18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
w................4 2014-03-08, 23:06 27
Właśnie tak wychowywane pitbulle stają się agresywne. A potem pierdolenie "znafcuf" o psach zabójcach... tak w ogóle to liczyłem, że się na niego rzuci
Zgłoś
Avatar
j................s 2014-03-08, 23:07 1
A to skurwiesyn...dobrze tak chujowi
Zgłoś
Avatar
b................a 2014-03-08, 23:48 4
# wiesiors4
Typowy przedstawiciel grupy ''Nie znam się, to się wypowiem,,
Zgłoś
Avatar
escimo 2014-03-08, 23:50 32
Szczerze to liczyłem, że go jakiś autobus pierdolnie
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-08, 23:53
ja pierdole, filmik nie działa, narobiliście mi smaku, a tu chuj nida sie obejrzeć
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-03-09, 1:14 13
beniozska, pacanie miałem w domu kurwa 3 amstafy, każdy kupiony od pewnego hodowcy i tresowany od najmłodszych lat. Żadnych incydentów, raz tylko jeden z nich zaatakował złodzieja, który wszedł mi do domu. Jednego z nich musiałem bronić przed kotem. O tych psach wiem wiele i nie z telewizji jak Ty... jeszcze chcesz mi coś powiedzieć, że się na tych psach nie znam? A co Ty wiesz o tych psach? Pochwal się znawco...
Zgłoś
Avatar
ll_Mario_ll 2014-03-09, 2:29 6
wiesiors4 napisał/a:

beniozska, pacanie miałem w domu kurwa 3 amstafy, każdy kupiony od pewnego hodowcy i tresowany od najmłodszych lat. Żadnych incydentów, raz tylko jeden z nich zaatakował złodzieja, który wszedł mi do domu. Jednego z nich musiałem bronić przed kotem. O tych psach wiem wiele i nie z telewizji jak Ty... jeszcze chcesz mi coś powiedzieć, że się na tych psach nie znam? A co Ty wiesz o tych psach? Pochwal się znawco...



Nie znasz się.
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2014-03-09, 4:23 1
Wszystko fajnie, pięknie, ale teraz ta jebana łamaga nawpierdala psu 3x mocniej w ramach "zemsty" za swoją nieudolność...
Zgłoś
Avatar
radzio541 2014-03-09, 6:34 2
Wszystko mogę znieść z harda, ciapaków jak się rozwalająna miliony części, połamane nogi, ludzie pod autami ale kurwa nie to.... Za takie bicie psów powinna być publiczna chłosta wykonywana przez jakiegoś sadyste.

PS: sam chętnie bym do tego kolesia podleciał i mu taki pouczający wpierdol przedstawił.
Zgłoś
Avatar
Karpiula 2014-03-09, 6:52 3
Chuj nie karma, powinien ktoś do niego podlecieć, wyrwać mu ten pasek czy co to tam jest i spuścić mu za jego pomocą konkretny wpierdol.
Zgłoś
Avatar
tonieja 2014-03-09, 7:23 1
zamaiast zajebać porządnego kopa w łeb to się smyczą bawi
Zgłoś
Avatar
rah.im 2014-03-09, 8:25
myslalem ze pies mu odda
Zgłoś
Avatar
T................a 2014-03-09, 8:51
@wiesior4
Gówno się znasz
Zgłoś
Avatar
Majozen 2014-03-09, 9:27 4
wiesiors4, Te psy były szkolone do walk od grubo ponad 300 lat i nie pierdol mi, że tylko takie bicie prowokuje je do agresji... Znam człowieka, który kocha psy i nigdy żadnego nie uderzył, zawsze tresował swoje psy tak, aby były spokojne i nie rzucały się na ludzi. Któregoś dnia pitbull od tak ugryzł swojego pana w przedramię, bo ten jadł kolację. Właściciel miał 14 szwów, ale nie uśpił psa, bo "takie rzeczy się zdarzają w naturze i nic nie poradzisz". Uśpił go dopiero wtedy, gdy upierdzielił jego matkę (starszą kobiecinę, jakieś 65 lat) w nogę. I nie pierdol mi, że wychowanie psa niweluje jego agresywne zachowanie, bo te psy mają to w genach od kilku stuleci. Gówno się znasz, dziękuję.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie