18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Bro 2023-10-09, 14:21 23
Jaki uczeń, jakie przyjście? Najebany kretyn.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-10-09, 14:48 1
Bro napisał/a:

Jaki uczeń,



Mały/młody.

Bro napisał/a:

jakie przyjście?



Dla pieszych - jest nieopodal.

Bro napisał/a:

Najebany kretyn



Tu się nie trzeba przedstawiać.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-09, 15:19 14
Tak, przejście jest 20 metrów dalej
Niedawno przy temacie o potrąceniu rowerzysty na rondzie, typ mi tłumaczył, że doszło do wyprzedzania na pasach... Niedługo to już kurwa przejście dla pieszych będzie strefą rozciągającą się na 100m w każdym kierunku od namalowanych pasów.
Zgłoś
Avatar
patmon 2023-10-09, 15:56 1
Jakiś chory psychicznie lub chojrak, co wszystko ma w dupie i mówił " co? Ja nie przejdę środkiem skrzyżowania?! To pa na to, czymaj mnie piwo i pacz tera "
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2023-10-09, 17:12
Siriuz napisał/a:

Tak, przejście jest 20 metrów dalej
Niedawno przy temacie o potrąceniu rowerzysty na rondzie, typ mi tłumaczył, że doszło do wyprzedzania na pasach... Niedługo to już kurwa przejście dla pieszych będzie strefą rozciągającą się na 100m w każdym kierunku od namalowanych pasów.



A gdyby przechodzil po pasach. Magiczna reka prawa i przepisow by go ochronila, a tak? kuku. Ale tak to sobie tlumaczcie, ze dzieki zebremu polemu silowemu, wszyscy beda bezpieczni.
Zgłoś
Avatar
BogerPL 2023-10-09, 18:02 4
SkoPio1 napisał/a:


Dla pieszych - jest nieopodal.



Gdzie Ty "nieopodal" widzisz przejście dla pieszych? Ta druga strona skrzyżowania to "nieopodal"?
Chłopak tnie środkiem i na dodatek nawet się nie rozejrzał. Powinien na dokładkę jeszcze ostro pasem na dupę dostać.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-10-09, 19:20 1
Bro napisał/a:

Jaki uczeń, jakie przyjście? Najebany kretyn.



To dzieciak z tornistrem. Ślepy jesteś?
Zgłoś
Avatar
MarekJarek1 2023-10-09, 19:20 5
KosmatyHui napisał/a:

A gdyby przechodzil po pasach. Magiczna reka prawa i przepisow by go ochronila, a tak? kuku. Ale tak to sobie tlumaczcie, ze dzieki zebremu polemu silowemu, wszyscy beda bezpieczni.



A może wtedy nie szedł by środkiem jebanego skrzyżowania, gdzie żaden kierowca się go nie spodziewa?
Ja pierdole... IQ kurczaka.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-10-09, 20:30 2
KosmatyHui napisał/a:

A gdyby przechodzil po pasach. Magiczna reka prawa i przepisow by go ochronila, a tak? kuku. Ale tak to sobie tlumaczcie, ze dzieki zebremu polemu silowemu, wszyscy beda bezpieczni.



nawet gdyby był na przejściu, w tym konkretnie przypadku, żadna magiczna ręka by mu nie pomogła, bo znajdował się na jezdni, kiedy nadawany był sygnał czerwony na przejściu, a wtedy nie ma tam prawa być, choćby chuj na chuju stanął!
Zgłoś
Avatar
Maculata 2023-10-10, 6:31 1
Przejściu przez środek skrzyżowania. Zawsze powinno się to tak kończyć.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2023-10-10, 11:04
Tak halman ewidentnie przechodzi przez przejście
Zgłoś