18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
chorym 2023-11-28, 2:05 1
Ajot napisał/a:

Wystarczy mieć chociaż blade pojęcie o psach żeby widzieć że pies NIE JEST AGRESYWNY, tylko chce się bawić - tak jak pies się bawi z właścicielem ciągnąc linkę, ringo, szmatę czy cokolwiek innego.
Uciekający typ to chory panikarz, który mógł w każdej chwili przerwać te wygłupy stając przed psem, a nie uciekając i zapewne jeszcze kwicząc jak świnia.
A pies pewnie się zgubił, bo ma obrożę, można było go złapać i pogłaskać, a nie odstawiać cyrk w roli głównej z hamburgerową małpą i amstafem.



Przypomniała mi się akcja w anglii jak jechałem autem i widziałem dwa psy w obrożach pod pubem na środku ulicy, jeden amstaf (wiem bo akurat posiadam) a drugi trochę większy chyba jakiś mieszaniec, oczywiście ciapate z parasolami i krzesłami w dłoniach machali i darli pizdę no a psy jak to psy na takie zachowanie odpowiadały szczekaniem. Niedaleko była scieżka do parku więc komuś musiały spierdolić , no to zatrzymałem się na poboczu, podszedłem do tych psów i kucnąłem żeby je zawołać, podeszły przestraszone, ale jak wyczaiły że nie jestem żadnym zagrożeniem zaczęły merdać ogonami i dały się pogłaskać. Finał był taki że nie miałem czasu więc zadzwoniłem po policje żeby się nimi zajeły i zawieźli gdzie trzeba, mordy tych ciapatych zza płotu były bezcenne a morał jest taki że jak jesteś pizda to nawet kot na Ciebie będzie syczał
Zgłoś
I tradycyjnie ta zjebana rasa dla patoli

I tradycyjnie ta zjebana rasa dla patoli

Ajot napisał/a:

Wystarczy mieć chociaż blade pojęcie o psach żeby widzieć że pies NIE JEST AGRESYWNY, tylko chce się bawić - tak jak pies się bawi z właścicielem ciągnąc linkę, ringo, szmatę czy cokolwiek innego.
Uciekający typ to chory panikarz, który mógł w każdej chwili przerwać te wygłupy stając przed psem, a nie uciekając i zapewne jeszcze kwicząc jak świnia.
A pies pewnie się zgubił, bo ma obrożę, można było go złapać i pogłaskać, a nie odstawiać cyrk w roli głównej z hamburgerową małpą i amstafem.



Zajebiste masz wspomnienia z dzieciństwa skoro cię psy szarpały bawiąc się z tobą
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-11-28, 16:34
Ajot napisał/a:

Wystarczy mieć chociaż blade pojęcie o psach żeby widzieć że pies NIE JEST AGRESYWNY, tylko chce się bawić - tak jak pies się bawi z właścicielem ciągnąc linkę, ringo, szmatę czy cokolwiek innego.

Tyle że psia zabawa to jak zabawa Seby którego bawi tylko mordobicie.
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2023-11-30, 15:00
Ja jestem psiarzem ale tego typu psy zajebał bym własnoręcznie z czystą przyjemnością
Zgłoś
Avatar
alorotom 2023-12-01, 1:52
KremufkowyPotwor napisał/a:

Ja jestem psiarzem ale tego typu psy zajebał bym własnoręcznie z czystą przyjemnością



xD cipciaki tylko takie jak ty takie rzeczy piszą xD
Zgłoś