18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
knopflerfan 2017-03-31, 19:44 1
Czy tylko mnie wkurwia reakcja tej cioty w japonkach? Jak zaczęła się akcja to w sekundę schował się pod biurko, ale gdy tylko ochroniarz poradził sobie z napastnikami, to sprowadzonego do parteru ochoczo klepał po pysku.
Zgłoś
Avatar
Molibdenowy_Rysio 2017-03-31, 21:37
jeszcze troche i u nas wróci dziki zachód
Zgłoś
Avatar
B................k 2017-04-01, 1:42 1
Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale w Polsce pracownicy banku w razie napadu mają obowiązek wydania pieniędzy bez oporu... wiem bo tak. Tyle że to różnie bywa, bo baba che być HERO BABA i Ci kasy nie wyda do póki w łeb nie wyrwie. Za co i tak będzie miała dyscyplinarkę a w najlepszym wypadku zjeby. Dlatego żydo-lichwo-zjeby dążą do wyeliminowania transakcji gotówkowych. CHIPY REDI... Kto nie tępy bawół nie wyginie. Ćlamaj pejsa, pejsie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-01, 8:56
knopflerfan napisał/a:

Czy tylko mnie wkurwia reakcja tej cioty w japonkach? Jak zaczęła się akcja to w sekundę schował się pod biurko, ale gdy tylko ochroniarz poradził sobie z napastnikami, to sprowadzonego do parteru ochoczo klepał po pysku.


Ty, nieuzbrojony, podczas strzelaniny byś pewnie pierwszy leciał z pięściami na uzbrojonego napastnika.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2017-04-01, 11:11
Spudłował z takiej odległości?
Zgłoś