18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Pantilion 2018-05-24, 7:39 20
Tylko jakaś tępa dzida mogła to tak odjebać
Zgłoś
Avatar
osbek 2018-05-24, 7:54 9
Ta bluza lecąca w kilkanaście sekund po tępej dzidce to mam rozumieć, że jak ręcznik na ring ta? Że po zawodach?
Zgłoś
Avatar
gkwasniewski 2018-05-24, 9:07 18
Koleś na hulajnodze mnie rozjebał.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2018-05-24, 9:53 1
Rozumiem raz, ale 3 razy zrobić takie spadanie? :/
Zgłoś
Avatar
abibu222 2018-05-24, 10:52 6
Hahah, reakcje mlodziezy sa zajebiste gosc na hulajnodze spierdolil, rzut recznikiem, trzeci ubiera bluze bo juz chyba czas do domu

Ale to typowa rekacja, gdy bylem mlody czesto gralem w pile, pewnego dnia wywrocilem sie tak niefortunnie, ze spadajac na przedramie zlamalem kosc. Po glebie koledzy przyszli, spojrzeli na reke..(ktora troche zdeformowana wygladala fatalnie) ubrali bluzy i poszli do domu haha, w 30 sekund nie wiedziac jeszcze za bardzo co sie stalo bylo po meczu a ja na boisku siedzialem sam
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-05-24, 12:03 18
abibu222 napisał/a:



Ale to typowa rekacja, gdy bylem mlody czesto gralem w pile, pewnego dnia wywrocilem sie tak niefortunnie, ze spadajac na przedramie zlamalem kosc. Po glebie koledzy przyszli, spojrzeli na reke..(ktora troche zdeformowana wygladala fatalnie) ubrali bluzy i poszli do domu haha, w 30 sekund nie wiedziac jeszcze za bardzo co sie stalo bylo po meczu a ja na boisku siedzialem sam



Niech zgadnę: Wybierali cię ostatniego i stałeś na bramce...
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-05-24, 12:53 3
@abibu222 nie wiem, z jakiego kurwidołka Cię przywiało, ale to NIE jest "typowa" reakcja.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-05-24, 18:47 5
abibu222 napisał/a:

Hahah, reakcje mlodziezy sa zajebiste gosc na hulajnodze spierdolil, rzut recznikiem, trzeci ubiera bluze bo juz chyba czas do domu

Ale to typowa rekacja, gdy bylem mlody czesto gralem w pile, pewnego dnia wywrocilem sie tak niefortunnie, ze spadajac na przedramie zlamalem kosc. Po glebie koledzy przyszli, spojrzeli na reke..(ktora troche zdeformowana wygladala fatalnie) ubrali bluzy i poszli do domu haha, w 30 sekund nie wiedziac jeszcze za bardzo co sie stalo bylo po meczu a ja na boisku siedzialem sam



Kwestia jakości znajomych. Jak ja kiedyś złamałam nogę w wieku 10, może 11 lat to mnie zanieśli do domu. Co prawda zostawili na jednej nodze na wycieraczce i zwiali, bo chyba się reakcji rodziców bali, ale nie zostawili byle gdzie.
Zgłoś
Avatar
loleklbn 2018-05-24, 19:14
gościu na hulajnodze jak szybko wyjebał
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2018-05-24, 23:29 1
Justynka, chyba chcieli poruchać. Tacy byli koledzy, ja jak sobie zrobiłem dziurę w nodze, to dwa kilometry musiałem zapierdalać na jednej nodze. Zawsze spadając z czegoś musiał się mnie uczepić, gdzie w ten sposób ciągnął mnie ze sobą. W późniejszym, już dorosłym życiu pociągnął (nie obciągnął) mnie na dno. Trzeba uważać, bo taki ktoś nigdy się nie zmieni, za dzieciaka są to błahe sprawy, ale z czasem mogą urosnąć do rangi gówna.
Zgłoś