hukowej/gazowej, wykluczając użycie amunicji penetrującej, Błysk i huk z lufy, miał zadziałać na świadku napadu jak jebana różdżka facetów w czerni...
Tak to widzę...



Tak było
Zgłoś