18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
Manolito666 2023-11-27, 11:47 33
I żadna łajza nie rozjechała skurwysyna?

Znając wrażliwość tutejszych komentatorów uściślam. Psa-skurwysyna.
Zgłoś
Avatar
joti 2023-11-27, 12:18 4
Wystarczy mieć chociaż blade pojęcie o psach żeby widzieć że pies NIE JEST AGRESYWNY, tylko chce się bawić - tak jak pies się bawi z właścicielem ciągnąc linkę, ringo, szmatę czy cokolwiek innego.
Uciekający typ to chory panikarz, który mógł w każdej chwili przerwać te wygłupy stając przed psem, a nie uciekając i zapewne jeszcze kwicząc jak świnia.
A pies pewnie się zgubił, bo ma obrożę, można było go złapać i pogłaskać, a nie odstawiać cyrk w roli głównej z hamburgerową małpą i amstafem.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-11-27, 12:44 8
"Psotna Cipka" - ile smalcu by wyszło z tego Burka?
Zgłoś
Avatar
Tadzik_Na_Górę 2023-11-27, 17:23
Zastanawia mnie przy takich sytuacjach, czemu ten ktoś się nie odwróci i nie zasunie konkretnego kopa na mordę takiemu psu no albo kilku. Podejrzewam że zmieniłoby to trochę przebieg całej sytuacji
Zgłoś
Avatar
piotrszymek 2023-11-27, 17:33
ale super samochody
co to za kraj?
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2023-11-27, 17:58 21
Ajot napisał/a:

Wystarczy mieć chociaż blade pojęcie o psach żeby widzieć że pies NIE JEST AGRESYWNY, tylko chce się bawić - tak jak pies się bawi z właścicielem ciągnąc linkę, ringo, szmatę czy cokolwiek innego.
Uciekający typ to chory panikarz, który mógł w każdej chwili przerwać te wygłupy stając przed psem, a nie uciekając i zapewne jeszcze kwicząc jak świnia.
A pies pewnie się zgubił, bo ma obrożę, można było go złapać i pogłaskać, a nie odstawiać cyrk w roli głównej z hamburgerową małpą i amstafem.



Co ty kurwa pierdolisz mongole!



Pies do strzału radykałem między oczy i tyle a nie zabawa!
Zgłoś
Avatar
cusco 2023-11-27, 18:29 1
Burek waży w przedziale 18-25kg ... Gość zrobił sobie więcej krzywdy przez te fikołki niż dając się ugryźć, złapać burka i jebnąć o asfalt ...
Zgłoś
Avatar
mesjans 2023-11-27, 18:48 4
cusco napisał/a:

Burek waży w przedziale 18-25kg ... Gość zrobił sobie więcej krzywdy przez te fikołki niż dając się ugryźć, złapać burka i jebnąć o asfalt ...



Z filmów tutaj wynika że psa możesz napierdzielać ile wlezie i to cholerstwo nie puści a jeszcze bardziej zaciska. Był film jak gość psa poddusił, wkurwiony pies zużywa dużo tlenu więc łatwo go doprowadzić do omdlenia. Ja bym go przejechał, może nie swoim autem bo niskie ale taką mini terenówką piesek by tylko chrupnął.
Zgłoś
Avatar
Butla666 2023-11-27, 21:00
Do uśpienia
grubasa
a później psa
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-11-27, 21:49 4
Ajot napisał/a:

Wystarczy mieć chociaż blade pojęcie o psach żeby widzieć że pies NIE JEST AGRESYWNY, tylko chce się bawić - tak jak pies się bawi z właścicielem ciągnąc linkę, ringo, szmatę czy cokolwiek innego.
Uciekający typ to chory panikarz, który mógł w każdej chwili przerwać te wygłupy stając przed psem, a nie uciekając i zapewne jeszcze kwicząc jak świnia.
A pies pewnie się zgubił, bo ma obrożę, można było go złapać i pogłaskać, a nie odstawiać cyrk w roli głównej z hamburgerową małpą i amstafem.



TO jest akuratna zabaweczka dla tego typu zwierzątka do zabawy:



Wprawdzie tylko raz można zabawić takiego piesia, ale całkiem skutecznie.

mesjans napisał/a:

Ja bym go przejechał, może nie swoim autem bo niskie ale taką mini terenówką piesek by tylko chrupnął.



Fajnie by mu oczy wyskoczyły z głowy a kiszki z dupska.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-11-27, 22:56 6
bercisko napisał/a:

"Psotna Cipka" - ile smalcu by wyszło z tego Burka?



Myślę, że z 3 litrowe słoiki by wyszły. A resztę truchła do restauracji chińskiej albo wietnamskiej.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-11-27, 23:10 1
Sztuczka z wsadzenien palca w dupę zawsze działa...
Zgłoś
Avatar
damian88719 2023-11-27, 23:38 1
miałem kiedyś podobną choć gorszą akcję. Małe stadko, dokładniej 4 psy. Pilnujące dużego złomowiska samochodów (byłem po części tam). 1 duży, 2 średnie, 1 mały. Biegną do mnie na pełnej. To ja na pełnej w tył zwrot i dzida przed siebie. Pierwsze co, fartem stał samochód bo też coś miał załatwiać. I hops na dach. Posiedziałem, poczekałem , właściciel przyszedł, psy pozabierał. I dał rabat na części ;p ;p ;p . PS. auto na które wskoczyłem było jego siostry.
Zgłoś
Avatar
alorotom 2023-11-28, 1:02
Manolito666 napisał/a:

I żadna łajza nie rozjechała skurwysyna?
Znając wrażliwość tutejszych komentatorów uściślam. Psa-skurwysyna.



Przecież ten pies mu nawet nic nie robi xD cipa bo jesteś ty np albo ten chłop z filmiku xD

Bloblas napisał/a:

Co ty kurwa pierdolisz mongole!

Pies do strzału radykałem między oczy i tyle a nie zabawa!



XDDDDDD twój stary matce tak mówił ja cię zobaczył
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie