18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
hardfall 2019-06-25, 9:11 29
nie obrazajac cie wez to sam usun

______________

/me ?
Zgłoś
Avatar
_................e 2019-06-25, 9:34 6
Mózg odbija się od takiej muzyki, to to raczej nie jest udar słoneczny.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-06-25, 9:41
Liczyłem na złamany kręgosłup i paraliż albo chociaż złamanie otwarte łydki a tu chuj.

______________

Każdy myślący człowiek jest ateistą.
-Ernest Hemingway

***** ***
Zgłoś
Avatar
Macie9769 2019-06-25, 12:27 6
Abraxus napisał/a:

Liczyłem na złamany kręgosłup i paraliż albo chociaż złamanie otwarte łydki a tu chuj.



Panie łydki nie złamiesz.
Zgłoś
Avatar
Putikonto 2019-06-25, 14:01
Macie9769 napisał/a:

Panie łydki nie złamiesz.



Jak nie, mój stary złamał
Zgłoś
Avatar
shewush 2019-06-25, 14:35 1
to nie ma prawa wyjść z poczekalni.
Zgłoś
Avatar
jasypan 2019-06-25, 15:55 1
Macie9769 napisał/a:

Panie łydki nie złamiesz.



Panie, jebnij się w ten pusty cymbał.

______________

Szkoda gadać.
Zgłoś
Avatar
Qunda 2019-06-25, 16:11 2
Np. Taki utwór. Płyta kupiona w secondhandzie.. Hardcore. Nie wiem co gorsze, leczyc kaca, czy słuchać tego? Lepiej bez słuchawek, i troche na głosnikach.

Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2019-06-25, 17:22 1
48 sekund ni chuj wie czego...
Zgłoś
Avatar
redman921 2019-06-25, 17:26
Masz gdzieś może jakieś zdjęcie złamania otwartego łydki? Ciekawy jestem jak to wygląda.
Abraxus napisał/a:

Liczyłem na złamany kręgosłup i paraliż albo chociaż złamanie otwarte łydki a tu chuj.


Zgłoś
Avatar
NapalonyJan13 2019-06-25, 17:46
fajna muzyczka
Zgłoś
Avatar
tycho 2019-06-25, 17:52 4
Nie wiem gdzie to jest, ale jakbym miał obstawiać to bym powiedział Mielno czyli ośrodek wypoczynkowy Karyn z namalowanymi brwiami, Sebiksów napierdalających w gruchę, żeby wszyscy zobaczyli jakie seba ma jebniecie. Na parkingach stoi pełno Bolidów Młodego Wieśniaka w skrócie BMW pospawanych z kilku innych. Muzyki nie będę komentował idealny przykład słyszymy na załączonym filmiku. Ogólnie dookoła hula bieda umysłowa i socjalna ta akurat maskowana jest chwilowo zasiłkiem 500+ dzięki przypadkowemu sprowadzeniu na świat Brajanka i Dżesiki, które to dzieci chwilowo zostały u babci alkoholiczki, a w przyszłości zasilą zastępy socjalnej patologii. Karyna dumnie maszeruje za swoim księciem odjebana w straganową chińszczyznę na plażę, którą okupuje już od 5 rano starsze pokolenie i autorzy Karyn i Sebixów tak zwane Janusze i Grażyny otoczeni parawanem, którego strzegą jak Korea Północna swoich granic.
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2019-06-25, 18:09 1
tycho napisał/a:

Nie wiem gdzie to jest, ale jakbym miał obstawiać to bym powiedział Mielno czyli ośrodek wypoczynkowy Karyn z namalowanymi brwiami, Sebiksów napierdalających w gruchę, żeby wszyscy zobaczyli jakie seba ma jebniecie. Na parkingach stoi pełno Bolidów Młodego Wieśniaka w skrócie BMW pospawanych z kilku innych. Muzyki nie będę komentował idealny przykład słyszymy na załączonym filmiku. Ogólnie dookoła hula bieda umysłowa i socjalna ta akurat maskowana jest chwilowo zasiłkiem 500+ dzięki przypadkowemu sprowadzeniu na świat Brajanka i Dżesiki, które to dzieci chwilowo zostały u babci alkoholiczki, a w przyszłości zasilą zastępy socjalnej patologii. Karyna dumnie maszeruje za swoim księciem odjebana w straganową chińszczyznę na plażę, którą okupuje już od 5 rano starsze pokolenie i autorzy Karyn i Sebixów tak zwane Janusze i Grażyny otoczeni parawanem, którego strzegą jak Korea Północna swoich granic.



a żeś kurwa błysnął dowcipem...

______________

HardCore will never DIE!
Zgłoś
Avatar
tycho 2019-06-25, 18:12
Lam3rZ napisał/a:

a żeś kurwa błysnął dowcipem...



Nie pyskuj tylko jebnij sobie w gruchę i leć z Karyną na plaże bo Janusz z Grażyna poszli na kolacje i jest trochę miejsca na plaży.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów