18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
... ale i tak przeznaczenie ich dopadło.
Sam wypadek na początku, od około 00:45 skutki.
Na harda raczej za słabe.


Trzech murzynków mniej na świecie.

ukryta treść
W niedzielne popołudnie trzy osoby zginęły w wypadku drogowym na odcinku północ-południe autostrady Duarte, po zderzeniu z jeepem jadącym w przeciwnym kierunku. Świadkowie wypadku poinformowali, że ofiarami byli trzej obywatele Haiti — dwóch mężczyzn i kobieta — którzy jechali motocyklem w momencie zderzenia z pojazdem, który poruszał się prawidłowo swoim pasem ruchu.
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-09-27, 13:23
Było ich trzech, w każdym z nich ta sama krew... ostatecznie w kilku różnych miejscach - git!
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-09-27, 13:44
To co spadło na przeciwny pas ruchu zostało dodatkowo rozjechane
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-09-27, 15:24
jakby spierdalali na pontonach to nic by im się nie stało
Zgłoś
Avatar
szopen_rs 2024-09-27, 17:49 5
Czego się kurwa spodziewał debil jeden jadąc we trzech na jednym motorze pod prąd
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-27, 18:58 2
Nic dziwnego że wiali z Haiti na Dominikanę, te dwa państwa leżą na jednej wyspie znajdującej się na Karaibach (wyspa nazywa się Haiti lub Hispaniola), mają podobną ilość ludności (11 vs 10 mln.) ale pomimo tego Dominikana jest pięciokrotnie bogatsza od Haiti, a licząc PKB na osobę ppp to nawet ośmiokrotnie, więc przepaść znacznie większa niż pomiędzy Polską a Niemcami.
Zgłoś
Avatar
Jaten 2024-09-27, 20:58 2
elim napisał/a:

Nic dziwnego że wiali z Haiti na Dominikanę, te dwa państwa leżą na jednej wyspie znajdującej się na Karaibach (wyspa nazywa się Haiti lub Hispaniola), mają podobną ilość ludności (11 vs 10 mln.) ale pomimo tego Dominikana jest pięciokrotnie bogatsza od Haiti, a licząc PKB na osobę ppp to nawet ośmiokrotnie, więc przepaść znacznie większa niż pomiędzy Polską a Niemcami.

sadol uczy sadol bawi sadol nigdy...
Sorry, nie chce mi się szukać, może wiesz z czego to wynika? Czy haitańczycy są czarniejsi mentalnie od dominikańczyków?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Wczoraj 0:01 1
Jaten napisał/a:

sadol uczy sadol bawi sadol nigdy...
Sorry, nie chce mi się szukać, może wiesz z czego to wynika? Czy haitańczycy są czarniejsi mentalnie od dominikańczyków?



Statystycznie to Dominikana liczy 3x więcej białych niż Haiti co może korelować z kilkukrotnie większą zamożnością
Zgłoś
Avatar
skinner1987 Wczoraj 13:56
Jaten napisał/a:

sadol uczy sadol bawi sadol nigdy...
Sorry, nie chce mi się szukać, może wiesz z czego to wynika? Czy haitańczycy są czarniejsi mentalnie od dominikańczyków?



Haitańczycy są czarni, Dominikanie to Latynosi. Mówiąc krótko, jest to kolejny przykład, że kraj rządzony przez czarnych upada.
Zgłoś
Avatar
Jaten Wczoraj 14:21
@skinner1987: @Bul_od_bytu: podziękował, podziękował
Zgłoś