18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Peter-Norivotset 2014-03-09, 9:28
Skurwielowi oczy wydłubać za takie coś.
Zgłoś
Avatar
braknicku 2014-03-09, 9:38 1
Ja na miejscu tego psa bym go jeszcze upierdolił w rękę, ale tak żeby nie dało się już jej poskładać. Wtedy to dopiero byłaby karma- Pedigree normalnie
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2014-03-09, 9:48 5
Majozen napisał/a:

wiesiors4, Te psy były szkolone do walk od grubo ponad 300 lat



Może kurwa od średniowiecza?

A tak odbiegając od tematu to pamietajcie, że amstaffy powstały głównie z myślą o wystawach, więc osobniki agresywne nie były dopuszczane do reprodukcji.

Zresztą pitbulle teraz też stają się łagodniejsze, ale z większym naciskiem na sport.

Agresja jest marginesem, pewnie w znacznej mierze wynikajacym z glupoty wlascicieli.
Zgłoś
Avatar
paqra 2014-03-09, 10:37
myślałem, że go autobus 'zabierze'
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-03-09, 10:47
braknicku napisał/a:

Ja na miejscu tego psa bym go jeszcze upierdolił w rękę, ale tak żeby nie dało się już jej poskładać. Wtedy to dopiero byłaby karma- Pedigree normalnie


wystarczyloby scisniecie i lekkie szarpniecie, a skurwiel musialby sie podcierac druga reka do konca zycia
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-03-09, 11:09
Majozen napisał/a:

wiesiors4, Te psy były szkolone do walk od grubo ponad 300 lat i nie pierdol mi, że tylko takie bicie prowokuje je do agresji... Znam człowieka, który kocha psy i nigdy żadnego nie uderzył, zawsze tresował swoje psy tak, aby były spokojne i nie rzucały się na ludzi. Któregoś dnia pitbull od tak ugryzł swojego pana w przedramię, bo ten jadł kolację. Właściciel miał 14 szwów, ale nie uśpił psa, bo "takie rzeczy się zdarzają w naturze i nic nie poradzisz". Uśpił go dopiero wtedy, gdy upierdzielił jego matkę (starszą kobiecinę, jakieś 65 lat) w nogę. I nie pierdol mi, że wychowanie psa niweluje jego agresywne zachowanie, bo te psy mają to w genach od kilku stuleci. Gówno się znasz, dziękuję.


Dokładnie , a z tymi psami jest jak z trzymaniem lwa w domu od małego niby oswojony a nie wiesz kiedy mu odjebie i cię zje , genów kurwa wychowaniem się nie zmieni
Zgłoś
Avatar
Cycuszenki 2014-03-09, 11:56 1
Taaa, jak mój przyjebany znajomy i jego rodzinka, która od małego biła swego rottweilera, i teraz wielce kurwa zdziwieni, że ten przegryza smycze, atakuje dzieci i wyrywa żyły członkom rodziny. Kurwy.
Zgłoś
Avatar
mua 2014-03-09, 12:30
metrowe dildo w dupe cwelowi
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-03-09, 12:49
o kurwa, ilu kynologów na sadolu... same autorytety
Zgłoś
Avatar
malina340 2014-03-09, 13:03 4
powinni uśpić psa za takie coś
Zgłoś
Avatar
serwo 2014-03-09, 13:08 1
Pies który jest bity wykazuje z czasem zachowania takie jak agresja, lękliwość, nadpobudliwość, apatia, nieufność wobec człowieka.... Już pomijając fakt że bicie zwierząt to kurestwo i efekt małego fiutka, to zwyczajnie na dłuższą mete przynosi nieraz fatalne skutki.

INSTRUKCJA JAK KARCIĆ PSA - przykład

Często dla psa sam fakt iż jego pan i żywiciel jest na niego wściekły jest wystarczającą karą (analogicznie pies jest szczęśliwy gdy zostanie pochwalony za dobrze wykonane zadanie przez pana - nie trzeba za każdym razem dawac mu przysmaków). Sedno sprawy - PIES MUSI WIEDZIEĆ ZA CO JEST KARCONY. Tak więc karcenie psa a w szczególności bicie w zbyt dużym odstępie czasu od zdarzenia mija się z celem, gdyz pies zwyczajnie już go nie pamięta i nie wie za co jest karcony - wzbudzana jest w takim wypadku lękliwość psa wobec ludzi. Wyjątkiem jest sytuacja gdy psu można pokazać efekt jego 'dzieła' pokazując mu wyraźnie np. zniszczenia jakich dokonał. Psa powinno karcić się przede wszystkim reprymendą słowną - krzykiem, a w przypadku dużego przewinienia, złapać psa za skórę w kłębie i mocno 2-3 razy nim potrząsnąć + reprymenda słowna.

Przykładów jest dużo więcej, polecam poczytać.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2014-03-09, 13:47 2
To Jan Rodzyn, dyrektor klubu księgarza w Warszawie, na wakacjach. W końcu upadł i sobie głupi ryj rozwalił

Zgłoś
Avatar
Misiek_ 2014-03-09, 15:07
Jemu ktoś powinien tak nawpierdalać.
Zgłoś
Avatar
killua 2014-03-10, 23:11
escimo napisał/a:

Szczerze to liczyłem, że go jakiś autobus pierdolnie



hehe każdy już widział pękającą niczym dorodny arbuz bańkę pod kołami autobusu a tu taka porażka....
Zgłoś
Avatar
P................M 2014-03-11, 2:42
Ale bym staremu skurwielowi zasadził kopa w ryj !!!
Zgłoś