18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
poligon6 2020-01-13, 10:13 30
Ma cela skubany. Wujas tak kiedyś pollbrukiem zapierdolił kota z 40 metrów, prosto w głowe. Jak zawsze koty maja twarde życie tak w tym przypadku trup na miejscu.
Zgłoś
Avatar
TooSlow 2020-01-13, 12:35 11
Miejmy nadzieję, że wujasa ktoś pollbrukiem zapierdoli pod barem.
Zgłoś
Avatar
Oldgun 2020-01-13, 12:39 3
poligon6 napisał/a:

Ma cela skubany. Wujas tak kiedyś pollbrukiem zapierdolił kota z 40 metrów, prosto w głowe. Jak zawsze koty maja twarde życie tak w tym przypadku trup na miejscu.



Najlepsza historia jaką przeczytałem w tym roku
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-01-13, 15:27 1
poligon6 napisał/a:

Ma cela skubany. Wujas tak kiedyś pollbrukiem zapierdolił kota z 40 metrów, prosto w głowe. Jak zawsze koty maja twarde życie tak w tym przypadku trup na miejscu.



Podoba mi się ten wuja, ciekawe czy tez by mial cela brukbetem
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2020-01-13, 15:38 1
Za jakiś czas zobaczymy może w. Internecie pieska na wózku inwalidzkim. Teraz jest moda na wszelkie psie protezy, kółka, łapki metalowe itp. Niedługo właściciele.sami będą upierdalać pieskom łapki, żeby się pochwalić na jakimś FB czy innej hujni jaki to ich pupil nie jest zajebisty z metalowymi łapkami i jakie to on prowadzi wypasione życie.
Zgłoś
Avatar
radek225 2020-01-13, 18:05 1
poligon6 napisał/a:

Ma cela skubany. Wujas tak kiedyś pollbrukiem zapierdolił kota z 40 metrów, prosto w głowe. Jak zawsze koty maja twarde życie tak w tym przypadku trup na miejscu.



Masz się czym debilu pierdolony chwalić. Czytałem twoje wypociny na sadisticu. Jedyne do czego się nadajesz, to do lobotomii, albo do rozstrzelania.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-01-13, 18:51 1
radek225 napisał/a:

Jedyne do czego się nadajesz, to do lobotomii



Uważaj sobie z tą lobotomią.

Zgłoś
Avatar
Dorik 2020-01-14, 0:47
a czy on powiedział że to było specjalnie? pewnie jebany sierściuch sie napatoczył jak w przypadku powyżej. Nie wiedziałem że na sadolu aż tyle miłości do zwierzątek... Pewnie ci wyżej dymają kotki dlatego tak im żal dupe ściska
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2020-01-14, 7:01 4
poligon6 napisał/a:

Wujas tak kiedyś pollbrukiem zapie**olił kota z 40 metrów, prosto w głowe. Jak zawsze koty maja twarde życie tak w tym przypadku trup na miejscu.



Tak było - cała poligonowa familia mogła sie wreszcie nawpierdalać mięcha do syta zamiast jak zwykle jumać buraki i cebule sąsiadom z pola
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-14, 8:27 2
SQRW3L_ponury napisał/a:

Tak było - cała poligonowa familia mogła sie wreszcie nawpierdalać mięcha do syta zamiast jak zwykle jumać buraki i cebule sąsiadom z pola



nie wiedziałem ze masz taka diete, daj znać to wysle ci paczkje na swieta podjesz sobie kociny.
Zgłoś
Avatar
mit2 2020-01-14, 16:48
Poligon, sadolowy mistrz trollowania zoofili
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2020-01-15, 1:20
poligon6 napisał/a:

nie wiedziałem ze masz taka diete, daj znać to wysle ci paczkje na swieta podjesz sobie kociny.



nie przyjmuję prezentów od buraczanej patologii
Zgłoś