18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
flejtuch 2023-10-24, 8:23 2
Co to za bęcki. Mocniej to moja stara mnie leje.
Zgłoś
Avatar
hamusq 2023-10-24, 9:15 18
Juz niedługo w polsce, kto nie będzie chodzic na lewakcie usmiehniete i postepowe marsze bedzie dostawac w ciry przy aplauzie usmiechnietej policji
Zgłoś
Avatar
Voq 2023-10-24, 11:05 13
hamusq napisał/a:

Juz niedługo w polsce, kto nie będzie chodzic na lewakcie usmiehniete i postepowe marsze bedzie dostawac w ciry przy aplauzie usmiechnietej policji



Póki co jest na odwrót, dziewczyna założy torebkę w tęczowe kolory i dostaje wpierdol od bezmózgich konserwatystów
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2023-10-24, 11:42 42
Voq napisał/a:

Póki co jest na odwrót, dziewczyna założy torebkę w tęczowe kolory i dostaje wpierdol od bezmózgich konserwatystów



O kurwa, jaki ty jestes uciskany w tym kraju teczowcu zjebany.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2023-10-24, 12:05 15
Voq napisał/a:

Póki co jest na odwrót, dziewczyna założy torebkę w tęczowe kolory i dostaje wpierdol od bezmózgich konserwatystów


Jaka jest procedura wycofania piwa, który omyłkowo dałem tej lewackiej wypowiedzi?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-10-24, 12:40 8
Fajnie ten policjant tam kurwa nic nie robi. Gość zostaje brutalnie napadnięty przez stado "potencjalnych terrorystów" a ten spasiony policjant zastanawia się czy zamówić 5 big maców czy dwa kubełki z kfc...
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2023-10-24, 17:35 4
hamusq napisał/a:

Juz niedługo w polsce, kto nie będzie chodzic na lewakcie usmiehniete i postepowe marsze bedzie dostawac w ciry przy aplauzie usmiechnietej policji



Mhm oczywiście

Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-10-24, 17:39 7
Voq napisał/a:

Póki co jest na odwrót, dziewczyna założy torebkę w tęczowe kolory i dostaje wpierdol od bezmózgich konserwatystów



No rzeczywiście TVN za bardzo wlazł, masz porównanie i sprawiedliwość polskich sądów

rp.pl/prawo-karne/art38882291-atak-na-kierowce-ciezarowki-pro-life-te-...

rp.pl/prawo-karne/art38739411-chciala-wyrwac-teczowa-torbe-ziobro-pozw...

I niech nikt nie piszę, że rzepa to jakieś prawicowe medium, bo jej właścicielem poprzez firmę krzak jest George Soros. Osobiście uważam, że to obecnie jedyne obiektywne medium w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Riikko 2023-10-24, 17:46
niewiadamo komu kibicowac.
Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2023-10-24, 18:22
VeIture napisał/a:

Fajnie ten policjant tam kurwa nic nie robi. Gość zostaje brutalnie napadnięty przez stado "potencjalnych terrorystów" a ten spasiony policjant zastanawia się czy zamówić 5 big maców czy dwa kubełki z kfc...


Też się dziwie, za nie dołączenie się do stada powinien oddać odznakę.
Zgłoś
Avatar
marioglaz 2023-10-24, 20:33
Manolito666 napisał/a:

Jaka jest procedura wycofania piwa, który omyłkowo dałem tej lewackiej wypowiedzi?



wsac je w dupe tak teczowi robia
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-24, 20:47
Manolito666 napisał/a:

Jaka jest procedura wycofania piwa, który omyłkowo dałem tej lewackiej wypowiedzi?


Nie da się. Reputacja zjebana na wieki. Internet nie zapomina, musisz z tym żyć.
Zgłoś
Avatar
Konzument 2023-10-24, 21:32 1
Konserwatywne zjebane ścierwa z patologicznych rodzin, najczęściej gwałcone przez rodziców i wujków. Bezmyślne, krótkowzroczne, faszystowskie namiastki ludzkie. Nienawidzę prawicowego ścierwa które jest chorobą każdego społeczeństwa, jesteście jebanymi pasożytami i macie mentalność arabów i murzynów. Utopia będzie wtedy, gdy prawicowe gówno zostanie zutylizowane.
Zgłoś
Avatar
orkin1981 2023-10-25, 2:43 5
Konzument napisał/a:

Konserwatywne zjebane ścierwa z patologicznych rodzin, najczęściej gwałcone przez rodziców i wujków. Bezmyślne, krótkowzroczne, faszystowskie namiastki ludzkie. Nienawidzę prawicowego ścierwa które jest chorobą każdego społeczeństwa, jesteście jebanymi pasożytami i macie mentalność arabów i murzynów. Utopia będzie wtedy, gdy prawicowe gówno zostanie zutylizowane.



Lewicowy głos miłości i tolerancji w pełnej krasie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie