18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Olimpiada - teraz popularne
Ahh, ja my wszyscy kochamy te Chiny! Zawsze się coś ciekawego znajdzie! Co tym razem? ...

A więc tak jak mówiłem, gdzieś tam w Chinach, pewna osoba została uderzona metalowym słupkiem! Co najśmieszniejsze wypadek został spowodowany przez samochód, który uderzył w słup. Słup łamiąc się uderza w owego osobnika!

Zapomniałem dodać że typek żyje, jest tylko w stanie krytycznym a także ma połamaną czaszkę.



Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-03-08, 8:21 2
DoubleTapMaster napisał/a:




Weź kurwa już skończ wpierdalać to w każdy post.
Jak tak ciebie to podnieca i chuj ci staje na widok tej zjebanej grafiki to sobie to dojeb w podpisie a nie wrzucasz to jak zjebane autystyczne dziecko z downem w każdy opis.
To nie jest kurwa ani zabawne ani fajne a z pewnością nie doda ci +10pkt do lansu i rwania karyn pod remizą.

Cytat:

A więc tak jak mówiłem, gdzieś tam w Chinach, pewna osoba została uderzona metalowym słupkiem! Co najśmieszniejsze wypadek został spowodowany przez samochód, który uderzył w słup. Słup łamiąc się uderza w owego osobnika!


I przestań traktować nas jak kretynów opisując film jakbyśmy nie mieli oczu... Widzimy co się dzieje. Wszystko widzimy.
Zgłoś
Avatar
pisage 2017-03-08, 9:59 1
W Warszawie na Grochowskiej kiedyś był wypadek, w którym samochód wpadł na przejście dla pieszych i zatrzymał się na latarni. Dzięki prawom fizyki latarnia przejęła część prędkości i poleciała dalej. A pod latarnią stał facet. Teraz już nigdzie nie będzie stał...
Zgłoś
Avatar
s................a 2017-03-08, 13:01 2
Velture napisał/a:


Weź kurwa już skończ wpierdalać to w każdy post.
Jak tak ciebie to podnieca i chuj ci staje na widok tej zjebanej grafiki to sobie to dojeb w podpisie a nie wrzucasz to jak zjebane autystyczne dziecko z downem w każdy opis.
To nie jest kurwa ani zabawne ani fajne a z pewnością nie doda ci +10pkt do lansu i rwania karyn pod remizą.

I przestań traktować nas jak kretynów opisując film jakbyśmy nie mieli oczu... Widzimy co się dzieje. Wszystko widzimy.



Ty jakis pojebany jestes, co ?

A co do filmiku, to kurwa trzeba mieć niefart...
Zgłoś
Avatar
DoubleTapMaster 2017-03-08, 13:56 16
Cytat:

Weź kurwa już skończ wpierdalać to w każdy post.
Jak tak ciebie to podnieca i chuj ci staje na widok tej zjebanej grafiki to sobie to dojeb w podpisie a nie wrzucasz to jak zjebane autystyczne dziecko z downem w każdy opis.
To nie jest kurwa ani zabawne ani fajne a z pewnością nie doda ci +10pkt do lansu i rwania karyn pod remizą.



Zgłoś
Avatar
KJP678 2017-03-08, 19:36
Szkoda, że nie ma dalszej części nagrania. Jestem ciekaw, czy kierowca zachował się jak przyzwoity Chińczyk i pojechał dalej, czy jednak zatrzymał go ten zderzak i elementy konstrukcji pod kołami
Zgłoś
Avatar
Marynarzyk 2017-03-08, 21:52 1
Jest ich tam tyle że śmierć sie nudzi i zaczyna już wymyślać
Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2017-03-09, 0:06
Tak jak już mówiłem oni tam mają survival na co dzień
Zgłoś
Avatar
kaiel 2017-03-09, 2:54
oni mają fryzury z tytanu
Zgłoś
Avatar
orzeszku 2017-03-09, 18:59
fajny język
Zgłoś